خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

دوریس کرنز گودوین

آموزش رهبری و مدیریت

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
تماشای قسمت اول
۲ ساعت ۵۵ دقیقه
۱۵ قسمت
20 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۹:۳۵
آشنایی با استاد جدیدتان
با معلم خود آشنا می شوید: نویسنده پر فروش و تاریخ نگار برنده جایزه پولیتزر دوریس کرنز گودوین. این خانم بیان می کند که چرا مشتاق تدریس این کلاس است، چگونه عاشق تاریخ شده و به شرح مسیری می پردازد که برای یک مورخ تاریخ ریاست جمهوری شدن طی کرده است.
۱۰:۴۱
چگونه افراد رهبران بزرگی می شوند
با داشتن نگاهی اجمالی از سالهای نخستین زندگی لینکولن، تدی روزولت، FDR (فرانکلین دلانو روزولت) و LBJ (لیندون بی جانسون) دوریس این سؤال را مطرح می سازد آیا رهبران کشورها، رهبر به دنیا می آیند یا ساخته می شوند و اینکه چرا رهبران بزرگ برای به دست آوردن چیزهای بزرگ جاه طلبی دارند.
۱۸:۰۱
هوش هیجانی مهم تر از آی کیو
دوریس به کندو کاو در ویژگی هایی می پردازد که باعث ایجاد هوش هیجانی شامل تواضع، یکدلی و انعطاف پذیری می شوند. او راز شگرد لینکولن برای مدیریت خشم و سرخوردگی را فاش می کند.
۱۳:۵۳
رهبری موفق یک تیم
دوریس خشت های سازنده مدیریت خوب یک تیم را بر می شمارد که شامل این موارد هستند: ارتباط صادقانه، به اشتراک گذاشتن اعتبار، ساختن اعتماد، اجازه شکست و توجه به نیازهای فردی اعضای تیم.
۹:۵۷
ایجاد مشارکت کلیدی
دوریس پیشنهاد می کند از ایجاد رقایت در تیم خود احساس شرمندگی نکنید. چگونه نقاط ضعف خود را با نقاط قوت اعضای تیم پر کنید، راه را برای اختلاف سلیقه باز بگذارید و فرهنگ احترام و صداقت را به وجود آورید.
۱۶:۴۳
اهمیت استراحت و بازیابی نیرو
دوریس با استفاده از مثالهایی از زندگی لینکولن، تدی روزولت، FDR و LBJ شرح می دهد که چرا بازیابی برای رهبری ضروری است، مخصوصاً برای تحلیل مسایل پیچیده و اتخاذ تصمیمات خطیر با یک ذهن باز.
۱۶:۰۴
اتخاذ تصمیمات آگاهانه
دوریس این موضوع را مطرح می کند که چگونه برخی از بزرگترین رؤسای جمهور، تصمیمات متوالی اتخاذ کرده و ما چطور می توانیم از روش آنها در زندگی خود استفاده کنیم. وی همچنین بیان می کند که چگونه می توان چند دستگی ها را ترمیم کرد و وفاق جمعی ایجاد نمود.
۸:۲۷
مدیریت بحران
دوریس از نقشی سخن به میان می آورد که رهبران باید در بحران ایفا کنند و بتوانند حوزه خود را آرام نگه دارند. وی برای شفاف سازی موضوع یک مورد ازکنترل بحران زغال سنگ درسال ۱۹۰۲ توسط تدی روزولت را مثال می زند.
۱۱:۱۴
انتقال پیام خود
دوریس بیان می کند که چگونه رهبران باید روش مناسبی برای برقراری ارتباط با مشهورترین رسانه های عصر خود در پیش گیرند. او نظر خود را مبنی بر لزوم تعامل رؤسای جمهور و شهروندان با مطبوعات تشریح می کند.
۱۱:۵۷
پیدا کردن سبک منحصربفرد خودتان
دوریس از سفر همسر سابقش ریچارد گودوین می گوید که مشاور و نویسنده سخنرانیهای ریاست جمهوری بوده و زندگی خود را صرف خدمات مدنی کرده است. دوریس همچنین رو نوشت ریچارد را از مشهورترین سخنرانی LBJ در مورد حقوق مدنی به اشتراک می گذارد.
۱۰:۵۷
نگارش تاریخ
دوریس روش خود را برای مطالعه و نوشتن در مورد تاریخ توضیح می دهد که شامل چگونگی همکاری وی با استیون اسپیلبرگ در ساخت فیلم لینکولن است.
۹:۱۹
بیوگرافی مختصر در رهبری
دوریس تحقیق می کند که چه چیز جورج واشنگتون، الینور روزولت و مارتین لوترکینگ را به رهبرانی چنین تاثیر گذار بدل ساخته است.
۱۷:۵۶
رهبری مدنی: دارای رابطه نزدیک
دوریس با تأکید بر رهبری قوی ایالات متحده، همه ما را تشویق به فعال بودن در مسایل اجتماعی می کند. وی همچنین توضیح می دهد که برای رأی دادن به کاندیداها چه ویژگی هایی مد نظر هستند و کدام اهمیتی ندارند.
۶:۳۳
قدرت روایت گری
دوریس بر اهمیت انتشار وقایع به عنوان روشی برای ارتباط گرفتن و اثر گذار بودن تأکید کرده و پیام مجزا مبنی بر شوق و امید را ابراز می کند.
۴:۴۶
پیشنهادی برای رؤسای جمهور آینده
دوریس برای هر کسی که رؤیای رییس جمهور شدن در سر دارد، به کار گیری خرد و شجاعت را پیش روی او قرار می دهد.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross