خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

دنیل پینک

آموزش فروش و متقاعد کردن

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
تماشای قسمت اول
۲ ساعت ۵۸ دقیقه
۲۶ قسمت
16 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۳:۵۶
با دنیل پینک آشنا شوید
دن، خود، کلاس و آنچه شما خواهید آموخت را معرفی می کند و توضیح می دهد که چرا برای هر کسی حیاتی است که روش‌های موثر و صحیح ترغیب کردن را بداند.
۱۰:۱۶
روند فروش
فروش در ۱۰ سال گذشته بیش از ۱۰۰ قبل تغییر کرده است. مهمترین تحولات و چگونگی تأثیر آنها بر توانایی خود در ترغیب کردن را یاد بگیرید.
۱۴:۴۷
تطبیق: یافتن نقاط مشترک
برای اقناع موثر، باید وارد ذهن همتای خود شوید و دیدگاه او را درک کنید. بیاموزید که چگونه خود را با وضعیت ذهنی آنها هماهنگ کرده و یک ارتباط معنی دار ایجاد کنید.
۵:۱۵
خدمت به مخاطب
دنیل به شما می آموزد که تعیین یک هدف مفید و شخصی بر روی برخوردهای اقناعی چه تفاوتی ایجاد می‌کند.
۹:۰۳
تمرین: ایجاد نقشه مباحثه
دنیل ترفند مورد علاقه خود را برای شناسایی بهترین نقطه نفوذ در یک گروه به اشتراک می گذارد.
۱۶:۵۷
واداشتن دیگران برای اقدام
نکته مهم در جلب توجه کسی برای انجام کاری این است که به او فکر کنیم این ایده خود او است. در مورد خطرات اجبار و چگونگی ترغیب دیگران با یافتن نقاط مشترک به جای آنها اطلاعات کسب کنید.
۱۴:۲۳
شفافیت: پیام خود را واضح بیان بکنید
بیاموزید که چگونه ارتباطات استراتژیک می تواند به معنی تفاوت بین موفقیت و شکست در یک دوره اشباع شده از اطلاعات باشد.
۶:۰۴
ایجاد ارتباط بوسیله تقلید
انسان تقلید کننده طبیعی است. اگر می دانید که چگونه این گرایش می تواند شما را به شخص دیگری متصل کند، می توانید آن را به صورت استراتژیک به کار بگیرید.
۲۴:۵۰
قاب بندی اقناعی
کشف کنید که چگونه استفاده از اشکالات ذاتی ذهن انسان می تواند به شما کمک کند پیام خود را برای حداکثر کارایی تنظیم کنید.
۱۹:۰۱
مانند یک حرفه‌ای از گام صدا استفاده بکنید
دنیل توضیح می دهد که چرا گام بلند متعلق به گذشته است و گام‌های مختلفی را به اشتراک می گذارد که می توانید برای فروش یک ایده، یک محصول یا حتی خودتان از آنها استفاده کنید.
۸:۵۹
تمرین: درخواست اضافه حقوق
دنیل به کمک یک مثال واقعی، بهترین روش برای مدیریت زیردستان و چگونگی دریافت افزایش حقوقی که به آن امیدوار بودید را به شما نشان می دهد.
۹:۴۹
شناوری: یک ذهنیت انعطاف پذیر ایجاد کنید
بیاموزید که چگونه در دریای طرد شدن شناور باشید زیرا دنیل برخی از نکات مورد علاقه خود را برای مثبت ماندن به اشتراک می گذارد.
۷:۴۱
درونگرا، برونگرا یا متعادل
علیرغم آنچه ممکن است فکر کنید، برون گراها بهترین فروشنده‌ها نیستند. کشف کنید که کدام تیپ شخصیتی در واقع بهترین فروش را دارد و چگونه باید این ذهنیت مطلوب را پرورش دهید.
۵:۳۴
خودتان را ترغیب بکنید: چگونه به خودمان انگیزه بدهیم
هرآنچه برای ترغیب خود نیاز دارید بیاموزید.
۷:۰۱
استفاده از زمان بندی برای بهتر ترغیب کردن
ما اغلب بر روی آنچه باید انجام دهیم و چگونگی انجام همه کارها تمرکز می کنیم - اما دنیل توضیح می دهد که چرا باید روی زمان تصمیم گیری نیز تمرکز بکنیم.
۱۴:۱۹
آغاز، میانه، پایان
مراحل مختلف کار ما را ملزم به رفتار متفاوت می کند. درک بیشتر درباره آن تفاوتهای رفتاری به ما امکان می دهد عملکرد بهتری داشته باشیم.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross