خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

ددماس

آموزش موزیک الکترونیک

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
۵ ساعت ۲۵ دقیقه
۲۳ قسمت
61 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۲:۵۷
آشنایی با ددماس
به استودیو ددماس خوش آمدید. با مرد پشت نقاب موش شکل آشنا شوید، جوئل. آنچه او برای کلاس شما در زمینه موسیقی الکترونیک آماده است را بشنوید.
۱۷:۳۰
فرآیند ددماس: نظریه
همه چیز مبتنی بر تجربه کردن است. با رویکرد منحصر بفرد جوئل به فرآیند خلق موسیقی آشنا شوید. همچنین در مورد استفاده بهینه از زمان خود در استودیو بیشتر بدانید.
۱۷:۳۱
فرآیند ددماس: تمرین
وارد استودیو شوید و شکل گرفتن یک موسیقی به سبک ددماس را بطور آنی ببینید: از یک پروژه سفید و خالی تا شروع یک آهنگ.
۱۳:۴۰
استودیو خانگی خود را بسازید
آیا برای ساختن استودیو خانگی خود و خلق موسیقی های مختص خودتان آماده اید؟ توصیه های جوئل در مورد ابزار و وسایل ضروری و غیر ضروری را بشنوید.
۱۶:۵۵
توسعه ساختارهای ملودیک
آموزش در زمینه موسیقی دیده باشید یا نه، تکنیک هایی که ددماس در این قسمت آموزش می دهد ملودی هایی در ذهن شما شکل خواهد داد و شما وادار به ساخت حلقه (لوپ) های موسیقی می کند.
۱۵:۰۸
تبدیل ملودی ها به ساختارهای منظم (ارنجمنت)
با روش ددماس برای تبدیل ساختار های کورد و توسعه آن ها روی سازهای مختلف آشنا شوید. بدین صورت می توانید ارنجمنت هایی کامل شامل بخش های بیس و لید بسازید.
۱۵:۵۹
مقدمه ای برای صداهای سینتی سایز شده (ترکیب شده)
وقتی به یک ساختار کورد و ارنجمنت دست پیدا کردید، زمان آن رسیده است که صداهای سازی (اینسترومنتال) منحصر بفرد خود را ساخته و به آهنگ خود شخصیت ببخشید. گام اول در این مسیر فراگیری مبانی ترکیب کردن است.
۲۱:۴۱
کار با ترکیب کننده های ماژولار
از شاسی ها و چراغ های چشمک زن دستگاه نترسید. از دید ددماس، بهترین روش کار با سینتی سایزرهای ماژولار درگیر شدن با آن ها و یافتن صداهای غیرمنتظره است. نحوه کار او با این دستگاه و ساختن دسته های صدا از هیچ را ببینید.
۱۵:۱۳
سینتی سایزرهای دیجیتال در مقایسه با آنالوگ
سینتی سایزرهای آنالوگ بخش مهمی از صداهای ساخت ددماس و روشی عالی برای خلق عناصر خلاقانه در موسیقی های شما هستند. جوئل بعضی قطعه ها را با هر دو دستگاه آنالوگ و دیجیتال اجرا می کند تا شما بتوانید تفاوت این دو را احساس کنید.
۱۹:۲۵
شکل دادن صداها با افکت ها و پردازش
روش کار ددماس برای جام بخشیدن به قطعات خسته کننده، خلق ساخته های استودیویی بزرگ و پر کردن بیس ها با استفاده از پلاگین ها و پردازشگر های افکت را ببینید.
۱۴:۳۱
بیت ها: بخش ۱
درام ضربی عنصر اصلی در آهنگ های الکترونیک است. با نحوه لایه بندی سمپل های درام توسط ددماس جهت پایه گذاری موسیقی های ریتمیک و پر انرژی آشنا شوید.
۱۳:۳۵
بیت ها: بخش ۲
با تکنیک های ریتمیک ددماس بیشتر آشنا شوید. در این قسمت آموزش هایی در مورد ساخت آهنگ با صدای درام و طلب های کوچک زهی خواهید آموخت.
۱۲:۰۳
شکل دادن آهنگ ها
اکنون شما ساختارهای کورد خود را ساخته اید، آن ها را با صداهایی جالب از سینتی سایزر ترکیب کرده و سمپل های درام به آن افزوده اید. حال ددماس به شما نشان می دهد که چطور همه این عناصر را به صورت یک آهنگ در کنار هم قرار دهید.
۱۱:۳۴
ریمیکس ها
با نحوه کار ددماس برای ریمیکس کردن آهنگ های هنرمندان دیگر آشنا شوید. همچنین آنچه از دید او هنگام ریمیکس شدن آهنگ هایش توسط دیگر هنرمندان اهمیت دارد بدانید.
۲۰:۱۱
میکس کردن
یک آهنگساز خوب نه تنها باید نوشتن موسیقی اصل عالی را یاد داشته باشد، بلکه باید بداند چطور با ترکیب خط های موسیقی نوشته شده یک آهنگ فوق العاده بسازد. با برخی از مهم ترین تکنیک های جوئل برای شکل دادن ترک ها آشنا شوید.
۱۸:۳۳
مستر کردن
بر خلاف بسیاری هنرمندان دیگر، ددماس مسترینگ تمام موسیقی هایش را خودش انجام می دهد. با مبانی رویکرد او به شکل دادن ساختار، "EQ" کردن و محدود کردن آشنا شوید.
۱۲:۰۸
بررسی موردی مسترینگ: Snowcone
با تک تک پلاگین های موسیقی Snowcone اثر ددماس آشنا شوید. همچنین از تاثیر هریک بر شکل دادن آهنگ مطلع شوید.
۱۵:۱۶
آغاز دوران آهنگسازی تان
جوئل خود را در جایگاه مدیر یک شرکت تولید موسیقی قرار می دهد و با شما راجع به آنچه برای عقد قرارداد با چنین شرکتی نیاز دارید صحبت می کند. همچنین او توصیه هایی در مورد ارائه و توسعه برند شخصی خودتان ارائه می دهد.
۱۴:۳۱
درک صنعت موسیقی
شرکت های بزرگ تولید موسیقی ممکن است بسیار پردردسر باشند. آنچه ددماس طی این سال ها از کار در صنعت موسیقی آموخته را از زبان خودش بشنوید.
۱۰:۰۸
روی صحنه: موسیقی
برای داشتن یک اجرای خلاقانه که توجه همه را به خود جلب کند به مهارت، تلاش و برنامه ریزی نیاز دارید. با نحوه انتقال آنچه در استودیو ساخته اید به روی صحنه آشنا شوید.
۱۴:۵۴
روی صحنه: جنبه فنی
اجرا و برگزاری تور بعنوان یک هنرمند موسیقی الکترونیک مستلزم کار با دستگاه ها و ابزارهای بسیاری است. با تکنیک های جوئل برای بهره گیری آسان از دستگاه ها و ابزارها آشنا شوید.
۱۰:۲۵
روی صحنه: نمایش
اجرا کردن به صورت زنده به چیزی بیش از موسیقی خوب نیاز دارد. از دید ددماس اجراهای زنده شما باید برای تماشاچی تجربه ای فراموش نشدنی بر جای بگذارند.
۱:۴۴
جمع بندی کلاس
شما این کلاس را به پایان رسانده و مهارت های بسیاری آموخته اید. اکنون توصیه های جوئل برای به کارگیری این تکنیک ها را بشنوید.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross