خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

میستی کاپلند

آموزش رقص باله

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
۱ ساعت ۴۶ دقیقه
۱۷ قسمت
31 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۳:۳۴
معارفه: صاحب نیروی خود باشید
با استاد جدید خود، رقاص اصلی باله تئاتر آمریکا، میستی کاپلند، آشنا شوید میستی فلسفه ای را بیان می کند که یاریگر او در چالش ها بوده و عنوان می کند که چطور این کلاس می تواند به شما در کسب اعتماد به نفس و یک دیدگاه جدید کمک کند.
۸:۳۲
انتقال تکنیک مهم
او تدریس خود را با بیان اشتباهات گذشته اش آغاز می کند. او می گوید که چگونه با انتقادات کنار آمده و تغییر تکنیک خود را لازمه بازیابی نیرو و افزایش کیفیت در اجرا می داند.
۶:۳۱
اجرا: رقص قوی سیاه
میستی می گوید که چطور کفش باله خود را آماده می کند و کدام نوع کفش را مناسب با چه اجرایی می داند. سپس او با گرم کردن در بار شروع کرده و یک اجرای انفرادی از رقص قوی سیاه به نمایش می گذارد.
۹:۱۸
حرکات Pliés and Tendus
میستی اصول اولیه برای تنظیم درست اجرا را معرفی می کند و یک سرس تمرین ایستگاهی برای رقص Pliés and Tendus انجام می دهد.
۵:۱۲
حرکت Temps Lié
میستی به منظور کمک به شما برای یادگیری اصول اولیه و آمادگی برای اجراهای بزرگتر مثل رقص عربی، یک سری حرکات تمرینی اجرا می کند که شامل تمرین Temps Lié و حقظ ثبات در هنگام انتقال وزن از یک طرف بدن به سمت دیگر است.
۴:۲۲
تکنیک بار Ronds de Jambe
میستی در یک اجرای پیشرفته، حرکاتی برای تمرین Ronds de Jambe انجام می دهد. این سری تمرینها شما را برای چرخش آماده می کند و به شما کمک می کند تا هم اصول اولیه را رعایت کنید و هم یک طراحی استادانه داشته باشید.
۳:۱۸
بررسی و تحلیل اجرای رقص قوی سیاه
تمام تکنیک های نشان داده شده در یک اجرای آهسته شده از رقص قوی سیاه توسط میستی پیاده می شوند. شما تماشاگر تنظیم درست میستی در پرش ها و چرخش ها خواهید بود.
۵:۵۴
تکنیک استعداد هنری را تکمیل می کند
میستی به شما می گوید که چرا به کار گیری تکنیک اصلی در استودیو یاری گر شما در خلق اجراهای پویا می شود. او شما را تشویق می کند که از طریق حرکت، روایتگر یک داستان باشید.
۵:۱۰
اجرا: رقص پدودو قوی سفید
تماشاگر اجرای White Swan Pas de Deux توسط میستی و هم رقص او، کالوین رویال سوم خواهید بود. میستی با بیان داستان دریاچه قو، بر اهمیت نقش رقاص و هم رقصش در خلق یک اجرای گیرا تأکید می کند.
۱۰:۳۸
کارگروه هم رقص: پدودو قوی سفید
کالوین رویال سوم که یک سولوییست تکنواز در تئاتر باله آمریکا است در هنگام توضیح روش طراحی توسط میستی به وی ملحق می شود. اجرای دو نفره میستی و کالوین از یک قطعه را خواهید دید که به ندرت توسط دو رقاص سیاهپوست اجرا شده است.
۴:۵۸
خلق اجراهای قوی
یک حضور قوی در صحنه، ریشه در ارتباط شما با مخاطب دارد. میستی شما را راهنمایی می کند تا با صداقت و شجاعت روی اجرای نقش متمرکز شوید و روی صحنه در لحظه بمانید.
۴:۲۵
اجرا: رقص قطعه Ash از کایل آبراهام
میستی، کایل آبراهام یک طراح رقص معاصر را معرفی کرده و قطعه او Ash را اجرا می کند تا تلفیق سبک های کلاسیک و مدرن را نشان دهد.
۸:۱۵
تمرین قطعه Ash
میستی شما را به یک جلسه تمرینی توسط کایل آبراهام می برد تماشاگر هم رقصی میستی و کایل خواهید بود تا داستان خوابیده در پشت این رقص را کشف کنید و طراحی این رقص را از دیدگاه میستی استخراج کنید، طرحی که به نظر میستی بسیار طبیعی است. او دیدگاه آبراهام را در این رقص می ستاید.
۶:۵۹
کار با طراحان رقص
میستی در سالها کار و تجربه که در تئاتر باله داشته است با طراحان مختلفی از جمله دبی آلن، الکسی راتماسکی و تویلا تارپ همکاری داشته است.
۵:۵۹
تکامل سبک رقص پرنسس
میستی اهمیت استاد را ذکر می کند و بیان می کند که خود او توسط راون ویل کینسون، یکی از نخستین بالرین های سیاهپوست که صاحب امتیاز یک شرکت بزرگ رقص است حمایت شده است. کالوین نیز از حمایت میستی از خودش صحبت می کند.
۶:۵۲
ارزش مربی
میستی اهمیت استاد را ذکر می کند و بیان می کند که خود او توسط راون ویل کینسون، یکی از نخستین بالرین های سیاهپوست که صاحب امتیاز یک شرکت بزرگ رقص، چگونه حمایت شده است. کالوین نیز از تجربه خود به عنوان یکی از هنرآموزان میستی صحبت می کند.
۶:۴۰
تنوع گنجایش باله
میستی از آنچه که به صورت تخصصی به باله تزریق شده، امیدوار است و او از شما می خواهد که فعالانه در موضوع تنوع بخشیدن به رقص دخیل باشید تا قالب تحمیل شده بر رقص را تغییر دهید.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross