خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

مارک جیکوبز

آموزش طراحی لباس

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
تماشای قسمت اول
۴ ساعت ۳۸ دقیقه
۱۸ قسمت
52 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۴:۲۱
آشنایی با استاد جدیدتان
در اولین کلاس آنلاین خود، با مارک ملاقات کنید. برند جایزه انجمن لباس و مد آمریکا برنامه خود برای کلاس ها را شرح می دهد؛ از ایجاد انگیزه تا اجرای برنامه های کت واک. او همچنین اهداف خود را برای شما توضیح می دهد: انگیزه دادن، تشویق کردن، و روشن کردن راه در طی حرکت در مسیر مد و لباس.
۱۶:۵۴
به خود طراحی کردن بیاموزید
شما نیازی نداری که حتما در بافندگی و خیاطی خبره باشید تا بتوانید یک طراح عالی باشید. اما مارک به شما توصیه می کند که مقدمات این موارد را بیاموزید تا کمک کند که هنر خلاق خود را بهبود بخشید و اصلاح کنید.
۱۷:۰۴
انگیزه پیدا کنید
موارد زیادی الهام بخش مارک بوده انند از جمله موسیقی، معماری و شخصیت های خیالی. در این جلسه مارک به شما اهمیت توجه به الهامات مختلف را، هر کجا که بتوان آن را پیدا کرد به شما گوش زد می کند.
۱۸:۱۲
ایده های خود را طراحی کنید
ببیند که رویکرد مارک به فرآیند طراحی و نقاشی لباس ها چگونه است. یاد بگیرید که او از چه ابزاری استفاده می‎کند و هدف از طراحی‎های او چیست.
۱۶:۰۱
فرآیند خلاقانه طراحی
هر طراحی رویکرد متفاوتی به فرآیند طراحی دارد. مارک با شما ملزومات یک طراحی خلاقانه را به اشتراک می گذارد.
۲۳:۳۰
انتخاب پارچه
برای مارک همه چیز با پارچه آغاز می شود. بیاموزید که مارک چگونه برای طراحی های خود پارچه انتخاب می کند و از پارچه های مختلف برای کار خود استفاده می کند.
۲۱:۱۹
ساخت اشکال و نیمرخ ها
شکل و نیم رخ لباس شما می توانید بخش مهمی از پیامی باشد که شما می خواهید از طریق طراحی انتقال دهید. پس داستان پشت انتخاب پارچه های مختلف برای سه تا از لباس های او را بیاموزید.
۱۴:۰۹
الگوها و موصلین ها
مارک در مورد فرآیند حرکت از نقاشی به الگو را با شما به بحث می گذارد و برایتان توضیح می دهد چرا هیچ وقت اولین تلاش شما کامل نخواهد بود. مارک همچنین الگویی از استودیوی کار خود به شما ارائه می دهد که می توانید آن را دانلود و مطالعه کنید.
۱۲:۲۹
ساخت لباس خود
مارک مهارت های ساختاری مورد علاقه خود را با شما به اشتراک می گذارد و به شما نشان می دهد که رویکردش در مهارت های ساختاری برای طراحی های خود چیست.
۲۱:۱۱
فنون ساخت
مارک مهارت های ساختاری خود را در سه تا از لباس هایش را برای شما تشریح می کند و به شما نشان می دهد که هر تکنیک برای چه نوع طراحی ای کاربرد دارد.
۱۹:۵۳
توسعه یک کلکسیون
یک کلکسیون لباس چیزی فراتر از تنها چند عدد لباس است. مارک فلسفه خود برای ایجاد یک کلکسیون لباس منسجم را شرح می دهد.
۲۵:۱۳
از ایده ها تا کت واک ها
با ما همراه باشید در حالی که مارک فرآیند تولید تمام لباس های خود در پاییز 2017 را برای شما تشریح می کند: از الهام گرفتن تا رسیدن به کت واک.
۱۲:۴۵
کار تیمی و همکاری گروهی
مارک اعتقاد راسخی به کار گروهی در فرآیند طراحی دارد. مارک برای شما توضیح می دهد که در همکاری با دیگران به دنبال چیست و در گذشته برای ساخت طرح های منحصر به فرد چگونه با هنرمندان دیگر همکاری کرده است.
۱۷:۱۰
برنامه های کت واک
برای مارک همه چیز به کت واک ختم می شود. رویکرد مارک به خلق برنامه های هیجان انگیز را یاد بگیرید و ببینید او در یک مدل به دنبال چه چیزی است.
۱۲:۴۹
طراحی برای خانه مد لوییس ویتون
از مارک در مورد تجریباتش در خانه ارجمند مد لویس ویتان بیاموزید و ببینید او چگونه به تاریخ این برند احترام می گذارد و آن را نقد می کند.
۱۰:۰۲
جان سالم بردن از صنعت مد و فشن
صنعت مد و لباس حتی برای بهترین طراحان نیز ممکن است بسیار پر التهاب باشد. مارک در این بخش چندین نکته برای بقا و موفقیت در این فضا را با شما به اشتراک می گذارد.
۱۳:۵۱
سرگذشت مارک
از دگرگونی مارک از یک دانشجو مد و لباس به یک طراح شهیر چیزهای مختلف بیاموزید.
۱:۳۵
علاقه خود به فشن و مد را پیگیری کنید
مارک در پایان این مسترکلاس شما را ترغیب می کند که همواره بدون ترس و با ذهن پویا و پرسشگر عشق و علاقه خود به مد وفشن را دنبال کنید

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross