خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

تیمبالند

آموزش ساخت موزیک

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
۳ ساعت ۲ دقیقه
۱۵ قسمت
47 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۱۲:۱۸
آشنایی بیشتر با تیمبالند
با استاد خود آشنا شوید: آهنگسازی که ساخته هایش به دفعات در چارت 40 آهنگ برتر قرار گرفته است و سابقه کار با خواننده های محبوب زیادی، از Jay-Z گرفته تا Missy Elliot و Justin Timberlake را دارد. در اولین جلسه کلاس، تیم به شما نشان می دهد که چطور یک آهنگ کامل فقط با استفاده از صدای خودتان و یک میکروفن بسازید.
۲۷:۵۷
ساخت یک بیت Beatbox
وارد استودیو شوید تا شاهد بداهه سازی ها و بازخوردهای خلاقانه در حین کار باشید. تیمبالند به شما چگونگی خلق یک آهنگ بر مبنای Beatbox که در قسمت اول ساختید را نشان می دهد. به آنچه در قسمت اول ساختید هارمونی، ملودی و ساختار اضافه کنید.
۱۳:۰۲
فرآیند کاری تیمبالند در ساخت بیت ها
شکل دادن یک فرآیند کاری که متناسب با فرآیند خلاقانه خودتان باشد بسیار مهم است. تیمبالند در مورد ابزارهای دیجیتالی خود برای شما توضیح داده و در مورد فرآیند خود برای انتخاب صداهای مورد استفاده در آهنگ هایش صحبت می کند.
۱۴:۴۰
گرم کردن در ساختن بیت
همکاری با سایر آهنگسازان و مهندسین صدا از مراحل اصلی کار تیمبالند است. در این قسمت، تیمبالند به شما نشان می دهد که چطور با اشتراک گذاری موسیقی اش با تیم همکاران، آن ها را برای ورود به فرآیند خلاقانه اش تشویق می کند.
۶:۵۱
ایده آهنگ Dirt Of Your Shoulder
تیمبالند به مرور خاطرات مربوط به ساخت آهنگ معروف Dirt Of Your Shoulder برای Jay-Z می پردازد. او توضیح می دهد که چگونه می توان از عناصر ساده یک ساختار پیچیده خلق کرد.
۱۲:۱۴
شروع کردن از یک کورد در ساختن بیت
آهنگ های پیچیده از توسعه ی یک ایده ساده به وجود می آیند. تیمبالند و همکاران آهنگسازش نشان می دهند که چطور یک کورد چهار خطی می تواند ساختار یک آهنگ چندین و چند بخشی را شکل دهد.
۹:۴۶
دستکاری و لایه بندی سمپل های درام در ساختن بیت
صدای درام ها و سازهای ضربی در آهنگ های تیم فوق العاده هستند. بیاموزید که چطور با مهندسی صدا می توان صداهای بی روح و خشک درام را تبدیل به طوفانی کرد که از هدفون بیرون می زند.
۵:۰۲
ایده اولیه آهنگ Pony
تیمبالند با استفاده از آهنگ Pony از Ginuwine به عنوان نمونه، توضیح می دهد که چطور انتخاب صداهای منحصربفرد می تواند آهنگسازی شما را از سایر رقبا تمایز بخشد.
۹:۲۱
دستکاری سمپل های صوتی در ساختن بیت
همکاران تیمبالند در استودیو به شما نشان می دهند که چگونه می توانید با استفاده از افکت ها و پلاگین ها صدای مختص خود را خلق کنید.
۱۹:۲۲
ایجاد توقف در ساختن بیت
به عقیده تیمبالند کنتراست و تضاد عنصری اساسی در حفظ جذابیت یک آهنگ از آغاز تا پایان است. او به شما نشان می دهد که چطور بدون تغییر توالی کورد ها در آهنگ کنتراست ایجاد کنید.
۴:۵۱
ایده اولیه آهنگ Gossip Folks
همکاری های تیمبالند با میسی الیوت بسیار برجسته و مشهور هستند. تیم به بررسی نحوه همکاری با یکدیگر برای ساختن آهنگ های بسیار موفق پرداخته و به شما نشان می دهد که چطور سمپل های کار شده و پخته می توانند به یک آهنگ جانی تازه ببخشند.
۲۲:۱۳
افزودن تاپ لاین یا خط اول در نوار صدا در ساخت بیت
تیمبالند در همکاری با یک خواننده تازه کار به نام آدریان میشل به توضیح مهمترین گام در خلق یک آهنگ بسیار موفق می پردازد، یعنی ایجاد یک تاپ لاین یا صدای خواننده. او همچنین فلسفه خود در مورد متن آهنگ را توضیح می دهد.
۹:۳۹
ایده اولیه آهنگ Are You That Somebody?
تیمبالند، Static Major و Aaliyah تنها ۲۴ ساعت برای نوشتن آهنگ Are You That Somebody زمان داشتند. در این جلسه تیمبالند توضیح می دهد که چگونه موفق به انجام این کار شدند. همچنین او تکنیک هایی ظریف برای تبدیل کردن یک آهنگ خوب به یک آهنگ فوق العاده را آموزش می دهد.
۷:۲۸
منابع الهام تیمبالند
تیمبالند به قدردانی از برخی بزرگ ترین آهنگسازان پیش از خود پرداخته و توضیح می دهد که چطور الهام و تاثیر گرفتن از آن ها او را در شکل دادن صدای مختص خودش یاری کرد.
۸:۱۱
چگونه پافشاری کنید
به عقیده تیمبالند پافشاری و وقف کردن خود برای کار دو عامل اصلی برای موفقیت هستند. او در پایان مسترکلاس خودش، از انگیزه هایش صحبت می کند و توضیح می دهد که چطور می توانید روی اهداف خود متمرکز بمانید.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross