خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

مارتین اسکورسیزی

آموزش فیلمسازی

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
تماشای قسمت اول
۴ ساعت ۳۵ دقیقه
۳۰ قسمت
76 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۳:۳۲
آشنایی بیشتر با مارتین
با استاد جدید خود آشنا شوید: کارگردان برنده جایزه اسکار، مارتین اسکورسیزی. مارتین در این قسمت در مورد اهداف مسترکلاس خود و اهمیت صادق بودن با خود صحبت می کند.
۹:۵۹
آغاز کار
مارتین در مورد پی بردن به علاقه اصلی خود و فراخوانده شدن به انجام، و همچنین اهمیت تماشای آثار بزرگان تاریخ سینما، از Orson Welles گرفته تا Max Ophus، صحبت می کند.
۸:۱۴
تحصیلات مارتین
مارتین در مورد درسی که از استاد تاثیرگذار خود در دانشگاه نیویورک گرفته صحبت می کند: ارزش هر شات
۱۲:۵۲
پی بردن به روند کار
هیچ فرآیند و روش مشخصی برای فیلمسازی وجود ندارد؛ در این جلسه مارتین روش خود برای ساخت فیلم را توضیح می دهد. بیاموزید که چطور به فیلم خود ماهیت ببخشید و نسبت به تغییرات غیر منتظره ای که می توانند ارزش صحنه را بالا ببرند پذیرا باشید.
۶:۴۷
مسیر دادن به تاثیرتان
مارتین شما را به الهام گرفتن از کارهای سایر کارگردانان تشویق نموده و در مورد ارجاع دادن به فیلم های دیگر در کارتان صحبت می کند.
۱۴:۳۵
ایجاد سبک خودتان
مارتین اصول دانش بصری را به شما آموزش داده و در مورد جنبه های اساسی سبک خود صبحت می کند.
۹:۳۶
کارگردانی و فناوری
در این قسمت مارتین حال هوای دوران آغاز به کار خود را با جو امروزی فیلمسازی مقایسه می کند، و توضیح می دهد که چطور فناوری مدرن می تواند برای شما در آن واحد هم مفید و هم مضر باشد.
۱۰:۰۶
پیدا کردن داستان
مارتین به شما می آموزد که چطور جنبه های سینمایی زندگی روزمره خود را ببینید و همینطور موضوعات و داستان هایی که در مسیرتان قرار می گیرند را تشخیص دهید.
۱۵:۲۰
کار روی فیلم نامه
مارتین فرآیند و روش خود بری خواندن فیلمنامه ها را به شما نشان داده و در مورد شکل گیری ایده ها صحبت می کند. علاوه بر این مطالب مهمی در مورد تحقیق و اینکه چطور موقع تمرین فیلمنامه را بهبود ببخشید به شما آموزش می دهد.
۱۰:۰۹
انتخاب بازیگران
مارتین در مورد اهمیت انتخاب بازیگر صحبت نموده و توصیه هایی در مورد تعامل با بازیگران، چه بطور شخصی و چه گروهی، به شما ارائه می دهد. علاوه بر این عملکردهایی که بعنوان نمونه در نظر گرفته و اینکه در بازیگر باید به دنبال چه باشید با شما به اشتراک می گذارد.
۹:۳۷
کارگردانی بازیگران
مارتین اهمیت جلوی دوربین رفتن برای کارگردان را توضیح می دهد. همچنین نکاتی در مورد ایجاد رابطه ای مطمئن با بازیگران، وقت دادن به بازیگر برای آزمون و خطا، و اینکه چه زمان باید دهنتان را ببندید و فیلم بسازید به شما آموزش می دهد.
۱۰:۳۶
لوکیشن ها
مارتین برایتان توضیح می دهد هنگام رصد لوکیشن ها به چه نکاتی توجه کنید و چطور محدودیت های لوکیشن مورد نظر را تبدیل به مزیت کنید.
۱۸:۰۶
طراحی تولید
در این قسمت مارتین چگونگی بازتاب موضوعات داستانی از طریق طراحی تولید را به شما آموزش می دهد.
۱۵:۱۳
طراحی لباس
بیاموزید که چطور کاراکتر روی لباس تاثیر می گذارد و برای رسیدن به لباس مناسب باید با بازیگران همکاری کنید.
۱۱:۰۰
آشنایی با فیلم برداری
مارتین شما را با چگونگی همکاری با فیلمبردار و همینطور بهترین روش یادگیری در این زمینه، یعنی پرسیدن سوالات زیاد از فیلمبردار، آشنا می کند.
۱۱:۴۳
ساخت فیلم های کم هزینه
تجربیات مارتین در فیلمسازی کم هزینه طی همکاری اش با فیلمبردار بزرگ مایکل بال هاوس را بشنوید. چگونگی طراحی خلاقانه قاب ها، حتی با کمترین بودجه، را از او بیاموزید.
۱۰:۲۶
کار با گروه
در مورد کار با یک هسته اصلی کوچک و همینطور گروه های بزرگ بیش تر بدانید.
۱۴:۴۰
تدوین: بخش ۱
مارتین شما را با جادوی اتاق تدوین آشنا نموده و خصوصیاتی که باید در تدوین به دنبالش باشید را برایتان توضیح می دهد.
۹:۳۹
تدوین: بخش ۲
در این جلسه مارتین از اهمیت همکاری و هماهنگی با تدوینگر صحبت نموده و نتیجه ای بسیار مهم می گیرد: گاهی باید صحنه هایی را که عاشقشان هستید حذف کنید.
۷:۰۴
رنگ
مارتین در مورد تاریخچه استفاده رنگ در سینما می گوید و نحوه کاربرد رنگ در یکی از فیلم هایش را توضیح می دهد.
۷:۱۶
برگزیدن سیاه و سفید
مارتین در مورد تحول سبک سیاه و سفید و تصمیم به سیاه و سفید کردن فیلم «Raging Bull» صحبت می کند.
۱۲:۵۳
اهمیت طراحی صدا
مارتین رویکرد خود به طراحی صدا را شرح می دهد: به جای افزودن صدا، به هدف حذف آن وارد اتاق تدوین شوید. از او طراحی حس و حال فیلم به کمک صدا را بیاموزید.
۱۳:۴۰
قدرت موسیقی
مارتین توضیح می دهد که موسیقی بخشی از ماهیت روحانی کاراکتر است و در مورد بعضی فیلم هایی که موسیقی آن ها برایش الهام بخش بوده صحبت می کند.
۶:۳۰
اکران فیلم تان
مارتین برخی استراتژی های اکران و چگونگی تشخیص مخاطب هدف فیلم تان را به شما آموزش می دهد.
۴:۴۲
بررسی صحنه: «Barry Lyndon»
مارتین به بررسی اولین صحنه فیلم «Barry Lyndon» اثر استنلی کوبریک می پردازد.
۲:۲۴
بررسی صحنه: «Out of the Past»
مارتین به بررسی زبان بصری یک صحنه بخصوص از فیلم «Out Of the Past» اثر «Jacques Tourner» می پردازد.
۱:۴۷
بررسی صحنه: «Jules and Jim»
مارتین صدای روی تصویر در این فیلم از فرانسیس تروفو را بررسی نموده و توضیح می دهد که چطور کاربرد صدای روی تصویر بر ارائه اطلاعات از کاراکترها تاثیر بسزایی دارد.
۲:۱۳
تحلیل فیلم «Vertigo»
مارتین در مورد رنگ و نور پس زمینه فیلم «Vertigo» اثرآلفرد هیچکاک صحبت می کند.
۳:۳۱
تحلیل فیلم «هشت و نیم»
مارتین انتخاب های فدریکو فلینی از نظر ترکیب بندی و نورپردازی را در صحنه ای از فیلم هشت و نیم بررسی می کند.
۱:۳۰
پیدا کردن مسیرتان
اسکورسیزی در آخرین توصیه های خود، شما به یافتن مسیر شخصی خودتان و توجه به جرقه های ذهنی خلاقانه تان تشویق می کند.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross