خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

ویل رایت

آموزش ساخت بازی کامپیوتری

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
۴ ساعت ۱۶ دقیقه
۲۱ قسمت
64 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۱۴:۵۳
پایه های طراحی بازی
با معلم جدید خود ویل رایت آشنا شوید؛ طراح با بصیرت پشت بازی های سیمز. شما در مبحث اول قواعد پایه فرآیند چند رشته ای طراحی بازی ویل را خواهید آموخت.
۱۲:۵۹
تولید مفاهیم بازی
برای ویل دنیاهای طبیعی و اجتماعی منابع غنی داده ها هستند. ببیند که انگیزه ساخت و الهامات بازی سیمز و اسپور چه چیزهایی بوده اند و یاد بگیرید که چگونه می توانید ایده های خود را از طریق تحقیقات با دامنه وسیع بیابید و شکل دهید.
۸:۳۹
نمونه های اولیه
تولید نمونه های اولیه فراوان، بخش اصلی فرآیند طراحی بازی ویل را تشکیل می دهد. روش های مختلف ساخت نمونه اولید را سیاحت کنید و بیاموزید که چگونه می تواند چیزهای لذت بخش را در مراحل اولیه طراحی بازی بیابید.
۸:۰۰
ارتباط بین بازی و داستان
بازی ها توانایی این را دارند که عواطفی خلق کننده که رسانه دیگر از آن ناتوانند، چرا که در آن ها این اجازه به بازیکن داده می شود که داستان خود را خلق کنند. ویل به شما می آموزد که در بازیکن خود چگونه حس کنشگری و مسئولیت ایجاد کنید و به ابزار بیان احساسات ببخشید.
۱۶:۵۲
تحلیل ذهن و روان بازیکن
ویل معتقد است که تولید بازی همانقدر که در مورد برنامه نویسی برای بازی است، در مورد برنامه نویسی مغز بازیکن نیز هست. استراتژی های ویل را برای خلق بازی های گیرا که روان بازیکن را نیز در نظر می گیرند یاد بگیرد.
۱۶:۱۶
طراحی تجربه های بازیکن محور
ویل معتقد است که شکست در بازی برای کمک به یادگیری بازیکن حیاتی است، و تولید شکست به عنوان یک مکانیسم لذت بخش، بخش کلیدی طراحی بازی است. یاد بگیرید که چگونه ویل از طریق تجربه بازیکن آن ها را سرگرم می کند.
۷:۰۶
توسعه یک زبان مخصوص بازی
بازی های نظامات نشانه ها و نمادها هستند تا از طریق آن ها با بازیکن ارتباط برقرار کنند. ویل به شما می آموزد که چگونه زبان بازی خود را خلق کنید و از آن استفاده کنید تا به بازیکنان قواعد بازی را بیاموزید.
۱۱:۱۳
طراحی زیبایی شناسی بصری
زیبایی شناسی تصویری شما به شما کمک می کند که زبان بازی خود را معنا کنید و طرح کلی بازی را تحت تاثیر قرار دهید. ویل با شما نکاتی را به اشتراک می گذارد که به وسیله آن ها می توایند زیبایی شناسی خود را کشف کنید و با کارگردان های هنری و نقاش های بازی همکاری کنید تا به نگرش خود دست پیدا کنید.
۱۴:۵۴
ساز و کار بازی
ساز و کار بازی ها، تعامل با نظام بازی را تحت کنترل قرار می دهد. ویل به شما می آموزد که چگونه ساز و کار را در بازی های دیگر شناسایی کنید و چگونه برای بازی خود ساز و کاری انتخاب کنید که تجربه بازیکن از بازی را ارتقا می بخشد.
۹:۴۹
بازی اولیه: «Morey»
ویل را ببینید در حالی که با یک طراح بازی دیگر دیدگاه های خود را به اشتراک می گذارد و به بررسی نمونه اولیه بازی او می پردازد و به او پیشنهاداتی برای تمرکز بیشتر روی بخش های مختلف می دهد.
۱۵:۵۹
تکرار در قلمرو بازی
یک فرآیند تکراری می تواند به طور مستمر طراحی شما را بهبود بخشد. راهبردهای ویل برای تمرکز و تکرار در بخش های مختلف بازی را بیاموزید، از جمله روش مفید او با نام "ویژگی تریاژ".
۸:۳۱
بررسی نمونه اولیه بازی «Proxi»
ویل و برنامه نویس او نمونه های اولیه برای بازی در حال ساختی که دارند، یعنی پروکسی را آشکار می سازند و در مورد آن صحبت می کنند. ببینید که همکاری و تولید نمونه اولیه چگونه تصمیمات در مورد طراحی بازی را تحت تاثیر قرار می دهد.
۱۹:۵۵
تست و آزمون بازی
به عنوان یک طراح بازی، بازخورد بازیکن مهم منبع اطلاعات است و تست بازی اولین شانس شما برای ورود به ذهن بازیکن است. ویل به شما نحوه کاربرد تست بازی را آموزش می دهد تا از آن طریق مخاطب خود را بشناسید و بارخورد او را تفسیر کنید.
۱۵:۳۹
طراحی زیبایی شناسی صوتی
جلوه ها و کیفیت صدایی خوب می تواند به شکل قابل توجهی تجربه شما از بازی را بهبود بخشد. یاد بگیرید که چگونه از موسیقی و طراحی صدا می توانید برای گسترش تخیل بازیکن خود و عمق بخشی به تجربه عاطفی او بهره ببرید.
۱۶:۴۵
استقرار ایده ها
زمانی که نوبت به اعلام ایده های خود می رسد، تنها یک ایده با بقیه افکار سازگار نمی شود. وی نکاتی را برای ساختار بندی نطق آغارین و دستکاری پیام شما در بازی با شما به اشتراک می گذارد تا با قشر عظیمی از مخاطبان در ارتباط قرار بگیرید.
۹:۳۴
بازار اشباع شده
ویل به طراح بازی ای که در بخش های پایانی طراحی بازی به سر می برد بازخوردها و نکاتی ارائه می دهد.
۸:۴۰
انتخاب پلتفرم مناسب بازی
زمانی که انتخاب می کنید از چه بستری برای بازی استفاده کنید به طبع مخاطبان که می خواهید این بازی به دست آن ها برسد نیز انتخاب کرده است. ویل مسائلی که در این مورد باید در نظر داشته باشید را، از جمله میزان استقلال از ناشر، مدل تجاری بازی و سخت افزار مورد نیاز آن برای شما شرح می دهد.
۲۱:۳۴
طراحی سیستم
شناخت پایه های طراحی سیستم به شما کمک می کنید که بتوانید کنش های پربار تری در بازی خلق کنید. ویل مواردی را که هنگام طراحی یک سیستم کنشی و فعال برای بازیکننان باید در نظر بگیرید را با شما به اشتراک می گذارد.
۹:۲۵
رهبری و همکاری
طراح ارشد وضعیت را بقیه تیم بازی سازی مشخص می کند و کمک می کند که فرآیند تولید مسیر خوبی طی کند. فنون رهبری ویل را بیاموزید و ببیند که چرا او معتقد است که خلق یک فضای همکاری اهمیت بالایی دارد.
۸:۰۵
آینده طراحی بازی
چه چیزی در انتظار بازی هاست؟ ویل به گمانه زنی در مورد آینده بازی ها دست می زند و به طراحان بازی توصیه می کنید که در مقابل خیزش تکنولوژی های جدید با ذهنی باز عمل کنند.
۱:۴۰
ایده های نهایی
ویل در پایان کلاس خود شما را تشویق می کند که از جعبه ابزار، دیدگاه ها و رویکردهای خود برای ساخت چیزی بدیع و شگفت آور بهره کامل را ببرید.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross