خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

نانسی کارترایت

آموزش دوبله

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
تماشای قسمت اول
۲ ساعت ۴۳ دقیقه
۱۴ قسمت
29 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۵:۳۲
آنایی بیشتر با نانسی
نانسی کارترایت را از طریق یک روایت انیمیشنی از زندگی خودش و آنچه در کلاس آموزش می‌دهد بشناسید.
۱۵:۳۹
تکنیک‌های آوایی
نانسی تکنیک‌های آوایی خاصی را برای تغییر آوای صدا به شما آموزش می‌دهد. او همچنین در مورد چگونگی صداپیشگی برای شخصیت بارت سیمپسون صحبت می‌کند
۶:۰۹
شخصیت صوتی شما
نانسی فواید طاقچه‌ صوتی و نقاط قوت صدا را برمیشمرد و راه کشف آنها را به شما آموزش می‌دهد.
۱۲:۱۳
جهش به سمت حرفه صداپیشگی
نانسی نکاتی را در مورد چگونگی شروع حرفه صدا پیشگی به شما گوشزد می‌کند. او داستان‌هایی از مربی خود، داوز باتلر به اشتراک می گذارد و در مورد نقشی که یک مربی می تواند در توسعه مجموعه مهارت های صوتی شما داشته باشد صحبت می کند. همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه یک مارپیچ آزمایشی موثر ایجاد کنید.
۱۶:۲۸
خلق صدای شخصیت
نانسی به شما می‌آموزد که چگونه با خلق صدا-در لحظه- برای مجموعه ما به نام دختر تنبل شخصیت بسازید.
۷:۲۱
خلق شخصیت‌های متمایز
نانسی با ارائه مثالهایی از سریال‌های سیمپسونز و پونی کوچک من در مورد چگونگی صداپیشگی برای چند شخصیت بصورت همزمان و اینکه چگونه می‌تواند ثبات و تمایز شخصیت‌ها را حفظ بکنید صحبت می‌کند.
۱۳:۲۹
بررسی و تحلیل متن
نانسی نحوه آماده شدن برای ضبط را به شما نشان می‌دهد. او مثالهایی از نحوه نکته برداری از متن ارائه می‌دهد و توضیح میدهد که این کار چگونه باعث سهولت در برخورد با چالشهایی از جمله ضبط صدا به سایر زبان‌ها می‌شود.
۷:۲۱
نکات صداپیشگی برای ضبط
نانسی شما را با تکنیک‌ها و شرایطی آشنا می‌کند که در اولین حضور خود در اتاقک ضبط صدا باید از آنها مطلع باشید. در این کلاس یاد خواهید گرفت که چگونه از صدای خود قبل، بعد و حین جلسه ضبط صدا مراقبت بکنید.
۱۶:۲۹
صدای شخصیت خود را ثابت نگه دارید
نانسی بوسیله یک فیلمنامه نشان می‌دهد که چگونه صدای شخصیت را با وجود موانع صوتی مختلف، ثابت نگه میدارد.
۱۲:۲۱
اجرا کردن دامنه وسیعی از احساسات
نانسی به شما می‌آموزد که چگونه در صحنه‌هایی که شخصیت طیف وسییعی از احساسات را تجربه می‌کند راه خود را پیدا بکنید. او سپس با ارائه یک نمایشنامه و روایت داستانی از سیمپسون‌ها، فواید صداگذاری تبلیغاتی را فاش می‌کند.
۱۵:۲۴
چالش صوتی نهایی
او با تسلط کامل به تکنیک‌هایی که تا کنون به شما آموخته است، یک نمایش چند شخصیتی ضبط می‌کند. همچنین نحوه کار کردن با کارگردان‌ها را به شما می‌آموزد. شما میتوانید یک صحنه کامل از انیمیشن دختر تنبل را نیز ببینید.
۱۲:۳۷
در حرفه خود پیشرفت کنید
نانسی با نقل داستانهایی از زمان حضورش در مجموعه سیمپسون‌ها، کار با مریل استریپ و توسعه صدای چاکی در برنامه راگرتس، در مورد آنچه از زندگی بعنوان صداپیشه آموخته و نحوه استفاده از این آموزه‌ها در هر حرفه‌ای صحبت می‌کند.
۱۱:۲۰
درس‌هایی از یک پسر ده ساله
نانسی با نقل داستانهایی از زمان حضورش در مجموعه سیمپسون‌ها، کار با مریل استریپ و توسعه صدای چاکی در برنامه راگرتس، در مورد آنچه از زندگی بعنوان صداپیشه آموخته و نحوه استفاده از این آموزه‌ها در هر حرفه‌ای صحبت می‌کند.
۱۱:۰۹
صدای خود را مهار کنید
نانسی به شما نشان می دهد که چگونه می توانید از صدای خود برای ایجاد تغییر و شاد کردن دیگران استفاده کنید

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross