خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

آرمین ون بیورن

آموزش آهنگسازی

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
۶ ساعت ۵۰ دقیقه
۳۳ قسمت
49 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۶:۱۸
آشنایی با آرمین
به استدیو آرمین خوش آمدید. برای یادگیری ساخت موسیقی، DJ شدن و توسعه دوران حرفه ای خود از اسطوره ی موسیقی دنس و ترنس آماده شوید.
۸:۵۵
اضافه کردن گروو و باس
اکنون که آرمین و بنو چند ملودی باب میل پیدا کرده اند، وقت ایجاد لایه زیرین آهنگ رسیده است. تکنیک های آرمین برای بهم پیوستن ریتم های یکنواخت در بین لایه های یک آهنگ را بیاموزید.
۱۴:۴۱
نتیجه بزرگ
هرگاه چیزی الهام بخش باشد، آرمین به دنبال آن می رود. در این قسمت او روی یک ایده موسیقایی جدید کار می کند: دسته ای از لیدهای جدید که در مقطع توقف آهنگ آن ها را وارد کند.
۱۰:۱۲
میکس و مستر: بخش ۱
به محض اینکه ایده های موسیقایی فوق العاده خود را روی پروژه پیاده کردید، باید به فکر بهسازی صدا و شکل دادن آهنگ باشید؛ طوری که مطمئن شوید شنوند هرآنچه می خواهید را می شنود. با یادگیری این آموزه ها در زمینه میکس کردن گوش هایتان رو به صداهای جدید پذیرا شده و مهارت هایتان گسترش پیدا می کند.
۱۵:۳۱
میکس و مستر: بخش ۲
اگر می خواهید آهنگ شما به همان بلندی و وضوح ترانه هایی که روی رادیو یا پرتال های موسیقی می شنوید باشد، باید همه تمرکز خود را معطوف پردازش کردن کانال مستر آهنگ خود کنید. با رویکرد آرمین نسبت به end bus آشنا شوید.
۱۷:۰۷
تمیزکاری و میکس
اکنون که آرمین و بنو به حسی خوبی نسبت به المان های آهنگ جدید خود رسیده اند، بنو شروع به بررسی پروژه و سر و سامان دادن به آنچه ساخته شده می کند.
۱۱:۰۶
تحلیل و بررسی میکس ومرتب کردن: Be in the Moment
با طرز فکر آرمین نسبت به ارنج و میکس کردن آهنگ هایش آشنا شوید. او طی بررسی یکی از آهنگ های پرطرفدار خود در سبک سای ترنس فرایند خود را مرحله به مرحله و کانال به کانال برای شما توضیح می دهد.
۱۶:۵۷
مرتب کردن
یک آهنگ دنس خوب شنونده را با خود در مسیری دلپذیر همراه می کند. مسیری پر از توقف های گیرا و آغازهای پر انرژی. در این قسمت با رویکرد آرمین به خلق مسیرهای جذاب موسیقایی آشنا می شوید.
۲۰:۱۷
سازهای کوبه ای و ارنج کردن
آرمین و بنو مجموعه ای از لوپ های ساز کوبه ای و FXرا به پروژه خود در لاجیک اضافه می کنند. سپس، بعد از یک سازماندهی نصفه و نیمه، شروع به ارنج کردن و چیدن المان های آهنگ به ترتیب اینترو، توقف (بریک دان) و آغاز مجدد می کنند.
۲۳:۵۲
بازبینی آهنگ
اگر قسمت شروع مجدد خوبی نسازید، آهنگ موفقی نخواهید داشت. آرمین و بنو رو در حال خلق یک دراپ فوق العاده با حداکثر تاثیرگذاری ببینید. سپس راجع به شکل گرفتن کل این آهنگ خواهید شنید.
۱۲:۱۲
کار با متن آهنگ و صدای خواننده
واژه ها موسیقی را گیرا و تاثیرگذار می کنند، صرف نظر از اینکه یک آواز ملودیک باشد یا فقط یک سمپل از صدای خواننده. با روش های آرمین برای افزودن متن به آهنگ هایش آشنا شوید.
۱۲:۵۲
پیدا کردن منبع الهام ملودی
فرآیند ساخت موسیقی توسط آرمین با خلق ملودی هایی مملود از احساسات و درام آغاز می شود. تکنیک های او برای ساخت خلاقانه ملودی را بیاموزید.
۱۰:۰۵
ترک کردن
مهارت های آرمین تنها محدود به موسیقی های دنس نمی شود. در این قسمت و دو قسمت بعدی، آرمین طی همکاری با Josh Cumbee خواننده گروه Sunny Days به شما نحوه ی ترک کردن، ویرایش و دستکاری صدای آواز خواننده را نشان می دهد.
۱۱:۱۹
مقایسه و گزینش
اکنون که آواز جاش به اتمام رسیده، وقت مقایسه و گزینش بخش های مختلف صدای آواز اوست. ببینید که چطور آرمین با گوش های تیز و حرفه ای و غریزه موسیقایی خود همراه با جاش به انتخاب بخش های مطلوب از صدای آواز جاش می پردازند.
۱۶:۵۲
جلسه صدای آواز، بخش ۳: ادیت و میکس
بیاموزید که آرمین چطور از ویرایش و جلوه های صوتی برای خلق ترک های آوازی بی نقص و تاثیرگذار که به گوش شنونده بسیار طبیعی می آیند استفاده می کند.
۸:۴۴
تک آهنگ ها، کلاب میکس ها، و ادیت ها
آرمین با استفاده از Sunny Days بعنوان نمونه، روش خود برای تبدیل آهنگ های سبک پاپ به میکس های دنس مخصوص کلوپ را گام به گام به شما آموزش می دهد.
۱۰:۳۵
به سراغ ست مخصوص دی جی بروید
اکنون زمان آن رسیده که از آهنگسازی فاصله گرفته و شروع به یادگیری اجرا روی صحنه کنید. با اصول اساسی فلسفه ی آرمین برای DJکردن و اجرای روی صحنه آشنا شوید.
۱۸:۲۷
ساختن یک ست دستگاه دی جی: ادیت ها و مش آپ ها
یک ست DJ مناسب حاصل آماده سازی دقیق است. با روش کار آرمین با Ableton Live برای کوتاه کردن آهنگ هایش و ساخت مش آپ های جدید که تماشاچیان را به وجد می آورد آشنا شوید.
۹:۳۶
مبانی استفاده از دستگاه دی جی
آرمین پشت دستگاه DJمی رود تا به شما نشان دهد برای اجراهای زنده خود از چه ابزارهایی استفاده می کند.
۱۱:۴۸
استفاده از دک ها: تکنیک های آرمین
همچنان که آرمین پیش نمایش بعضی از محبوب ترین آهنگ های خود را اجرا کرده و بین آن ها جابجا می شود، تمام حرکاتش را ببینید و بیاموزید. از هر دکمه ای که فشار می دهد تا هر شاسی که با آن کار می کند. با روش های او برای افزودن لایه های جذاب و جلوه های صوتی هیجان انگیز به آهنگ آشنا شوید.
۱۱:۵۹
نکاتی برای اجرا
یک اجرا کننده باید چیزی بیش از موسیقی عالی برای تماشاچیان در نظر داشته باشد. روش کنترل خود روی صحنه، ارتباط گرفتن با تماشاچیان، و احترام قائل شدن برای DJ هایی که با آن ها همکاری می کنید را بیاموزید.
۱۱:۵۹
میزبانی یک برنامه رادیویی
هرگز قدرت رادیو را دست کم نگیرید. آرمین به برنامه رادیویی خود State Of Trance عشق می ورزد و آن را بخشی اساسی از اعتبار جهانی خود می داند. بیاموزید که چطور می توانید از رادیو برای پیشرفت در موسیقی و جذب طرفداران بیشتر استفاده کنید.
۹:۲۳
استودیو خانگی خود را بسازید
با اینکه آرمین آموزه هایش را از یک استودیو حرفه ای به شما ارائه می دهد، شما می توانید هرآنچه می آموزید را در یک استودیو کوچک خانگی اجرا کنید. در این قسمت فهرستی از آنچه می توانید بدون هزینه زیاد برای شروع ساخت موسیقی های خارق العاده تهیه کنید به شما ارائه می شود.
۷:۲۴
منابع الهام اولیه آرمین
صدا و سبک خاص آرمین ون بیورن از کجا نشأت می گیرد؟ با بعضی موزیسین ها و DJهایی آشنا شوید که باعث شدند آرمین به آنچه امروز هست تبدیل شود.
۱۱:۱۹
آغاز و توسعه دوران حرفه ای
آرمین دارنده یکی از موفق ترین و طولانی ترین دوره های حرفه ای در سبک ترنس است. توصیه هایی برای شنیده شدن موسیقی هایتان و شناخته شدن بعنوان یک DJ از او بشنوید.
۱:۴۲
جمع بندی کلاس
آرمین در آخرین جلسه از کلاس خود شما را به تمرکز روی موسیقی تان، گذر از شک و تردیدهایتان، و از همه مهم تر لذت بردن از کاری که می کنید تشویق می کند.
۷:۳۸
قالب ها و ساماندهی در Logic Pro
شاید به نظر عجیب بیاید، اما به عقیده آرمین بهترین آهنگ ها از سازماندهی شروع می شوند. روش خلق پروژه های DAW، بدون سختی زیاد و با خلاقیت بیشتر را بیاموزید.
۱۲:۵۰
ملودی
اکنون باید وارد بخش عملی شوید و برخی از تکنیک هایی که آرمین به شما آموزش داده را به اجرا بگذارید. آرمین با کمک همکار آهنگسازی خود Benno de Goejji یک آهنگ اختصاصی را درست همین جا در مسترکلاس برای شما می سازد. این قسمت اولین از هشت مرحله ساخت یک آهنگ پر سر و صدا به سبک آرمین ون بیورن است.
۱۰:۳۶
کار با پدها و لیدها
از این ترفندهای ساخت موسیقی برای بهره گیری هرچه بهتر از لیدهای خود استفاده کنید و به آهنگ خود اتمسفری مملود از انرژی و سرخوشی ببخشید.
۱۶:۴۶
پدها و لیدها
آرمین و بنو به دنبال ملودی ها و صداهای مناسب برای ایجاد حس مطلوب در آهنگ جدید خود می گردند.
۱۲:۳۹
لیدها بیشتر
آزمون و خطا بخش مهمی از فرایند تولید موسیقی توسط آرمین است. او را در حال امتحان صداهای مختلف برای رسیدن به نوایی الهام بخش ببینید.
۱۱:۵۵
ایجاد یک برش(ریتم یکنواخت)، بخش ۱
موسیقی دنس باید شنونده را به تحرک وادارد، اما افزودن این چاشنی پرانرژی به آهنگ نیاز به مهارت بالایی دارد. در این قسمت با روش مناسب افزودن درام کوبه ای و صداهای باس آشنا می شوید.
۱۶:۴۴
ایجاد یک برش، بخش ۲
می توانید با افزودن صدای سازهای کوبه ای به یک ریتم غنی و پیچیده عنصر دنس بخشید. با روش آرمین برای افزودن لوپ ها و لایه های جدید به آهنگ های درام آشنا شوید.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross