خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

آرون سورکین

آموزش فیلمنامه نویسی

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
۸ ساعت ۱ دقیقه
۳۵ قسمت
۵۲ صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۴:۳۰
آشنایی با آرون
با آرون آشنا شوید. او یک فیلمنامه نویس برنده اسکار است که برخی از پرفروش ترین سریال های تلوزیونی، فیلم های سینمایی و نمایشنامه ها را نوشته است. اکنون او استاد خصوصی فیلمنامه نویسی شماست.
۱۰:۱۴
قصد و مانع
هر داستان فوق العاده ای بر اساس قصد و مانع شکل گرفته است. در این جلسه خلق این محور اصلی فیلمنامه را بیاموزید.
۱۵:۲۵
ایده های داستانی
چطور می توان فهمید ایده ای ارزش تبدیل شدن به فیلمنامه را دارد؟ آرون مراحل سنجش یک فیلمنامه را قدم به قدم به شما می آموزد. همچنین برایتان مشخص می کند کدام ایده ها برای سریال و کدام برای فیلم مناسب هستند.
۱۱:۴۷
خلق کارکترها: بخش ۱
آرون در مورد تصمیماتی که منجر به خلق بعضی از به یادماندنی ترین کاراکترهایش شده صحبت می کند. او خالق کاراکترهای برجسته همچون مارک زاکربرگ در فیلم The Social Network و توبی و لئو در سریال The West Wing است.
۱۵:۲۲
خلق کارکترها: بخش ۲
نیازی نیست کاراکترهای داستانتان همانند یا حتی شبیه به شما باشند. آرون به شما می آموزد که چطور با کاراکترهای خود همدل باشید، حتی اگر با آن ها مخالف هستید.
۹:۴۵
تحقیق
تحقیق مناسب عنصر اصلی یک فیلمنامه خوب است. تحقیق بد فقط وقت شما را هدر می دهد. چطور می توان متوجه تفاوت بین این دو شد؟ آرون با مثال هایی از فیلمنامه های معروف خود شما را در گردآوری اطلاعات مورد نیاز راهنمایی می کند.
۹:۲۳
بکارگیری تحقیق
فرض کنید چندین صفحه تحقیق در مورد موضوع مد نظر دارید، حالا چه باید کرد؟ از او بیاموزید که چطور تحقیقات را در دل داستان خود بکار ببرید.
۱۰:۵۴
مخاطب
آرون می داند که مخاطب صرفا تماشاگر کار او نیست، بلکه خود در آن شرکت دارد. چگونگی نوشتن داستان هایی که مخاطب را مجذوب و سرگرم کند از او بیاموزید.
۸:۰۸
قواعد داستان
قواعد یک نمایشنامه یا فیلمنامه خوب چیز جدیدی نیستند. در این جلسه، آرون در مورد قواعدی که ۲۰۰۰ سال پیش در کتاب اصول آریستوتل آمده، و چگونگی بکارگیری آن برای تحلیل ایده های داستانی صحبت می کند.
۱۱:۳۳
مسیر داستان فیلم
شماره صفحات شاید چندان جذاب نباشند، اما ابزاری مناسب برای پیگیری مسیر داستان شما و سرعت پیش برد آن هستند.
۱۵:۳۵
عادت های نوشتن
حتی فیلمنامه نویسی مثل آرون هم گاهی دچار موانع و مشکلات معمول نویسندگان می شود. روش برطرف کردن این مانع و چگونگی استفاده از ابزارهای نویسندگی برای بکارگیری ایده ها را از او بیاموزید.
۱۴:۲۲
ورکشاپ گروهی: بی نام اثر JJ Braider
در این جلسه طی بررسی فیلمنامه JJ، آرون توضیحاتی در مورد تناسب سرعت پیشرفت اتفاقات داستان روی صفحات فیلمنامه و روی پرده توضیح می دهد.
۲۹:۱۴
ورکشاپ گروهی: بی نام اثر JJ Braider
کاراکترهای خاص این فیلمنامه توجه آرون را به خود جلب می کنند. او در مورد بازخوردهای منفی نسبت به چنین کاراکترهایی از سوی مدیران کوته فکر استودیوها توضیح می دهد.
۲۰:۵۹
ورکشاپ گروهی: بی نام اثر JJ Braider
طی بررسی این فیلمنامه، آرون ترفندهایی برای توجیه اتفاقات دور از ذهن در فیلمنامه را توضیح می دهد.
۱۶:۵۳
ورکشاپ گروهی: The Merc اثر Evelyn Yves
طی بررسی این فیلمنامه بحثی در مورد صحنه های آغازین سریال و اهمیت به تصویر کشیدن چیزی که مخاطب تا کنون ندیده باشد گفتگو می شود.
۱۸:۲۲
ورکشاپ گروهی: From Here to Alli اثر Corey Wright
پس از بررسی این فیلمنامه و گذشته ی کوری (نویسنده فیلمنامه)، آرون در مورد اهمیت داشتن اعتماد به نفس بعنوان یک نویسنده صحبت می کند، و سرگذشت شخصی خود و شروع بعنوان یک بازیگر را به اشتراک می گذارد.
۹:۲۰
نوشتن صحنه ها : بخش ۱
یک داستان فوق العاده چیزی بیش از مجموعه ای از صحنه هاست. چگونگی پیش بردن داستان خود از یک صحنه به صحنه دیگر را بیاموزید.
۱۱:۴۱
نوشتن صحنه ها : بخش ۲
داستان شما تنها یک صحنه آغازین دارد. با به تصویر کشیدن موضوع اصلی، جذب مخاطب، و تعیین مقاصد و موانع برای کاراکترهای خود آن صحنه را به یادماندنی کنید.
۸:۴۲
تحلیل صحنه استیو جابز
آرون طی بررسی صحنه ای از فیلم استیو جابز توضیح می دهد که ریسک بالا، قصد و مانع تاثیرگذار، و تکنیک های مناسب چگونه می تواند صحنه ای فوق العاده را رقم بزند.
۱۶:۴۶
تحلیل صحنه The West Wing
آرون یکی از معروف ترین صحنه های سریال The West Wing، که در آن رویارویی رئیس جمهور وقت President Bartlet و کاندید رقیب فرماندار Robert Ritchie به تصویر کشیده می شود، را تحلیل می کند.
۱۲:۴۸
نوشتن دیالوگ های گیرا
آرون سورکین بی شک استاد نوشتن دیالوگ است و برای نوشتن دیالوگ های استادانه چه راهی بهتر از آموزش دیدن از خود استاد! از او بیاموزید که چطور با واژگان موسیقی خلق کنید و دیالوگ هایتان را با صدای بلند برای خود بخوانید.
۱۲:۰۹
تحلیل دیالوگ های The West Wing
آرون اصول موسیقایی دیالوگ ها در صحنه معروف بین بارتلت و ریچی را با جزئیات تحلیل می کند.
۷:۵۱
بازنویسی ها: پیشنویس اولیه
بازنویسی به معنی بد بودن نوشته شما نیست؛ بلکه نشانی از نویسندگی خوب شماست. با روش آرون سورکین برای بازنویسی و قدرت بخشیدن به نوشته ها آشنا شوید.
۱۶:۳۵
بازنویسی: یادداشت ها
بازنویسی به معنی بد بودن نوشته شما نیست؛ بلکه نشانی از نویسندگی خوب شماست. با روش آرون برای بازنویسی و قدرت بخشیدن به نوشته ها آشنا شوید.
۱۸:۳۷
اتاق نویسندگان The West Wing: بخش ۱
آرون با هنرآموزان خود یک اتاق نویسندگان مجازی برای نوشتن قسمت اول فصل ۵ از این سریال محبوب که در واقع توسط نویسندگان دیگری انجام شده را تشکیل می دهد.
۸:۱۰
اتاق نویسندگان The West Wing: بخش ۲
آرون با هنرآموزان خود یک اتاق نویسندگان مجازی برای نوشتن قسمت اول فصل ۵ از این سریال محبوب (که در واقع توسط نویسندگان دیگری انجام شده) را تشکیل می دهد.
۱۶:۳۳
اتاق نویسندگان The West Wing: بخش ۳
آرون به همراه شاگردان خود در مسترکلاس به تحلیل قسمت ۵۰۱ فیلم The West Wing می پردازند
۱۹:۳۵
اتاق نویسندگان The West Wing: بخش ۴
تحقیقات چگونه می تواند به پیشبرد طرح کلی یک فیلمنامه کمک کند؟ آرون و دانش آموزان در مورد محدودیت های متمم بیست و پنجم قانون اساسی ایالات متحده آمریکا که در رابطه با غیبت و جانشینی رییس جمهور است به عنوان یک نقطه برای شروع طرح بحث می کنند.
۲۲:۲۶
اتاق نویسندگان The West Wing: بخش ۵
از توصیه های آرون استفاده کنید: وقتی شخصیت های خوبی دارید از آن ها استفاده کنید. چگونگی دیده شدن شخصیت اصلی فیلمنامه خود را بیاموزید.
۲۱:۲۱
اتاق نویسندگان The West Wing: بخش ۶
ایده چه کسی بد است؟ آرون و دانش آموزان در ادامه اتاق نویسندگان در مورد تعدادی از ایده های خام بحث می کنند.
۱۳:۰۲
اتاق نویسندگان The West Wing: بخش ۷
به گفته آرون: لازم نیست که به مخاطب خود با یک ایده خام توهین کنید. نویسندگان در مورد ارزش پافشاری در مورد محدودیت واقعیت در دل یک داستان گفتگو می کنند.
۴:۱۱
اتاق نویسندگان The West Wing: بخش ۸
سرانجام داشن آموزان در مورد اتاق نویسندگان آزمایشی نتیجه گیری می کنند و در مورد دروسی که یاد گرفته اند گفتگو می کنند.
۱۳:۴۵
ورکشاپ گروهی: جلسه ارائه کار
شما یک فیلمنامه نوشتید، اکنون زمان ارائه و معرفی آن رسیده است. از سوالات احتمالی که از شما پرسیده می شود آگاه شوید و برای آن آماده باشید.
۱۰:۱۷
ورکشاپ گروهی: آرون Mission To Mars را معرفی می کند
آرون ایده ی یک سریال جدید تلوزیونی را برای اولین بار به دانش آموزان خود در مسترکلاس ارائه داده و دست آن ها را برای پیش برد داستان باز می گذارد.
۱۴:۵۱
جمع بندی کلاس
در جلسه آخر، آرون توصیه های پایانی خود را برای شما مطرح نموده و آخرین تکلیف شما برای کل دوران فیلمنامه نویسی تان را به شما ارائه می دهد.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross