خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

جاد آپاتو

آموزش کمدی

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
۶ ساعت ۳۴ دقیقه
۳۲ قسمت
55 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۵:۲۸
آشنایی بیشتر با جاد
با استاد جدید خود آشنا شوید: نویسنده، کارگردان، تهیه کننده و اعجوبه ی استندآپ کمدی، جاد آپاتو. جاد در اولین جلسه از کلاس خود در مورد آنچه خواهید آموخت، دلیل برگزاری این مسترکلاس، و اینکه چرا اکنون بیش از هر زمان دیگری به کمدی نیاز داریم صحبت می کند.
۱۷:۳۵
سرگذشت جاد
جاد داستان ها و درس هایی که از یک عمر فعالیت در زمینه کمدی آموخته را به اشتراک می گذارد. از علاقمند شدنش به کمدی، مصاحبه با اسطوره های کودکی اش، و تبدیل شدن از یک ظرف شور به سازنده فیلم های پرفروش هالیوودی بشنوید.
۲۱:۰۳
نوشتن استند آپ کمدی
نظریه جاد در مورد استندآپ کمدی بسیار ساده است: هرچه بیشتر راجع به مسائل شخصی صحبت کنید، بامزه تر هستید. راه و روش پیدا کردن، نوشتن و بهسازی مطالب بسیار خنده دار بر اساس تجربه های شخصی تان را بیاموزید.
۱۷:۳۲
اجرای استند آپ کمدی
اجازه ندهید استرس یا بی تجربگی مانع قدم گذاشتن شما روی صحنه شود. جاد به شما آموزه هایی در مورد درگیر کردن تماشاچیان، غلبه بر ترس روی صحنه و پی بردن به ارزش هر اجرا ارائه می دهد.
۱۳:۲۰
تبدیل زندگی به داستان
بسیاری از خنده دار ترین و به یادماندنی ترین داستان های جاد برگرفته از زندگی شخصی اش هستند. اما زندگی واقعی تنها یک عنصر تشکیل دهنده است. جاد روش هایی برای بررسی زندگی شخصی تان، تشخیص لحظات خنده دار، و استفاده از آن ها بعنوان نقطه عطف داستان های کمدی به شما آموزش می دهد.
۱۱:۰۸
بررسی موردی: تبدیل زندگی به داستان
جاد پس از بررسی دو پروژه که برگرفته از زندگی شخصی هستند، آموزه هایی ارزشمند در مورد چگونگی خلق داستان هایی خنده دار، دلنشین و درگیر کننده ارائه می دهد.
۲۰:۳۹
خلق خط داستانی کمدی
به عقیده جاد هنگام نوشتن باید کمدی خود را همانند یک درام در نظر بگیرید. در این قسمت او روش خود برای وارد کردن عنصر روح و طنز به هرآنچه می نویسد را آموزش می دهد.
۱۷:۵۰
شکل دادن فیلم ها، بخش ۱
جاد روش خود برای رمزگشایی از ساختار داستان را آموزش داده و قالب ابتدایی مورد استفاده در بسیاری از پروژه هایش را به اشتراک می گذارد.
۱۳:۳۰
شکل دادن فیلم ها، بخش ۲
جاد به شما چگونگی نهایت بهره گیری از صحنه های آغازین و استفاده از «صحنه های مجزا» جهت کسب حداکثر تاثیر کمدی را به شما آموزش می دهد.
۱۹:۲۶
فرآیند نوشتن: پیش نویس اولیه
جاد به توضیح گام به گام فرآیند خود برای روی کاغذ آورد ایده های صحنه، خلق طرح داستان، و مقرر ساختن اهداف منطقی برای پیش نویس اولیه می پردازد.
۵:۵۸
عادات نوشتن
پر کردن یک کاغذ سفید حتی برای جاد هم فرآیندی ترسناک است. با عادات جاد برای پیدا کردن روند و سپردن کنترل به ذهن خلاق آشنا شوید.
۱۳:۰۶
کاراکتر، بخش ۱
در قلب هر کمدی فوق العاده، کاراکترهایی شگفت انگیز وجود دارند. جاد از یکی از ابزارهای سری خود هنگام جست و جو به دنبال منبع الهام برای کاراکتر پرده برمی دارد. علاوه بر این او به شما خلق کاراکترهایی گیرا، قابل باور و بامزه را از طریق مسائل روانشناختی، نفسانی و احساسی آموزش می دهد.
۱۱:۱۹
کاراکتر، بخش ۲
بیاموزید که چطور با طراحی محیطی مناسب و حضور قدرتمند کارکتر در آن ها می توانید بیش ترین حالت طنز را از کاراکترهای خود بگیرید.
۱۲:۵۵
دیالوگ
همیشه یک شوخی واقعی برای مخاطب جذاب تر است. بیاموزید که چطور از مقاصد، ترس ها و عناصر شخصیتی کاراکتر برای خلق دیالوگ هایی واقع گرایانه و بامزه استفاده کنید .
۱۱:۳۳
نکاتی در مورد نوشتن برای تلوزیون
نوشتن یک فصل کامل سریال برای تلوزیون فرآیندی طاقت فرسا است. جاد به شما نشان می دهد که چطور با نوشتن در این قالب منحصر بفرد آشنا شوید، و همراه با همکاران خود یک خط داستانی برای یک فصل کامل را شکل دهید.
۱۱:۴۸
کار روی فیلمنامه ها، بخش ۱
همکاری جنبه ای اساسی از فرآیند خلاقانه جاد است. بیاموزید که چطور می توانید با استفاده از داده های بدست آمده از دوستان و همکاران خود پروژه های خود را به سطح بالاتری ببرید.
۸:۳۱
کار روی فیلمنامه، بخش ۲
مهم ترین بخش در فیلمنامه نویسی، بازنویسی است. جاد به بررسی نقش بنیادین بازنویسی ها در پروژه هایش و اینکه چطور آنقدر نوشته اش را بهسازی می کند تا به تصویر ذهنی مد نظر برسد می پردازد.
۷:۳۷
انتخاب بازیگر
انتخاب بازیگر عنصری اساسی برای جان بخشیدن به یک کاراکتر است. جاد فرآیند خود برای پیدا کردن بازیگران مناسب و اجرای تست های بازیگری بطوری که فرد را ترغیب به بداهه سازی و همکاری کند را توضیح می دهد.
۱۲:۴۶
کار با بازیگران
جاد راه و روش خود برای کار با بازیگران را توضیح داده و روش های مورد استفاده اش برای گرفتن بهترین بازی از آن ها را نشان می دهد .
۷:۳۹
توصیه هایی برای بازیگران
روش هایی برای مبهوت کردن مصاحبه کنندگان در تست بازیگری بعدی خود بیاموزید. جاد به توضیح باید ها و نباید ها برای بازیگرانی که نقش های جدید را امتحان می کنند می پردازد.
۶:۵۶
کارگردانی: لحن
مهم ترین نکته در کارگردانی کمدی ایجاد و حفظ لحن و آهنگ مختص خودتان است. جاد در این قسمت به بررسی اجزاء اساسی فیلمسازی پرداخته و در مورد مراحل لازم جهت انتقال تصویر ذهنی مد نظر به همکارانتان توضیح می دهد.
۱۴:۳۴
کارگردانی: ساختن کمدی
هیچ دلیلی برای نساختن چیزی وجود ندارد. جاد به رمزگشایی فرآیند کارگردانی پرداخته، در مورد اینکه چطور به خود فیلمسازی آموخته توضیح می دهد و قواعدی به شما آموزش می دهد که بتوانید به کمک آن همیشه چیزی که مد نظر دارید را ضبط کنید.
۱۲:۰۷
کارگردانی: تولید
جاد به توضیح در مورد مهم ترین جنبه های فیلمسازی، از بودجه گرفته تا زمانبندی و مدیریت یک گروه می پردازد و توصیه هایی برای مواجهه با هریک از آن ها ارائه می دهد.
۱۰:۵۸
بررسی های موردی: بداهه سازی
جاد با استفاده از بعضی صحنه های مورد علاقه اش بعنوان نمونه، نشان می دهد که چطور می توان با استفاده از بداهه سازی تعامل هایی خنده دار و قابل باور بین کاراکترها را ضبط کرد.
۹:۳۸
تکامل یک صحنه: «Knocked Up»
خیلی چیزها از فیلمنامه تا روی صحنه تغییر می کنند. در این قسمت جاد نگاهی دقیق به یکی از صحنه های Knocked Up خواهد داشت و نشان می دهد که چطور خود و بازیگرانش توانستند کلمات نوشته شده ی او را جان ببخشند.
۹:۴۰
تدوین و تست فیلم ها، بخش ۱
جاد توصیه هایی در مورد تدوین فیلم ها ارائه داده و نشان می دهد که چطور می توانید از فرآیند تست کردن جهت تاثیرگذارتر و بامزه تر کردن پروژه های خود استفاده کنید.
۹:۵۶
تدوین و تست فیلم ها، بخش ۲
جاد به تفحص در مورد چگونگی بهبود پروژه ها از طریق تست کردن پرداخته و توصیه هایی حرفه ای در مورد حصول حداکثر طنز از صحنه ها ارائه می دهد.
۱۰:۵۶
موسیقی در کمدی
یک موسیقی متن بد می تواند فیلم را نابود کند. با برخی از اشتباهات رایج در موسیقی فیلم کمدی آشنا شده و نحوه اجتناب از آن ها را بیاموزید.
۱۳:۲۰
ارائه
همه باید پروژه خود را خوب ارائه دهند، حتی جاد آپاتو. جاد در مورد آنچه هنگام شنیدن ارائه ی یک پروژه به آن دقت می کند توضیح داده و تکنیک هایی که شخصا هنگام ارائه ی یک پروژه از آن ها استفاده می کند را آموزش می دهد.
۱۵:۵۸
موفقیت در صنعت برنامه های نمایشی
صنعت برنامه های نمایشی عرصه ای رقابتی است. در این قسمت جاد به توضیح کارهایی که می توانید برای شاخص و موفق شدن در این صنعت انجام می دهد می پردازد.
۱۵:۱۳
زندگی در دنیای کمدی
جاد توصیه ها و نصیحت هایی برای افرادی که به دنبال زندگی در دنیای کمدی هستند ارائه می دهد.
۴:۳۴
جمع بندی کلاس
جاد آپاتو کلاس خود را با چند توصیه پایانی به اتمام می رساند: ریسک پذیر باشید، جرأت بروز دادن خود را داشته باشید، و شروع به نوشتن جوک کنید؛ چون او قرار نیست برای شما جوک بنویسد.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross