خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

ربا مکنتایر

آموزش خوانندگی

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
۳ ساعت ۳۸ دقیقه
۲۱ قسمت
44 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۳:۴۴
آشنایی با استاد جدیدتان
ربا مکنتایر ورود شما را به دنیای موسیقی کانتری خوش آمد می گوید. استاد شما مسترکلاس خود را با تعریف کردن داستانی در مورد پدر خود آغاز می کند. همچنین او در مورد آنچه شما در این کلاس خواهید آموخت و آنچه انتظار دارد از این کلاس بدست آورید صحبت می کند.
۱۵:۲۷
انتخاب یک آهنگ
ملودی، متن آهنگ و ارتباط داشتن این دو مورد با هم. با شیوه بررسی یک آهنگ کانتری خوب توسط ربا آشنا شوید. او در این راستا مثال هایی از Fancy Carolyn اثر مرله هاگارد و دیگر خواننده ها می آورد.
۱۳:۳۸
خواندن
برای خواننده شدن حتما لازم نیست بهترین خواننده دنیا باشید. ربا در این قسمت به شما تمرین هایی برای گرم کردن حنجره نشان می دهد. همچنین او تکنیک هایی برای حفظ صدا و حنجره خود از آسیب دیدن را به شما آموزش می دهد.
۱۲:۰۱
ضبط یک آهنگ
به استودیو ضبط خوش آمدید! ربا به توضیح فرآیند منحصربفرد خود برای ضبط یک آهنگ می پردازد. از همکاری با آهنگساز گرفته تا انتقال حس در جلسه های ضبط آهنگ.
۱۹:۱۴
بررسی آهنگ There’s No U in Oklahama
استاد را حین انجام کار ببینید. کار ربا را حین ضبط یک آهنگ جدید در استودیو ببینید. او در این راستا با گروه خود، آهنگسازان و مهندسین صدا همکاری می کند.
۱۹:۵۰
تحلیل و بررسی اجرای آکوستیک آهنگ Fancy
با داستان پشت پرده یکی از معروف ترین آهنگ های ربا، یعنی Fancy، آشنا شوید. سپس ربا و گروهش به بررسی این آهنگ و اجرای یک نسخه آکوستیک کاملا جدید از این آهنگ می پردازند.
۱۰:۵۲
تکنیک های یک اجرای زنده
برای داشتن یک اجرای تاثیرگذار باید چیزهای زیادی، چه از نظر ذهنی و چه از نظر جسمانی، در مورد اجرای زنده فرا بگیرید. ربا به توضیح اهمیت بازخوردها، روحیه دادن به خود و یادگیری از سایر خواننده ها می پردازد.
۸:۳۸
جلب توجه تماشاچی
همه اهالی موسیقی کانتری می دانند که ربا تماشاچی ها را مبهوت خود می کند. تکنیک های او برای درگیر کردن و جلب توجه مخاطب از طریق داستان پردازی و حالات جسمانی جذاب را بیاموزید. برای جذب تماشاچی باید فهرست آهنگ ها طوری تنظیم شده باشد که برای مخاطبان ماجرایی پر فراز و نشیب باشد.
۱۰:۱۵
بررسی و تحلیل اجرای آهنگ Just Like Them Horses
ربا آهنگ Just Like Them Horses را بطور اختصاصی برای مخاطبان مسترکلاس اجرا می کند. همچنین او به توضیح داستان پشت پرده این آهنگ و منابع الهام برای آن می پردازد. او به شما آموزش می دهد که چطور وقتی احساسات تمام وجودتان را فرا گرفته خود را کنترل کنید.
۹:۵۳
ورکشاپ دانشجویان: تراور
بررسی موردی: چگونه هنگام اجرا ارتباط چشمی برقرار کنید.
۱۴:۲۳
ورکشاپ دانشجویان: چانی
بررسی موردی: چطور می توان حس پشت آهنگ را به مخاطب منتقل کرد.
۷:۲۴
ورکشاپ دانشجویان: امیلی
بررسی موردی: گاهی متفاوت بودن در صنعت موسیقی کانتری خوب است.
۱۴:۴۳
ورکشاپ دانشجویان: جیمی
بررسی موردی: چگونه از کنترل نفس برای اجرای کامل آهنگ خود استفاده کنید.
۱۰:۰۰
نگاهی کلی به موسیقی کانتری
صنعت موسیقی کانتری با همه سبک های دیگر موسیقی در دنیا تفاوت دارد. ربا در مورد آنچه باعث شده موسیقی کانتری تا این حد ویژه باشد توضیح می دهد. همچنین حس خود درباره حضور به عنوان یک زن در عرصه این موسیقی را بیان می کند.
۹:۳۹
شکل دادن یک دوران کاری در موسیقی
ربا توصیه هایی در مورد داشتن یک دوران کاری طولانی در عرصه موسیقی به شما ارائه می دهد. او به توضیح تمام مهارت های منجر به موفقیت، از بازاریابی و مدیریت اقتصادی گرفته تا اخلاق کاری می پردازد.
۸:۱۲
تشکیل تیم مناسب
برای حضور در عرصه موسیقی، باید افراد مناسب را اطراف خود جمع کنید. نحوه تشکیل یک تیم مناسب، انتخاب یک مدیر و شروع دوران کاری خود به عنوان یک خواننده را بیاموزید.
۷:۳۶
خلق یک برند بصری
شکل و شمایل ربا در طول دوران کاری اش بارها تغییر کرده است. ربا به توضیح تصمیمات خود در مورد وضعیت ظاهری اش پرداخته و از اهمیت خلق یک برند بصری صحبت می کند.
۶:۵۱
ارزش های یک موزیسین
مهم فقط این نیست که چه کاری انجام دهید، بلکه طرز انجام آن است که اهمیت دارد. ارزش های محوری ربا مکنتایر برای زندگی و کار خود را بشنوید. همچنین بشنوید که چگونه دوران کاری ۴۰ ساله خود را مدیریت کرده است.
۹:۰۸
سرگذشت زندگی ربا مکنتایر
ربا به توضیح سرگذشت خود در صنعت موسیقی می پردازد. تمام مسیر، از دختر یک مزرعه دار در اوکلاهاما تا رسیدن به تالار مشاهیر موسیقی، و چگونگی پیمودن این مسیر را بشنوید.
۱:۳۱
اندیشه های پایانی
ربا مسترکلاس خود را با چند توصیه پایانی که باید روی کار خود اعمال کنید به پایان می رساند.
۵:۴۸
آهنگ برجسته Does He Love You
ربا آهنگ برنده جایزه EMMY خود، یعنی Does He Love You را به صورت اختصاصی برای شما اجرا می کند.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross