خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

جویس کارول اوتز

آموزش نوشتن داستان کوتاه

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
تماشای قسمت اول
۴ ساعت ۳۲ دقیقه
۱۴ قسمت
66 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۳:۵۸
آشنایی استاد نویسندگی جدید شما
با استاد جدید خود آشنا شوید: جویس کارول اوتز، نویسنده بیش از ۵۸ رمان و هزاران داستان کوتاه و برنده جایزه ملی کتاب در ایالات متحده. جویس به شما خوش آمد گفته و به بررسی اهمیت همیشگی داستان های کوتاه می پردازد.
۲۱:۵۰
قواعد نوشتن داستان کوتاه
می خواهید بنویسید، اما چه موقع و چطور باید این کار را انجام دهید؟ جویس طرز نوشتن پیش نویس، بازبینی کردن و اشتراک گذاری کتابتان با دیگران را به شما آموزش می دهد. همچنین اشاره ای به پشت گوش انداختن نوشتن و چگونگی تعیین زمانی همیشگی برای نوشتن می کند.
۱۶:۴۴
مشاهده دنیا
ژورنال ها و یادداشت های روزانه روشی امتحان شده و مناسب برای بروز دادن احساسات شخصی و پی بردن به سبک منحصر بفردتان است. جویس برای اثبات این مساله به بررسی یکی از نوشته های روزانه ی Virginia Woolf می پردازد.
۱۱:۵۵
پی بردن به تابو و تاریکی
جویس توضیح می دهد که چطور با تفحص در باب تاریک ترین بخش های شخصیتی و گذشته تان می توانید مطالبی گیرا و تکان دهنده برای داستان هایتان پیدا کنید. همچنین به این روش می توانید مخاطب منحصر بفرد خود را بدست آورید.
۱۷:۴۷
ساختار و فرم
بعضی از رویکردهای عملی جویس به ساختار داستان شامل مد نظر قرار دادن شکل کلی داستان در همان چند صفحه آغازین و نوشتن دیالوگ های یک طرفه است. او بخش هایی از داستان خود Heat را برای شما می خواند.
۱۲:۰۲
نوشتن از سوژه های آشنا
گذشته و خانواده تان منابعی سرشار از سوژه های داستانی هستند. جویس به شما نحوه ی بررسی تاثیرات دوران کودکی، مصاحبه با اعضای خانواده، و به یاد آوردن مکان های فیزیکی که تاثیری ماندگار روی شما داشته اند را آموزش می دهد.
۱۲:۰۴
ساختار روایت مینیاتوری
جویس به بررسی روایت های مختصر، که تنها نیاز به چند صفحه دارند، و نوع زبان و ساختار مورد نیاز آن ها می پردازد. او بعنوان نمونه بخش هایی از داستان The Use of Force اثر ویلیامز کارلوس ویلیامز را می خواند.
۸:۱۱
مونولوگ کوتاه
نوشتن مونولوگ گامی بسیار مفید برای خلق یک رمان، و همینطور تمرینی مناسب برای تفحص در باب نقطه نظر کاراکترهایی است که با شما فرق دارند. جویس از داستان مونولوگی خود Lethal به عنوان نمونه استفاده می کند.
۱۵:۴۸
بررسی داستان ?Where are you Going, Where Have You Been
جویس به صحبت در مورد منبع الهام یکی از مشهورترین و پرفروش ترین آثارش و نحوه ی نوشتن آن می پردازد. مواردی از جمله انتخاب نقطه نظر کاراکتر اصلی و اینکه چطور انتخاب زاویه دید مناسب می تواند برای داستان شما مفید باشد.
۱۰:۱۱
خواندن و بررسی نوشته
چطور باید به هدف پیدا کردن ایده های جدید و یادگیری از نویسندگان مورد تحسین خود یک مطلب را بخوانید؟ جویس در مورد چگونگی خواندن بعنوان یک نویسنده صحبت می کند.
۱۲:۲۲
ورکشاپ نویسندگی: Indian Camp
جویس همراه با دو تن از دانشجویانش، لیندزی اسکیلن و کوری آرنولد، به مطالعه داستان Indian Camp اثر ارنست همینگوی می پردازند. آن ها کتاب را دقیقا به همان روشی که جویس در کلاس های دانشگاهی اش انجام می دهد بررسی می کنند.
۲۵:۴۴
ورکشاپ بازبینی: Labor Day
جویس یک ورکشاپ با محوریت داستان Labor Day به نویسندگی یکی از دانشجویانش، یعنی لیندزی، برگزار می کند.
۲۸:۲۴
ورکشاپ بازبینی: Near Death
جویس یک ورکشاپ با محوریت داستان Near Death به نویسندگی یکی از دانشجویانش، یعنی کوری، برگزار می کند.
۴:۱۱
جمع بندی کلاس
جویس سخنان پایانی خود را بیان می کند؛ اینکه چگونه جایی برای نوشتن پیدا کنید که برایتان الهام بخش باشد و مهم تر اینکه همواره از کاری که می کنید لذت ببرید.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross