خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

دیوید سداریس

آموزش داستان گویی و شوخ طبعی

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
۳ ساعت ۲۴ دقیقه
۱۴ قسمت
38 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۱۱:۱۰
آشنایی با استاد نویسندگی جدیدتان
با معلم جدید خود آشنا می شوید: طنز نویس و نویسنده پر فروش نیویورک تایمز، دیوید سداریس. آنچه که برای نویسنده شدن از دیدگاه سداریس ضروری است بیان می شود. او می گوید که چطور تجربه های تلخ، مضحک می شوند و چگونه همه زندگی ها ارزش نوشتن دارند.
۱۶:۳۸
جهان بینی
دیوید به شما یاد می دهد چطور پرسش های بهتری مطرح کنید و اجازه دهید داستان ها در دامن شما آرام گیرند و لحظه ای را که ایده یک داستان پیش روی شما گشوده می شود را از دست ندهید
۱۶:۵۵
تبدیل مشاهدات به داستان
دیوید با استفاده از مثال هایی از آثار خود نشان می دهد که چگونه از دفتر خاطرات خود ایده بگیرید و آن را در قالب یک داستان پرورش دهید.
۱۱:۰۱
غرق در داستان
خط شروع، همه چیز است. دیوید از طریق چندین مدخل ناموفق برای متن درک جغدها سخن گفته و عنوان می کند که چگونه بر روی ورژن نهایی منتشر شده، پیاده شده است.
۱۳:۱۴
برقراری ارتباط با مخاطب
دیوید پیشنهاداتی می دهد که چگونه خود رادر قالب شخصیت اصلی در داستان قرار دهید. او همچنین عنوان می کند که چگونه شوخ طبعی و مفهوم داستانتان را به گونه ای شکل دهید که مخاطب با آن ارتباط برقرار کند.
۲۴:۱۲
نوشتن درباره عزیزان
چگونه افرادی که برای شما مهم و عزیز هستند در نوشته خود طوری قرار می دهید که به آنها صدمه نزنید؟ دیوید این چالش را مطرح می سازد و از خواهرش لیزا در یک گفتگوی صمیمانه مثال می زند که در بسیاری از نوشته هایش حضور دارد.
۱۳:۲۹
تکامل داستان: Active Shooter
دیوید برای باز خوانی چند مدخل، با مدخل یک خاطره شروع می کند که در نهایت به متن نیویورکی او تیرانداز فعال تبدیل شد.
۶:۲۸
داستان های سینک آشپزخانه و زندگی در کلیولند
با نگاهی به پشت صحنه روند کارگروه دیوید، او را در حال بازدید می بینید. وی را درحال خواندن تکه ای از یک متن می بینید که برای اولین بار در یک جمع عمومی ارائه می شود.
۱۸:۱۱
پایان بندی با معنی
اگر طنز مفهومی نداشته باشد، ماندگار نمی شود. دیوید آموزش می دهد که چگونه می توان یک متن کمدی صرف را به یک نوشته با مفهوم تغییر داد.
۱۵:۰۷
فلسفه تجدید نظر
دیوید روشش را برای دوباره نویسی مبنی بر عمق بخشیدن به داستان و خلق خنده دارترین لحظات، بازگو می کند.
۲۱:۰۰
تکامل یک نویسنده
دیوید بیان می کند که چگونه از مطالب زنده استفاده کنید. مطالب خود را انتقال دهید و طوری بنویسید که انگار در کل دنیا منتشر می شود.
۱۰:۰۶
تاثیر پذیری های دیوید
دیوید برخی از داستان ها و نویسنده های مورد علاقه اش را نام می برد و بیان می کند که چگونه از آن ها درس گرفته است.
۷:۰۴
نتیجه گیری: دو دسته افراد داریم
در پایان دیوید چند توصیه صمیمانه برای شما دارد: هر روز بنویسید، نوشتن را با منتشر کردن اشتباه نگیرید و اینکه چگونه ممکن است نویسنده شوید.
۱۹:۵۴
خوانش The Spirit World
شاهد یک بازخوانی کامل از نوشته دیوید با نام دنیای روح باشید.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross