خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

کریستینا آگیلرا

آموزش خوانندگی

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
تماشای قسمت اول
۳ ساعت ۴۳ دقیقه
۲۳ قسمت
65 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۲:۴۲
آشنایی با کریستینا آگیلرا-
با معلم صدای جدید خود آشنا شوید، کریستینا آگیلرا. آموزش خود را همانطور که کریستینا می خواهد با کنار گذاشتن قواعد و قوانین شروع کنید. او در این قسمت آنچه در این کلاس برای شما در نظر گرفته را توضیح می دهد.
۱۳:۰۸
منابع الهام کریستینا
کریستینا راز اجراهای تاثیرگذار را از بزرگانی همچون بیلی هالیدی و نینا سیمون آموخت. استفاده از منابع الهام بخش، احساسات قلبی و همچنین پذیرش نواقص را برای برقراری ارتباط هرچه بهتر با مخاطب خود بیاموزید.
۹:۰۳
گرم کردن
تارهای صوتی شما نیز همانند هر ماهیچه دیگری در بدنتان است. برای داشتن اجرایی بهتر باید آن ها را کشش دهید و گرم کنید. کریستینا شما را با تمرین هایش برای گرم کردن صدا پیش از اجرا آشنا می کند.
۱۱:۲۸
محافظت از صدا
صدای شما ابزار شماست. محافظت از صدای خود را بیاموزید. کریستینا در این قسمت راجع به سه چیز که باید از آن اجتناب کنید صحبت می کند. همچنین در مورد تطابق با محیط ها و شرایط جدید، و راه های درمان ناهنجاری های موقتی صدا توضیح می دهد.
۱۰:۰۳
دامنه صدا
با آموزه های کریستینا دامنه ی صدای خود را گسترش دهید. با رازهای او برای خواندن در گام بالا و داشتن دامنه ی گسترده ی صدا آشنا شوید. برای اجرایی کردن آنچه در این قسمت آموخته اید می توانید از ابزار Range Finder (مشخص کننده ی دامنه ی صدا) استفاده کنید .
۱۲:۳۲
جلسه دانشجو: سبک پاپ
در این جلسه نقد و بررسی دانشجو توسط کریستینا، می آموزید که چطور با تغییر جایگذاری صدا در حنجره و حالات بدن می توانید ابعاد جدیدی به اجرای خود اضافه کنید.
۹:۰۸
جلسه دانشجو: ساده سازی
کریستینا را در حال راهنمایی یکی از دانشجویان ببینید و با تکنیکی آشنا شوید که به شما امکان برقراری ارتباط احساسی با شنوندگان را می دهد.
۶:۴۳
جلسه دانشجو: سبک راک
با تکنیک های کریستینا برای داشتن صدایی خش دار همچون آهنگ Fighter آشنا شوید. او با نقد یک خواننده پاپ، به این مساله می پردازد که چطور می توان با خش دار کردن صدا و تغییر رفتار یک اجرای پاپ را به راک تبدیل کرد.
۸:۰۶
فصاحت
نظرات قبلی خود در مورد داشتن صدایی بی نقص و پولیش خورده را کنار بگذارید و بیاموزید که چطور باید با فصاحت و شمردگی یک داستان را در آهنگ خود روایت کنید.
۱۲:۳۴
کسب مهارت در تکنیک های آوایی
هارمونی، بلتینگ (ناله زدن)، ویبراتو، اوج و عروج صدا. کریستینا به تحلیل و بررسی گام به گام تمام این تکنیک های آوایی می پردازد.
۱۵:۲۴
کار با بافت ها و تن صدا
کریستینا به شما نشان می دهد چطور با استفاده از بافت ها و تن های مختلف صدا، از نعره های خش دار گرفته تا ناله های غم انگیز، بار احساسی اجرای خود را بیشتر کنید.
۹:۱۴
همخوانی دو نفره بخش ۱: تمرین آماده سازی
در خلق آوازهای دو نفره به یاد ماندنی به مهارت برسید. کریستینا به شما آموزش می دهد که در یک همخوان باید به دنبال چه خصوصیاتی باشید. همچنین نحوه همگام سازی زمانی با همخوان و پیش برد صحیح جلسات تمرینی را خواهید آموخت.
۱۳:۰۳
همخوانی دو نفره بخش ۲: داشتن اجرایی بی نقص
روش داشتن یک همخوانی دو نفره بی نقص را بیاموزید. در این قسمت کریستینا به بررسی نحوه ارائه، زمان بندی و حسی که باید برای مبهوت کردن شنونده با همخوانی دو نفره تان داشته باشید می پردازد.
۷:۰۷
ضربآهنگ
بیاموزید که چطور با داشتن ریتم درونی و کار با ضربآهنگ (بیت) می توانید به اجرا روحی تازه ببخشید. نحوه کار کریستینا با بیت را برای بخشیدن روحی تازه به آهنگ های Say Something و Aint No Other Man ببینید.
۶:۳۰
میکروفن های اجرای زنده
کریستینا تسلط پیدا کردن به میکروفن های اجرای زنده را می آموزد. تکنیک های او برای کار با میکروفن در اجراهای زنده را بیاموزید تا بتوانید در هر مکانی با هر ابعاد و وسعتی اجرایی فوق العاده داشته باشید.
۱۱:۵۶
میکروفن های استودیویی
امتحان میشه ۳، ۲، ۱. کریستینا به بررسی تفاوت های بین اجرای زنده و استودیویی می پردازد. همچنین در مورد تکنیک های کار با میکروفن که در طول دوران حرفه ای خود آموخته است می پردازد. سپس او را در بطور اختصاصی در حال اجرای ترانه برجسته ی Beautiful می بینید.
۸:۲۵
اضطراب اجرا
هر خواننده ای دچار اضطراب هنگام اجرا می شود، حتی کریستینا. نحوه کنار آمدن با اضطراب و آرام کردن خود پیش از اجرا را بیاموزید.
۱۵:۵۶
اجرای زنده
کریستینا روش خود برای تبدیل کردن یک اجرای استودیویی به یک اجرای زنده ی جذاب و گیرا را به شما آموزش می دهد. او در حال رها کردن صدای خود برای اجرای ترانه ی Fighter ببینید و ترفندهایش برای اوج گرفتن را بیاموزید.
۹:۰۲
غلبه بر اشتباهات
اگر سرود ملی را در بزرگ ترین رویداد ورزشی کشور اشتباه بخوانید، برای پوشش اشتباه خود چه خواهید کرد؟ کریستینا از بزرگ ترین اشتباهات دوران حرفه ایش صحبت می کند و از نحوه غلبه بر آن ها می گوید.
۱۰:۳۲
توصیه هایی برای هنرمندان
کریستینا توصیه هایی در مورد پی بردن به استعداد هنریتان، بی توجهی به بدخواهان، و تطابق یافتن با مسائل زندگی برای داشتن یک زندگی هنری موفق می پردازد.
۶:۴۳
بروز دادن خود
هنر بروز دادن صدای خود و به چالش کشیدن نظرات دیگران، در عین اعتماد به نفس و امنیت خاطر، را بیاموزید. کریستینا با ترانه هایش بسیاری از هنجاری های جنسیتی را به چالش کشید. شما با ترانه های خود چه پیامی خواهید داشت؟
۱۱:۳۸
سرگذشت کریستینا
کریستینا از دوران حرفه ای خود صحبت ، و مهم ترین درس هایی که طی سال ها فعالیت هنری آموخته را بیان می کند.
۲:۱۵
جمع بندی کلاس
زمان آن رسیده که گام بعدی را بردارید. طرز رویارویی با لحظات سخت و دنبال کردن رویایتان را از کریستینا بیاموزید.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross