خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

جین گودال

آموزش حفاظت محیط زیست

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
تماشای قسمت اول
۵ ساعت ۱۹ دقیقه
۲۹ قسمت
93 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۲:۱۶
آشنایی با دکتر جین گودال
با دکتر جین آشنا شوید. او بی شک بزرگ ترین دانشمند و حامی محیط زیست دوران ماست. اکنون او استاد کلاس شماست.
۱۶:۵۴
رویاهای آفریقایی
با مسیر دکتر جین از سواحل انگلیس تا جنگل های آفریقا و آنچه در این راه برایش الهام بخش بوده است آشنا شوید.
۱۳:۳۰
پیشرفت بزرگ
دکتر جین در مورد چالش هایی که در ابتدای کار خود در گامبی با آن مواجه بود توضیح می دهد. همچنین راجع به پیشرفت بزرگی در زندگی اش صحبت می کند که همه چیز را دستخوش تغییر کرد.
۱۰:۴۶
رفتار شامپانزه ها
دکتر به تفصیل در مورد تحقیقات خود در باب رفتارهای پیچیده شامپانزه ها، همچون استفاده از ابزارها، توضیح می دهد.
۹:۴۰
رفتار شامپانزه ها: ادامه
تمام یافته های علمی دکتر جین خوشحال کننده نبوده است. با چگونگی پی بردن او به نیمه تاریک رفتار نزدیک ترین گونه ی زنده به انسان آشنا شوید.
۱۱:۵۸
رشد و یادگیری شامپانزه ها
در مورد یافته های دکتر جین در زمینه ی ارتباطات خانوادگی و رشد نوزادان شامپانزه ها، که وی طی مدتی زیر نظر گرفتن یک خانواده شامپانزه بدست آورد، بیش تر بدانید.
۱۲:۲۰
هوش حیوانی
دکتر جین به بیان برخی از شگفت انگیز ترین اسرار در مورد هوشمندی حکومت های حیوانی و گیاهی، از شامپانزه ها تا درختان، می پردازد.
۱۱:۱۲
شامپانزه ها و انسان ها
به گفته دکتر جین هیچ دوره ای از تاریخ برای مطالعه و تحقیق در باب دانش حیوانی جالب تر از دوران کنونی نبوده است. با یافته های او در زمینه شباهت های برجسته بین شامپانزه ها و انسان ها آشنا شوید.
۱۱:۳۴
شامپانزه ها و انسان ها - ادامه
دکتر جین پس از مشاهده شباهت های بین شامپانزه ها و انسان ها بر این باور است که احساسات نقش مهمی در دانش داشته و ممکن است انسان ها تنها گونه ای که از خود رفتارهای احساسی و معنوی نشان می دهد نباشند.
۱۲:۲۴
انسان ها و محیط زیست
در مورد لحظه تبدیل شدن دکتر جین از یک دانشمند به یک فعال محیط زیست بشنوید؛ اینکه چگونه به مشکلات زیست محیطی که پیش روی انسان ها و شامپانزه ها قرار دارد پی برد.
۶:۲۵
انسان ها و محیط زیست - ادامه
دکتر جین به بررسی سه چالش اصلی سلامت کره زمین پرداخته و توضیح می دهد که چرا نباید در برابر این مشکلات به ظاهر غیر قابل حل نا امید شویم.
۱۲:۴۹
تهدیدهای پیش روی حیوانات
مشکلات بین انسان ها و حیوانات به هم مربوط است. با نحوه تاثیر اختلافات بین انسان ها و حیوانات بر هر دو گونه آشنا شوید.
۱۱:۰۵
خشونت علیه حیوانات
دکتر جین شاهد انواع خشونت علیه حیوانات بوده است. در این قسمت او بعضی از آن ها را در راستای روشن کردن این مساله بیان می کند و به ما می آموزد که چطور به حیوانات احترام بگذاریم.
۹:۴۵
تغییرات جوی
با انواع زباله ها و مواد مضری که انسان در محیط آزاد می کند و تاثیراتی که آن ها بر دنیای مشترک گونه های زنده دارند آشنا شوید.
۱۴:۱۷
آب
آب بی شک ارزشمند ترین منبع برای هر موجود زنده ای است. با این حال به عقیده دکتر جین ما قدر آن را نمی دانیم. پیش از اینکه دیر شود باید طرز فکر خود در مورد آب را تغییر دهیم.
۱۱:۴۰
خاک
قطع و تخریب درختان برای دکتر جین دردناک تر از هرکس دیگری است زیرا او ارتباطی احساسی با درختان دارد. در مورد این گیاهان شگفت انگیز و اثرات مخرب و بلند مدت تخریب جنگل ها بیش تر بدانید.
۹:۱۶
کشاورزی صنعتی
به گفته دکتر جین، نیاز روز افزون به تولید مواد غذایی متناسب با نیاز جمعیت رو به رشد کره زمین، آسیب هایی غیرقابل جبران به سیاره زیبایمان وارد کرده است. کشاورزی صنعتی یکی از همین عوامل مخرب است.
۸:۱۴
کشاورزی ارگانیک
هنوز امید برای رفع اثرات مخرب کشاورزی صنعتی وجود دارد. بیاموزید که چطور کشاورزی ارگانیک می تواند برای احیای جنگل ها، حیات وحش، و تولید مواد غذایی سالم تر و خوشمزه تر مفید باشد.
۸:۴۷
فعالیت در راستای مواد غذایی سالم
شما می توانید از همین امروز با توجه بیش تر به آنچه می خرید و می خورید تبدیل به یک فعال محیط زیست شوید. بیاموزید که چطور با تغییراتی کوچک در عادات غذایی خود می توانید تاثیراتی بزرگ روی محیط زیست بگذارید.
۱۳:۳۲
راهبردهایی برای دفاع از محیط زیست
در مواجهه با مشکلات به سادگی ممکن است دچار نا امیدی شوید. دکتر جین روش هایی متنوع برای کمک به محیط زیست آموزش می دهد. به عقیده او باید به فکر محیط زیست بومی خود باشید و در راستای آن قدم بردارید.
۹:۵۳
برقراری ارتباط
دکتر جین یکی از بهترین داستان سرایان دنیاست. روش های او برای برقراری ارتباط با افراد مختلف، حتی افرادی با دیدگاه متفاوت نسبت به خود، را بیاموزید.
۱۰:۱۶
برقراری ارتباط - ادامه
دکتر جین توصیه ها و نکاتی برای داشتن ارائه ای سرگرم کننده و گیرا برای مخاطبین به شما ارائه می دهد.
۱۵:۰۲
شروع یک گفت و گو
با نحوه ارتباط گرفتن دکتر جین با مخالفین وجود تغییرات جوی و شرکت هایی که با فعالیت هایشان به محیط زیست آسیب می زنند آشنا شوید.
۷:۲۱
نسل بعدی
ما به سرعت در حال حرکت در مسیری هستیم که زمین را تبدیل به جایی غیر قابل سکونت برای انسان ها می کند. اما به عقیده دکتر جین هنوز هم امید برای نجات سیاره زمین وجود دارد، خصوصا توسط نسل جوان.
۱۷:۰۱
ایجاد تغییر جهانی
دکتر جین به معرفی و بررسی موسسه TACARE، که خود بنیان گذار آن است، می پردازد. هدف این موسسه تامین ابزارها و منابع لازم جهت ایجاد رشد بنلد مدت و ثبات در «تانزانیا» است.
۸:۴۱
Roots & Shoots :پروژه
مقدمه و توضیحی در مورد سرآغاز و منشاء برنامه ی Roots & Shoots.
۱۰:۱۸
Roots & Shoots :پروژه
با مبانی فکری Roots & Shoots و مفهوم اسم این پروژه آشنا شوید.
۱۲:۴۸
دلایلی برای امیدواری
به عقیده دکتر جین چهار دلیل اصلی برای امیدواری وجود دارد: نیروی جوانی، قدرت ذهن انسان، برگشت پذیری طبیعت، و قدرت رسانه های اجتماعی
۹:۵۳
دلایلی برای امیدواری - ادامه
جین در پایان مسترکلاس خود به ما یادآوری می کند که کار تازه آغاز شده است. مهم ترین ابزار ما برای تغییر چیزی مشترک بین همه ما انسان هاست: روح تسخیر ناپذیر انسانی

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross