خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

پن و تلر

آموزش شعبده بازی

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
تماشای قسمت اول
۲ ساعت ۲۹ دقیقه
۱۷ قسمت
64 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۴:۴۱
پن و تلر را ملاقات کنید
با معلمان جدید خود آشنا شوید؛ پن و تلر، شعبده بازهای برنده جایزه امی که برای بیش از ۴۰ سال مخاطبان خود را به حیرت واداشته اند. پن و تلر با شما شعبده های خود را به اشتراک می گذارند و در پشت صحنه نمایش به شما تفکرات خود را آموزش می دهند.
۱۵:۵۸
تردستی: اشک فرانسوی
پن و تلر به شما یک از مهم ترین پایه های روش های تردستی یعنی اشک فرانسوی را آموزش می دهند. آن ها قدم به قدم این تردستی را آموزش می دهند و برای شما توضیح می دهند که چرا این تردستی اساس و پایه بسیاری از جادوهای شعبده بازی دیگر است.
۱۰:۲۴
لیوان ها و توپ ها
وقتی که شما در حقه اشک فرانسوی به تبحر رسیدید نوبت این می رسد که توان خود را برای حقه های لیوان و توپ ارتقا بدهید. پن و تلر در این مبحث چندین حقه از بیشمار حقه ای که می توان با لیوان و توپ انجام داد را به شما می آموزند.
۶:۰۸
جادو چیست؟
شعبده بازی شکلی از هنر ذهنی است که نیازمند درگیری مخاطب و تعلیق عدم باور آن هاست. پن و تلر در این مبحث مفاهیم و قواعد روانشانی پشت این حقه را برای شما تشریح می کنند.
۵:۰۷
رد گم کردن
پن و تلر استاد منحرف کردن افکار هستند. از منحرف کردن افکار استفاده کنید تا مخاطبان خود را برای باور به داستان هایی که می شوند ترغیب کنید.
۱۸:۵۲
شعبده با سکه
شعبده سکه شامل قواعد انحراف شنوایی، تردستی و ایجاد شعبده از طریق کف دست است. پن و تلر به شما شعبده های سکه مختلفی را آموزش می دهند که هر مخاطبی را از هر سنی متحیر می کند.
۴:۲۶
جادو در مقابل دروغ
شما برای متقاعد کردن مخاطبتان، نیاز دارید به تشویق مخاطب برای رسیدن به یک نتیجه گری شخصی. پن و تلر در مورد فلسفه فریب کاری پنهان در شعبده بازی را به بحث می گذارند.
۴:۱۳
آشنا به ذهن یا کلاهبردا؟
ذهن گرایی ژانری در شعبده بازی است که در طیفی از اصول اخلاقی شعبده بازی قرار می گیرد. از پن و تلر بیاموزید که چگونه از ذهن گرایی برای اجرای یک شعبده ذهن خوانی برای اهداف سرگرمی استفاده می کنند.
۲۲:۱۶
شعبده با کارت ها
پایه های حرکات دست در حقه های کارت بازی را یاد بگیرید که از طریق آن ها می توانید دنیایی از این حقه ها را در بین انگشتان خود اجرا کنید.
۵:۳۸
آشکار سازی بهترین بخش های مغز انسان
شعبده باز ها چگونه مخاطبان خود را فریب می دهند؟ آن ها از بخش های آسیب پذیر ذهن مخاطب استفاده می کنند. پن و تلر وارد جنبه های فیزیولوژیک ذهن انسان می شوند و آن را با جادو در ارتباط قرار می دهند.
۶:۱۰
شعبده با طناب
شعبده های طناب با تصویر نابودی و رستاخیز سر و کار دارند. پن و تلر شما به درون شعبده های جدا کردن و بازیابی طناب ها می برند.
۸:۴۵
قواعد اجرا
اصالت، تمرین و تحقیق، راهبردهای کلیدی برای یک اجرای بی عیب و نقص است. پن و تلر به عنوان شعبده بازهای کهنه کار، تجربه های سال ها فعالیت خود در این عرصه را بیرون می کشند و دانش و نکات مختلف را با شعبه بازهای همه سبک های مختلف به اشتراک می گذارند.
۱۰:۲۳
قانون علیت
شعبه بازی قواعد علت و معلولی را ساده سازی و تحریف می کند. پن و تلر در این مبحث جنبه های فلسفی روابط علت و معلومی در ارتباط با شعبده بازی و روح و روان انسان را به بحث می گذارند.
۸:۳۰
لذت جادو جمبل
هم دلی، حیرت، لذت: این احساسات همه بخشی از تجربه به اشراک گذاشته در حین انجام شعبده بازی است. تلر از خاطره ای در دوران کودکی خود می گوید که در تمام عمر لذتی از طریق شعبه بازی برای دیگران به ارمغان آورده است.
۱۴:۲۸
آموزش هنرآموزان پیشرفته
مت کانلی یک از مجری های پادکست "Penn’s Sunday School" است که اخیرا شروع به یادگیری شعبده بازی کرده است. پن و تلر با جانی تامسون، شعبده باز اسطوره ای همراه می شوند تا به مت حقه ای را یاد دهند که تمرین و مهارت فنی بالایی نیاز دارد.
۱۶:۳۶
اژدهای جادو را از خود دور کنید
پیف، اژدهای جادویی، شعبده باز حرفه ای و با سابقه در مورد یک راه جدید برای شعبده بازی از پن و تلر و همچنین جانی تامپسون توصیه هایی دریافت می کند.
۷:۱۴
اجرای پن و تلر در شهر لاس وگاس آمریکا
رویکرد منحصر به فرد پن و تلر در حقه "جا به جایی کارت به جای غیرممکن" را در قالب ناپدید کردن یک تلفن همراه در یکی از اجراهای زنده آن ها ببینید.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross