خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

آنا وینتور

آموزش خلاقیت و رهبری

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
۲ ساعت ۳۶ دقیقه
۱۲ قسمت
77 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۸:۴۲
آشنایی با استاد رهبری جدیدتان
با معلم جدید خود، آنا وینتور، سردبیر مجله ووگ ملاقات کنید. آنا ابتدا در مورد تجربیات ابدایی خود که منجر به شکل گیری سبک رهبری او شده است توضیحاتی می دهد و برای شما می گوید چرا تا به حال در هیچ دوره ای به اندازه الان شغل رهبری خلاق هیجان انگیز نبوده است.
۹:۰۸
انجام یک کار تا به انتها
آنا به شما فنون مدیریتی ای را نشان می دهد که به او برای تبدیل شدن به یک رهبر تاثیر گذار کمک کرد؛ از جمله اینکه چگونه یک تیم بسازیم و آن را مدیریت کنیم و همچنین چگونه بازخورد ایجاد کنیم.
۱۱:۰۰
پیدا کردن سبک و استایل خود و پیگیری آن
آنا بایدها و نبایدهای یک مصاحبه کاری را به بحث می گذارد. او همچنین چندین نکته عملی با کسانی که در این حوزه شروع به کار کرده اند به اشتراک می گذارد؛ از جمله اینکه چگونه صدای خلاق خود را بیابیم و توضیح بهترین شیوه ها برای تعامل با اساتید خود.
۱۴:۳۷
رهبری همراه با نگرش
آنا با دعوت از شما به دفتر کار خود در مجله ووگ، به شما نشان می دهد که چگونه با یک نگرش شفاف رهبری می کنید در حالی که خلاقیت و همکاری در بین اعضای تیم تشویق می کند. آنا همچنین اشاراتی دارد با نحوه برخورد خود با نقدهای مختلف.
۱۴:۵۴
فرآیند تصمیم گیری سردبیر
آنا با نگاهی رو به جلو و گاهاً با تصمیماتی جنجالی توانسته برای بیش از ۳۰ سال، ووگ را به عنوان یکی از مهم ترین نشریات مد حفظ کند. او فرآیند پشت چندین جلد مجله جنجالی را مورد بحث می گذارد و توضیح می دهد که چرا اشتباه کردن حیاتیست.
۱۰:۵۷
اجرای یک نگرشی: تحول مت گالا
مت گالا همیشه هم بدین گونه که امروز هست یک شاخص فرهنگی نبوده. آنا شما را به پشت صحنه مت گالا ۲۰۱۹ می برد و به شما نشان می دهد که چگونه توجه به همه جزییات مت گالا را تبدیل به یکی از تاثیرگذارترین و مورد بحث ترین وقایع سالیانه کرده است.
۱۵:۵۲
عکاس ها و مدل ها
عکاسی برای مخابره پیام و برند شما حیاتی است. آنا به چند نفر از بزرگترین عکاسان و مدل این دوره نگاهی می اندازد و نکاتی را برای رهبران خلاق و تاثیر گذار در مورد قدرت یک عکس ارائه می دهد.
۲۰:۲۲
تکامل یک برند: نگاهی به گذشته جلد مجلات معروف ووگ
آنا در آرشیو مجله ووگ کاوش می کنید تا در مورد چندتا از معروف ترین و نمادین ترین و خاطره انگیزترین جلدهای ووگ بحث کند. او در مورد تصمیمات خود توضیحاتی می دهد و تشریح می کند که چگونه این تصمیمات به تکامل برند ووگ کمک کرده است.
۱۳:۴۵
برای موفقیت چه باید کرد
آنا به شروع کسب و کار چندین تن از معروف ترین طراحان مد کمک کرده است. او توضیح می دهد که چگونه یک طراح برای او اهمیت پیدا می کند و نکاتی را ارائه می دهد که برای بقا به عنوان یک طراح خلاق ضروریست.
۱۶:۰۷
شناسایی استعدادهای طراحی
آنا شما را به پشت پرده مراسم انجمن مد آمریکا - ووگ ۲۰۱۸ می برد و برای شما آشکار می کند که داوران در یک استعداد نو ظهور به دنبال چه چیزی هستند و چندین پیشنهاد برای کمک به موفقیت طراحان ارائه می دهد.
۹:۵۹
درس هایی از رهبرای خلاق
آنا با بیان داستان های کریستوفر بیلی، میوچیا پرادا و مایکل کرز، چیزهایی را که باعث موفقیت آن شده است را روشن می سازد.
۱۱:۱۸
رهبری تاثیر گذار
رهبران نمادین فقط به دنبال انجام و به پایان رساندن کارها نیستند؛ آن ها همچنین با مخاطب خود ارتباطی را ایجاد می کنند و مواضعی برای خود اتخاذ می کنند. آنا در مورد معنای عمیق تر کار خود صحبت می کند و توضیح می دهد که اعتبار بخشی به دیگران اهمیت دارد.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross