خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

آنی لیبوویتز

آموزش عکاسی

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
۳ ساعت ۴ دقیقه
۱۵ قسمت
16 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۳:۵۰
آشنایی با استاد عکاسی جدیدتان
سراغ عکس های شاخص و برجسته آنی لیبوویتز را می توان در کتاب ها، موزه ها و همینطور مجلاتی معتبر، از Vanity Fair گرفته تا Rolling Stones، گرفت. اکنون او استاد خصوصی عکاسی شماست. در این جلسه او از دوره پیش رو و همینطور نگاهش به عکاسی بعنوان فرمی از داستان سرایی صحبت می کند.
۱۹:۴۹
عکاسی پرتره
آنی در مورد عکاسی پرتره و ژورنالیسم، و اینکه چرا سبک پرتره مدیوم مورد علاقه اش است صحبت می کند. در مورد مجوعه عکس های آنی و اینکه چرا تنها یک عکس نمی تواند بیانگر شخصیت یک نفر باشد صحبت می کند.
۱۷:۵۲
خلق مفاهیم
آنی فرایند خود برای توسعه تخیل و تصورات خلاقانه برای عکاسی هایش را با مثال هایی از Tess Gallegher، Amy Schumer، Keith Haring و دیگران تحلیل می کند.
۱۰:۳۷
کار با نور
در این قسمت آنی فلسفه خود در مورد تجهیزات عکاسی، کار با نور طبیعی، و مزایای کوچک نگه داشتن کیف عکاسی را توضیح می دهد.
۹:۵۶
استدیو در مقایسه با لوکیشن
آنی در مورد رویکرد خود به عکاسی در استودیو، ترجیح عکاسی در لوکیشن نسبت به استودیو و همینطور نقش محیط در پرتره هایش توضیح می دهد.
۸:۲۴
کار روی سوژه
آنی در مورد رویکرد خود برای کار با سوژه های عکاسی صحبت می کند. او این عقیده را که «آسوده خاطر ساختن ایده مسئولیت عکاس است» تشریح می کند.
۱۰:۱۳
عکاسی «فرشته ها در آمریکا» برای مجله Vogue
از دیدن پشت صحنه جلسه عکاسی آنی برای مجله Vogue لذت ببرید. او در این قسمت شما را به پشت صحنه عکاسی Angels in America می برد. از نحوه آماده سازی فضای عکاسی توسط تیم و تاثیری که آنها روی عکس ها دارند آگاه شوید.
۸:۴۲
عکاسی از اطرافیان
آنی توضیح می دهد که چرا خانواده و عزیزان می توانند بهترین سوژه های عکاسی شما باشند. همینطور اینکه با عکاسی از نزدیکان خود چه فرصت هایی بدست می آورید.
۷:۲۳
بررسی آثار خود
در این قسمت آنی در مرور آثار گذشته، اهمیت آن ها و اینکه چرا یک عکاس باید حتما آثار قدیمی خود را بررسی کند توضیح می دهد.
۱۲:۳۴
جنبه فنی عکاسی
در این قسمت، آنی در مورد تغییر حالت عکاسی خود از دیجیتال به آنالوگ، و اینکه شروع دوران عکاسی در اتاق تاریک چه آموخته هایی برای شما به دنبال دارد صحبت می کند. همچنین او دیدگاه خود به فوکوس و شارپنس را توضیح می دهد.
۰:۴۲
جلسات هنرآموزان
آنی جلسه ای با هنرآموزانی از موسسه هنری سان فرانسیسکو دارد. او در این جلسه به نقد و بررسی آثار آن ها و صحبت در مورد اصول اساسی عکاسی می پردازد.
۱۴:۱۷
عکاسی از سرآشپز آلیس واترز
در این قسمت همراه آنی به جلسه عکاسی از یکی از معروف ترین آشپزهای دنیا Alice Waters می روید. با نحوه آمادگی آنی برای عکاسی و تحقیقاتی که پیش از آن انجام می دهد آشنا شوید.
۹:۵۸
عکاسی از سرآشپز آلیس واترز - بخش ۲
آنی در این قسمت شما را با خود در فرآیند پسا تولید یک عکس دیجیتالی همراه می کند و افکارش راجع به عکاس یا هنرمند خلاق بودن را به اشتراک می گذارد.
۱۴:۴۹
الهامات عکاسی
آنی عکاسانی که از آن ها الهام گرفته، همچون Henri Cartier-Bresson، Robert Frank، Alfred Stieglitz و Richard Avedon، را معرفی می کند و درس هایی که از هریک آموخته را بیان می کند.
۱۱:۲۹
تکامل یک عکاس
با سرگذشت آنی، ازالهام گرفتن از عکس های خانوادگی تا موسسه هنر سانفرانسیسکو و رولینگ استونز، آشنا شوید.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross