خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

باب آیگر

آموزش مدیریت کسب و کار

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
۲ ساعت ۱۱ دقیقه
۱۳ قسمت
36 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۴:۴۳
آشنایی با استاد مدیریت جدیدتان
بامعلم جدید خود آشنا می شوید: ريیس و مدیر عامل شرکت والت دیزنی، باب آیگر. در این معارفه وی از آنچه که از آموزگاران بزرگ فرا گرفته و آنچه که می خواهد با شما در میان بگذارد، سخن می گوید.
۶:۱۰
بهینه سازی وقت
باب برای اینکه برای شما شرح دهد که چگونه به بهترین و مؤثرترین شکل از وقت خود استفاده کنید، با جزییات کامل به تشریح چگونگی استفاده بهینه از روز خود می پردازد. او از وقت گذاشتن برای تمرکز بیشتر سخن گفته و عنوان می کند که بسیار سحر خیز است.
۸:۵۱
تمرکز، راهکار و اولویت ها
باب معتقد است باید روی توسعه یک راهکار موفق متمرکز شوید. او این نکته را با این تو ضیح ،شرح می دهد که چگونه توانسته است هیأت مدیره شرکت دیزنی را متقاعد سازد که مدیر عامل بعدی باید خود او باشد.
۲۴:۵۵
برداشتن گام های بزرگ
باب فراگیری پیکسار را تجزیه و تحلیل کرده و از راهکارش استفاده می کند تا استیو جابز مدیر پیکسار و هیأت مدیره شرکت دیزنی را متقاعد سازد. او توضیح می دهد که چگونه با آموزش و فراگیری اکتسابی بر احتمالات پیشی گرفته و چرا این اصل برای موفقیت آینده دیزنی ضروری است.
۴:۴۳
هنر گفتگو و مذاکره
باب پیشنهاداتی برای داشتن یک گفتگوی موفق می دهد که حاوی این نکته است که چگونه من خود را در این مسیر حذف کرده و در دیگران این احساس را به وجود آوریم که آنها برنده هستند.
۱۵:۱۰
ایجاد یک برند تجاری
نیازی به گفتن این موضوع نیست که نام تجاری دیزنی یک برند بسیار قوی است. باب لزوم ایجاد یک نام تجاری برای دیده شدن و در عین حال وفادار ماندن به اصل مطلب را شرح می دهد.
۶:۳۹
توسعه نام تجاری
باب این استراتژی با لفافه پیچیدن مارول درون برند تجاری دیزنی به اشتراک گذاشته و به شرح این نکته می پردازد که چگونه با سرمایه گذاری روی برندهای تجاری مورد تحسین، باعث افزایش رشد و ترقی شویم.
۹:۱۱
پیش بینی تقاضای مشتری
باب نظر خود درباره ی اطلاعات مشتریان را بیان می کند و معتقد است که گاهی باید این داده و اطلاعات را رها کنید و بر اساس حس خودتان پیش بروید. باب برای تفهیم بهتر این حرفش، مثالی از فیلم های Black Panther و Captain Marvel می آورد.
۹:۰۶
اهمیت ریسک پذیری
باب از استراژی دیزنی برای خرید مارول می گوید و توضیح می دهد که چگونه با سرمایه گذاری بر یک برند محبوب، آن را به اوج شکوفایی برسانیم.
۱۴:۲۴
هدایت معاملات پیچیده
روند مالکیت فاکس قرن بیست و یکم مسیری پیچیده و طولانی بود. باب شما را به دل این روند برده و به توضیح چالش ها می پردازد.
۸:۵۳
مدیریت آشفتگی تلاش ها
یکی از قدرت های فوق العاده باب، توانایی او در پیش بینی جاهایی است که صنعت مد نظر است. او بیان می کند که دیزنی چگونه تغییرات پیرامون تولید فیلم بر مبنای تقاضا را مدیریت کرد، طوریکه با ESPN پلاس شروع کرد و به دیزنی پلاس رسید.
۱۶:۳۷
اصول موفقیت
باب اصول مدیریت موفق را با بر شمردن این موارد تشریح می کند: چگونگی ترغیب کنجکاوی، تمرین صداقت، ابراز خوش بینی، حفظ اصالت و به عهده گرفتن اشتباهات.
۲:۰۲
جمع بندی کلاس
در پایان باب با تشویق دانشجویانش به داشتن صداقت، آینده خوبی را برای آنها آرزو می کند و امیدوار است دنیای بهتری داشته باشیم.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross