خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار( در دیگر اشتراک ها)
سبد خرید

جیمی چین

آموزش عکاسی ماجراجویانه

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
۴ ساعت ۱۰ دقیقه
۲۹ قسمت
89 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
عکاسی حین کوهنوردی
۱۷:۰۳
عکاسی حین کوهنوردی
با استاد جدید خود آشنا شوید: عکاس مشهور در سطح جهانی، جیمی چین. در لوکیشن عکاسی با جیمی و دوستان کوهنوردش کنراد انکر و بری باکلی همراه شوید.
پرتره ها و نور طبیعی
۱۰:۱۴
پرتره ها و نور طبیعی
در ادامه عکاسی سر لوکیشن جیمی شما را در یک جلسه عکاسی پرتره از «کنراد» همراه می کند و از دیدگاه خود در مورد نور طبیعی با شما صحبت می کند.
احساسات خود را ثبت کنید
۱۱:۰۸
احساسات خود را ثبت کنید
فلسفه جیمی برای پی بردن به سبک شخصی تان در عکاسی، تکامل خلاقانه، و یادگیری از شکست ها را بیاموزید.
تصور، تحقیق و ارائه داستان
۱۱:۵۵
تصور، تحقیق و ارائه داستان
جیمی با تمرکز بر زمینه عکاسی نشریه ای، به شما آموزش می دهد که چطور به مشتریان مرتبط با نشریه یا مجله ها روایتی مصور و داستانی تاثیرگذار ارائه دهید.
عکاسی و تدوین
۱۴:۵۱
عکاسی و تدوین
اکنون که داستانی تاثیرگذار و واضح در ذهن دارید، جیمی اصول اساسی کار با تدوینگر و سوژه ها برای جان بخشیدن به داستان را به شما آموزش می دهد.
عکاسی در قله کوه
۱۰:۲۲
عکاسی در قله کوه
در تحلیل و بررسی دو پروژه برجسته عکاسی جیمی با او همراه شوید: یکی بر فراز بلندترین ساختمان ایالات متحده، و دیگری بر فراز بلندترین قله جهان
ارائه کار به مشتری و همکاری
۱۱:۱۵
ارائه کار به مشتری و همکاری
راهبردهای جیمی برای پیدا کردن مشتری های تبلیغاتی-تجاری، اجرای پروژه بهینه، و جای دادن سبک شخصی خود در کمپین های تبلیغاتی برندها را بیاموزید.
عکاسی برای برند تجاری کانن
۲۳:۰۳
عکاسی برای برند تجاری کانن
جیمی با بررسی عکس ها و ویدئوهای اختصاصی از پشت صحنه یک پروژه عکاسی آلپاین، رویکرد خود به رهبری یک تیم و ترکیب بندی عکس ها در کوهستان را به شما آموزش می دهد.
عکاسی پر مخاطره
۹:۵۳
عکاسی پر مخاطره
رهنمود های عملی جیمی برای پیشبرد ایمن و ساختارمند یک پروژه ی عکاسی خلاقانه در شرایط پر مخاطره را بیاموزید.
همکاری های خلاقانه
۱۴:۴۷
همکاری های خلاقانه
در این قسمت، جیمی طی یک مصاحبه اختصاصی با کوهنورد مشهور «کنراد انکر»، به توضیح این مساله می پردازد که چطور همکاری های خلاقانه می تواند عاملی موثر بر عکاسی هایش باشد. از اهمیت همکاری با افرادی که شما را به پیشرفت وا می دارند بشنوید.
تشکیل و رهبری یک تیم
۱۶:۵۱
تشکیل و رهبری یک تیم
اغلب اوقات عکاس رهبر خلاقانه ی یک تیم است. جیمی به شما آموزش می دهد چطور در سطوح بالای حرفه ای گری فعالیت نموده و تصویر ذهنی خلاقانه خود را به مخاطب انتقال دهید. در این قسمت همراه با او به یکی از جلسات پیش تولید یکی از پروژه های نمایش داده شده در قسمت های قبل خواهید رفت.
پروژه عکاسی طراحی کوهستان
۵:۴۴
پروژه عکاسی طراحی کوهستان
جیمی به بررسی رویکرد خود به عکاسی از مناظر کوهستان و شیوه ی ترکیب بندی عکس های خود می پردازد.
تدوین
۱۷:۱۴
تدوین
جیمی با استفاده از عکس هایی که طی عکاسی اش با «کنراد» گرفته بود، به شما آموزش می دهد که چطور از بین صدها عکس ثبت شده برای این پروژه بهترین موارد برای روایت داستان را پیدا کنید.
روتوش عکس کنراد روی دیواره سنگی
۱۲:۰۵
روتوش عکس کنراد روی دیواره سنگی
جیمی شما را با جزئیات روش کار خود برای ایجاد تغییرات کوچک روی عکس پیش از ارائه به مشتری های تبلیغاتی یا نشریه ای آشنا می کند.
روتوش و اصلاح عکس های  پرتره
۷:۲۸
روتوش و اصلاح عکس های پرتره
ضمن بررسی و مقایسه عکس های واید شات از کنراد نسبت به عکس های او در برابر افق و در بالای قله، تکنیک های جیمی برای روتوش پرتره ها را بیاموزید.
تجهیزات: دوربین ها، لنز ها، شارژ الکتریکی و ابزار ذخیره سازی
۱۲:۵۷
تجهیزات: دوربین ها، لنز ها، شارژ الکتریکی و ابزار ذخیره سازی
جیمی در مورد دوربین ها، لنزها و ابزارهایی که در پروژه های عکاسی همراه خود می برد صحبت نموده و دلیل آن را توضیح می دهد.
تنظیمات: حالت ها، iso، فوکوس، و عمق میدان
۱۲:۴۴
تنظیمات: حالت ها، iso، فوکوس، و عمق میدان
بیش ترین بهره وری را از عملکردها و لنزهای دوربین خود داشته باشید. جیمی به بررسی اثرات متفاوت تنظیمات مختلف می پردازد و توصیه هایی عملی جهت اعمال بهترین تنظیمات برای گرفتن بهترین عکس ارائه می دهد.
شکل دادن پیکره ای آثار
۱۱:۰۲
شکل دادن پیکره ای آثار
برای ساختن دوران کاری خود نیاز به پشتکار و صبر دارید. با فلسفه جیمی در مورد زندگی بعنوان یک عکاس، و همینطور تاثیر سخت کوشی، اشتیاق، و ممارست بر رسیدن به موفقیت آشنا شوید.
سرگذشت جیمی
۱۶:۰۷
سرگذشت جیمی
جیمی سرگذشت خود، از کودکی اش در مینسوتا تا رفتن روی جلد نشنال جئوگرافی و تبدیل شدن به یک عکاس حرفه ای را با شما به اشتراک گذاشته و توصیه هایی برای پیدا کردن بهترین اساتید و منابع الهام ارائه می دهد.
در مسیر خود صبور باشید
۴:۰۳
در مسیر خود صبور باشید
جیمی مسترکلاس خود را با سخنانی انگیزشی در مورد ارزش قائل شدن برای فرایند رسیدن به هدف، زندگی در لحظه و دنبال کردن عشق و علاقه تان به پایان می برد.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از 4۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross