خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار( در دیگر اشتراک ها)
سبد خرید

کریس واس

آموزش هنر مذاکره

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
۳ ساعت ۴ دقیقه
۱۸ قسمت
14 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
یکدلی تاکتیکی
۹:۳۱
یکدلی تاکتیکی
با راهنمای خود آشنا می شوید: مدیر ارشد مذاکره کننده بین المللی آدم ربایی سابق در "FBI": کریس واس. بر خلاف اینکه همه فکر می کنند که مذاکره یک نبرد است، اما کریس معتقد است مذاکره موفق یک همکاری است که ریشه در یکدلی دارد.
انعکاس
۱۰:۲۲
انعکاس
انعکاس، یکی از تکنیک های مؤثر و در عین حال ساده در هر مذاکره است. کریس با زبانی ساده شرح می دهد که چطور می توان اطلاعات حیاتی را در یک مذاکره جمع آوری کرد و به طرف مقابل آرامش داد.
برچسب زدن
۱۱:۲۷
برچسب زدن
یاد بگیرید که چگونه از برچسب ها یا همان مشاهده شفاهی احساسات برای خنثی کردن احساسات منفی یا تقویت احساسات مثبت در یک مذاکره استفاده کنید تا مذاکره بهتری شکل گیرد.
تمرین: انعکاس و برچسب زدن
۶:۳۷
تمرین: انعکاس و برچسب زدن
چطور یک گفتگو درباره ترفند اتاق فرار به بینش عمیق درباره شخصیت فرد منجر می شود؟ کریس با استفاده از دو تکنیک کلیدی مذاکره یعنی انعکاس و برچسب گذاری به این پرسش پاسخ می دهد.
توزیع استادانه
۱۰:۴۹
توزیع استادانه
نحوه گفتگو در یک مذاکره به اندازه کلمات مورد استفاده مهم است. کریس توضیح می دهد که چگونه می توان فضای گفتگو را به نفع خود پیش برده و اطلاعات مهم شخص را در رابطه رو در رو را با وی در میان بگذارید.
تحلیل موضوع سرقت از بانک منهتن
۱۶:۱۶
تحلیل موضوع سرقت از بانک منهتن
در سال ۱۹۹۳ سه سارق، سه کارمند را در یک بانک منهتن در بروکلین گروگان گرفتند. تکنیک های عملی مورد استفاده توسط کریس که از صحبت تلفنی او ضبط شده بود و برای اولین بار به اشتراک گذاشته می شود را بشنوید.
زبان بدن و الگوهای کلامی
۹:۲۴
زبان بدن و الگوهای کلامی
طرز رفتار و نحوه گفتار فرد می تواند بیشتر از گفتار به کار گرفته شده در یک مذاکره نمایانگر روحیات درونی افراد با شد. این درس در مورد داشتن نگرشی فراتر از نگرش سطحی و تشخیص حق از با طل است.
ایجاد تلویح کنترل
۱۱:۲۲
ایجاد تلویح کنترل
چه کسی در یک مذاکره کنترل بیشتری دارد: کسی که صحبت می کند یا کسی که بیشتر گوش می دهد؟ کریس راز برتری در مذاکره را فاش می کند و توضیح می دهد که چگونه می توان جهت پیکان را به نفع خود تغییر داد.
مذاکره نمایشی: نوجوان
۱۰:۱۹
مذاکره نمایشی: نوجوان
کریس نقش پدری را بازی می کند که دختر نوجوانش قصد دارد تعطیلات آخر هفته را با دوست پسرش سپری کند و پدر به دوست پسر دخترش اعتماد ندارد. کریس تکنیک هایی را شرح می دهد که این پدر می تواند به کار بندد تا دخترش را با خودش همسو کند.
بررسی اتهام
۸:۰۴
بررسی اتهام
وقتی که یک مذاکره آغاز می شود، معمولا احساسات مختلفی در اتاق مذاکره جاری است. کریس آموزش می دهد که چطور می توان از بررسی اتهام به عنوان یک ابزار استفاده کرد تا این احساسات را شناسایی و نوع منفی آنها را به مثبت بدل کرد.
ارزش استفاده از واژه نه
۱۱:۰۹
ارزش استفاده از واژه نه
اکثر افراد فکر می کنند که مهمترین کلمه در یک مذاکره گفتن کلمه بله است. در واقع خلاف این موضوع صحت دارد. کریس عنوان می کند که چرا کلمه نه می تواند کلمه محوری باشد که می تواند شما را به نتیجه دلخواه برساند.
مذاکره نمایشی: رقیب
۸:۰۱
مذاکره نمایشی: رقیب
پیداکردن دیدگاه های مختلف سخت ترین کار در مذاکره است کریس نشان می دهد که چگونه می توان دستور کار مخالف را بدون اینکه دیگر برنامه ها را رد کرد، مدیریت کرد.
واقعیت دست کاری شده
۱۱:۱۰
واقعیت دست کاری شده
شکست یا موفقیت یک مذاکره بستگی به طرز قالب بندی نمونه مورد نظر دارد. کریس شما را به دقت در جزییات دیدگاه و چگونگی فهم محرک های احساسی طرف مقابل در مذاکره فرا می خواند تا بتوان یک شرایط قانع کننده ایجاد کرد.
چانه زنی
۱۳:۲۵
چانه زنی
چانه زنی سخت را نباید با یک روش پتکی اشتباه گرفت. کریس به شما یاد می دهد که چگونه با مهارت، دیپلماسی و با تاکتیک به چانه زنی بپردازید.
مذاکره نمایشی: درآمد
۱۱:۱۵
مذاکره نمایشی: درآمد
کریس شرح می دهد که چگونه به شکل مؤثر برای افزایش دستمزد، مذاکره کنید. یاد بگیرید چرا کریس تمرکز مذاکره را روی پول نمی گذارد.
قوهای سیاه
۱۰:۲۹
قوهای سیاه
روش قوهای سیاه، روشی است برای منحرف کردن بازی از اطلاعاتی که شما در هنگام ورود به یک مذاکره نمی دانید. کریس با یک مثال از " FBI " نشان می دهد که کجا از یک قوی سیاه پرده بردارید طوریکه به غلبه و نفوذ منجر شود.
مذاکره نمایشی: ۶۰ ثانیه وقت دارید وگرنه می کشمش
۱۱:۱۵
مذاکره نمایشی: ۶۰ ثانیه وقت دارید وگرنه می کشمش
جلوی یک سارق مسلح بانک که یک گروگان داشت، گرفته شد. او به قول خودش در خواست یک ماشین را در ۶۰ ثانیه وگر نه می کشمش داشت. برخورد کریس را با این زمان درخواستی گروگانگیر ببینید. هر حرکت اشتباهی در یک مذاکره با رقم بالا ممکن است به نتایج مرگباری منتهی شود.
قدرت مذاکره
۳:۱۵
قدرت مذاکره
انگیزه کریس برای تدریس مذاکره کاملا شخصی است. کشف کنید که چرا کریس معتقد است مذاکره یک ابزار قدرتمند است که می تواند زندگی شما را تغییر بدهد.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از 4۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross