خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

کن برنز

آموزش فیلمسازی مستند

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
تماشای قسمت اول
۴ ساعت ۵۶ دقیقه
۲۶ قسمت
156 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۴:۳۶
آشنایی با استاد جدیدتان
با استاد جدید خود آشنا شوید: کارگردان برجسته و صاحب عنوان، کن برنز. او با شما از دلیل برگزاری این مسترکلاس و آنچه در این کلاس خواهید آموخت صحبت می کند و شما را تشویق به رها شدن از قید و بند قواعد و قوانین می کند.
۱۵:۱۴
چه باید کرد
تجربیات زندگی شما، اهدافتان، و اولین فیلم هایی که می سازید همه و همه دوران کاری شما بعنوان یک فیلمساز را شکل می دهند. فراز و نشیب های اولین فیلم کن و همینطور توصیه هایش در مورد هدایت فرآیند فیلمسازی را بشنوید.
۱۰:۲۱
انتخاب داستان
کن با آوردن نمونه هایی از فایل پروژه های خود، طرز تشخیص موضوعات تاثیرگذار و فراگیری که روی مخاطب تاثیر می گذارند را به شما آموزش می دهد.
۱۳:۲۶
پیدا کردن داستان در دل سوژه
فرض کنید موضوع خود را انتخاب کرده اید، اما داستانی که می خواهید روایت کنید چیست؟ کن روش تحقیق جهت پی بردن به دیدگاه های مختلف، کشف داستان و مرتبط ساختن آن با واقعیت را به شما آموزش می دهد.
۹:۳۸
روایت یک داستان واقعی
با نحوه شکل دادن داستان بر اساس دیدگاه های مخالف توسط کن و به تصویر کشیدن روایتی با مخاطب گسترده تر آشنا شوید.
۱۳:۳۸
پیش نویس فیلمنامه، ارائه و تامین بودجه
برای فیلمسازی نیاز به علاقه شدید، تصویر ذهنی و البته پول دارید. کن با آوردن مثالی از The Civil War از اهداف و فرآیند نوشتن پیش نویس فیلمنامه صحبت نموده و نکاتی برای جهت دهی به روند تامین بودجه را به شما آموزش می دهد.
۱۴:۳۴
شکل دادن یک ساختار روایی مستند
یک آغاز برجسته، بخشی میانی درگیر کننده و پایانی گیرا؛ این قواعد فیلمسازی باید در مورد ساخت مستند نیز رعایت شوند. بیاموزید که با شکل دادن چه نوع ساختاری می توانید مخاطبین خود را درگیر داستان کنید.
۱۲:۳۸
استفاده از مطالب آرشیوی بعنوان منبع
مطالب آرشیوی برخی از غنی ترین منابع موجود برای داستان سرایی هستند. اما چطور باید این حجم گسترده از امکانات را جهت دهی کرد؟ کن روش هایی را که طی دوران کاری خود بارها آزموده است برای بدست آوردن فایل های صوتی و تصویری نادر توضیح می دهد.
۹:۲۶
شکل دادن کاراکترهای غیر داستانی
بیاموزید که چطور با پی بردن به سرگذشت کاراکتر، افزایش تضادها و اختلافات، و کنار گذاشتن قضاوت می تواند کاراکترهای غیرداستانی به یاد ماندنی به تصویر بکشید که تمام پیچیدگی های دنیای واقعی را در دل خود دارند.
۸:۰۸
بررسی موردی: بورد قسمت های جنگ ویتنام
کن با استفاده از بورد قسمت های مربوط به سری مستند جنگ ویتنام، استراتژی های خود برای تصویر کردن ساختار فیلم را به شما آموزش می دهد.
۱۸:۵۱
نوشتن فیلمنامه
از دید کن، نوشتن فیلمنامه قدمی بسیار مهم برای سازماندهی و شکل دادن داستان فیلم و ساختار آن است. در این جلسه از کلاس، او نحوه استفاده از تمام ابزارهای روایی موجود، از مصاحبه ها تا روایت ها، در راستای شکل دادن فیلمنامه را به شما آموزش می دهد.
۱۴:۳۷
داستان سرایی بصری: تکنیک های سینمایی
کن طرز استفاده از ابزارهای سینمایی مربوط به فیلمسازی داستانی را جهت برانگیزش احساسات و مفاهیم در تصاویر ثابت و متحرک یک مستند را آموزش می دهد.
۱۰:۲۳
داستان سرایی بصری: بررسی مورد «Unforgivable Blackness»
کن با استفاده از تصاویری از یکی از فیلم هایش، Unforgivable Blackness، طرز کنار هم گذاشتن تصاویر و شکل دادن فیلم به گونه ای هنری جهت شکل دادن یک خط داستانی تاثیرگذار را به شما آموزش می دهد.
۸:۵۸
انتخاب سوژه های مصاحبه
افرادی که برای مصاحبه انتخاب می کنید به فیلم شما جان می بخشند. کن چگونگی تشخیص و بهره گیری از سوژه های مناسب برای مستندتان را به شما آموزش می دهد.
۱۲:۰۷
انجام یک مصاحبه
با تکنیک های کن برای مصاحبه آشنا شوید تا بتواند بهتر با سوژه هایتان ارتباط بگیرید و تاثیرگذا ترین داستان هایشان را بشنوید.
۱۲:۲۴
بررسی موردی: هدایت یک مصاحبه چالش برانگیز
همه مصاحبه ها خوب پیش نمی روند. کن با استفاده از تصاویر خام مربوط به فیلم The War، ماجرای یکی از دشوارترین مصاحبه های خود را تعریف کرده و نشان می دهد که چطور چهار کلمه ساده باعث شد این مصاحبه یکی از بهترین صحنه های آن فیلم شود.
۱۷:۰۹
فیلمبرداری غیرداستانی
برای ساختن یک فیلم فوق العاده نیازی به تیم بزرگی ندارید. کن روش انجام مصاحبه ها و گرفتن صحنه های فیلم با استفاده از یک تیم کوچک را به شما آموزش می دهد.
۱۵:۰۱
قدرت موسیقی
بیاموزید که چطور کن از موسیقی بعنوان یک ابزار قدرتمند داستان سرایی، در راستای افزودن لایه های روایی و برانگیختن اجساسات مخاطب استفاده می کند.
۱۰:۳۴
تدوین: فرآیند
پس از تدوین Civil War، Baseball و Jazz، کن به فرآیندی رسید که بوسیله آن ویدئوهای ضبط شده خام را در کات نهایی جای دهد. با تکنیک های او برای رو به رو شدن با حجم زیادی از مطالب طی فرآیند تدوین آشنا شوید.
۱۰:۲۴
تدوین: قواعد
کن قواعدی را که طی چندین دهه تجربه تدوین برای خود شکل داده است به شما آموزش می دهد.
۱۸:۴۲
بررسی موردی تدوین: مستند جنگ ویتنام
کن با استفاده از تصاویری از فیلم جنگ ویتنام که هرگز تا کنون به نمایش درنیامده بودند، نحوه هماهنگ سازی اجزاء داستان و شکل دادن فیلم در مرحله تدوین را به شما آموزش می دهد.
۹:۳۰
ضبط و استفاده از صدای روی تصویر
کن با آوردن نمونه هایی از فیلم های جنگ ویتنام و «The Roosevelts» مراحل استفاده از صدای رو تصویر و جهت دهی به استعداد ها را به شما آموزش می دهد.
۱۱:۲۰
طراحی صدا
برای غرق کردن مخاطب در فیلمتان، صدا یک عنصر کلیدی است. کن نحوه تشخیص و پی بردن به صداهای فوق العاده و بهره گیری از ابزارهای آوایی موجود را به شما آموزش می دهد.
۵:۱۲
مسئولیت هنرمند
فیلم قابلیت شکستن مرزها و پیوند دادن حوزه های مختلف جغرافیایی، زبانی و سیاسی را به یکدیگر دارد. کن به تجزیه و تحلیل نقش فیلمساز در جامعه و قدرت و تاثیرگذاری آنان بعنوان یک هنرمند می پردازد.
۶:۳۰
به اشتراک گذاشتن فیلمتان
بخشی از هیجان فیلمسازی به اشتراک گذاشتن آن با دیگران است. نحوه ارتباط گرفتن با مخاطب، و قرار دادن فیلم خود در معرض تفسیر و بحث را بیاموزید.
۳:۰۳
از روی پرتگاه بپرید
کن شما را تشویق به کنار گذاشتن تردید و برداشتن گامی بلند در جهت ساخت فیلم مستندتان می کند.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross