خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

نیل گیمن

آموزش روایت داستان

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
۴ ساعت ۴۹ دقیقه
۱۹ قسمت
94 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۴:۳۲
آشنایی با استاد نویسندگی جدیدتان
با استاد جدید خود آشنا شوید: نیل گیمن؛ یکی از پرکار ترین داستان سرایان عصر ما. او در این جلسه از کلاس، از دلایل علاقه اش برای آموزش به شما و همینطور تشویق شما به داستان سرایی تحت هر شرایطی می گوید.
۲۰:۱۱
حقیقت در داستان
یکی از ابزارهای اصلی ادبی استفاده از عنصر دروغ در یک داستان ساختگی برای بیان حقایق وجود انسان است. نیل به شما توضیح می دهد که چطور دنیای داستان خود را، هرچقدر هم عجیب و غریب باشد، برای خواننده قابل باور سازید.
۱۶:۱۴
منابع الهام
به عقیده نیل حتی به داستان های قدیمی نیز می تواند رویکردی تازه داشت. بیاموزید که چطور منابع الهام مختص خود را داشته و از داستان منحصر بفرد خود را از دل تجربیات شخصی تان بیرون بکشید.
۱۴:۵۴
سبک خاص خود را پیدا کنید
سبک خاص شما آن چیزی که موجب می شود یک نفر با خواندن متنی روی یک تکه کاغذ تشخیص دهد که این متن را شما نوشته اید. نحوه شکل دادن سبک خاص خود و غلبه بر ترس از اشتباه را بیاموزید.
۱۸:۰۸
داستان را شکل دهید
در هر داستان ایده ی بزرگی وجود دارد. نحوه پیدا کردن ایده بزرگی که از نظر شما مفهوم داشته باشد و همینطور ایجاد تضاد و مخاطرات برای کاراکتر ها را بیاموزید.
۸:۰۵
تحلیل کتاب The Graveyard
نیل با استفاده از رمان مخصوص گروه سنی جوانان خود یعنی کتاب قبرستان، نشان می دهد که چطور انگیزه ها و نیات کاراکترها می توانند بلوک های اصلی ساختمان داستان باشند.
۱۴:۰۱
داستان کوتاه
داستان کوتاه قالبی ایده آل برای ریسک پذیری است. نیل به شما آموزش می دهد که چطور صحنه ها و توصیفات خود را برای حداکثر تاثیرگذاری متمرکز سازید.
۱۴:۵۰
تحلیل داستان مارچ
نیل با استفاده از داستان مارچ به عنوان نمونه، نشان می دهد که چطور با ایجاد تضاد برای شخصیت مثبت داستان می توانید روایت را گسترش داده و داستان را به یک اوج لذت بخش برسانید.
۲۵:۱۵
دیالوگ و کاراکتر
نیل به شما نحوه نوشتن دیالوگ های واقع گرایانه، گوش دادن و اعتماد کردن به کاراکترها را آموزش داده و تکنیک هایی برای جاودان ساختن کاراکترها در ذهن خواننده هایتان ارائه می دهد.
۱۵:۵۲
بررسی موردی کاراکتر: داستان اکتبر
نیل تکنیکی برای جان بخشیدن به کاراکتر، از طریق قرار دادن وی در شرایطی غیرعادی که موجب ایجاد تنش می شود، آموزش می دهد.
۲۳:۰۱
خلق یک دنیا
با فلسفه نیل برای خلق یک دنیای جدید آشنا شوید. چگونگی ایجاد شرایط گیرا و قابل باور برای رمان، و اجتناب از اشتباهات رایجی که بسیاری از نویسنده های کم تجربه اسیر آن می شوند.
۱۰:۱۶
توصیفات
نیل تکنیک های خود برای جان بخشیدن به نثرهای توصیفی، شامل آغازهای سرد، لو ندادن اطلاعات، ایجاد بار احساسی، و انتخاب جزئیات به یاد ماندنی را به شما آموزش می دهد.
۱۸:۲۰
طنز
نیل نحوه استفاده از عنصر طنز در آثار خود را به شما نشان می دهد. او این کار را بررسی دقیق رمان خود به نام Anansi Boys انجام می دهد.
۱۳:۱۳
سبک
انتظارات خوانندگان کاملا وابسته به سبک است. نیل به شما نشان می دهد که چطور با داشتن درک مناسب از سبک داستان می توانید غافلگیری هایی لذت بخش برای مخاطبین خود رقم بزنید.
۲۷:۰۵
کامیک ها
نویسندگان نباید به خاطر عدم توانایی در طراحی از کامیک ها دوری کنند. نیل فرآیند خود برای طرح زدن و نوشتن یک کامیک را، با استفاده از Sandman به عنوان نمونه، نشان می دهد.
۱۳:۳۵
مواجهه با مانع نویسندگان
برای هر نویسنده ای مواقعی پیش می آید که گیر کرده باشد. نیل در مورد سختی های زندگی یک نویسنده صحبت کرده و روش مواجهه و عبور از این مشکلات را آموزش می دهد .
۱۱:۲۶
ویرایش
نیل توصیه هایی در مورد فرآیند ویرایش، شامل اینکه چرا باید مدتی از یک پروژه دور ماند و دریافت بازخورد از خوانندگان مورد اعتماد، ارائه می دهد.
۱۲:۴۹
قواعدی برای نویسندگان
نیل طی صحبت در باب قواعدی برای نویسندگان، به مساله برقراری تعادل بین تواضع و اعتماد به نفس و همینطور لزوم داشتن نظم و تعهد به کار روزانه می پردازد.
۷:۵۱
مسئولیت های نویسندگان
نیل کلاس خود را با صحبت راجع به مسئولیت هایی که یک هنرمند نسبت به مخاطبین خود دارد و تاثیر آن روی انسان ها به پایان می برد.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross