خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

جف گودبی و ریچ سیلوراستین

آموزش تبلیغات و خلاقیت

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
۲ ساعت ۲۵ دقیقه
۱۸ قسمت
37 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۶:۰۸
آشنایی با جف و ریچ
با جف گودبی و ریچ سیلوراستین ملاقات کنید، موسسان آژانس تبلیغاتی اسطوره‌ای گودبی- سیلوراستین و شرکا. جف و ریچ خود را معرفی می‌کنند و شرایط را برای برگزاری کلاس محیا می‌کنند.
۸:۲۹
ما چه کسانی هستیم و چگونه به اینجا رسیدیم
جف و ریچ به اعماق داستان‌های شخصی خود و موارد تاثیر گذاری که منجر به شکل گیری آن‌ها شد سفر می‌کنند. آن‌ها اولین پژوه‌ای خود با یکدیگر را تشریح می‌کنند: کمپین تبلیغاتی شرکت Oakland A’s که برای آن با جوایز بسیاری همراه بود.
۷:۳۱
خلق چیزی از هیچ چیز
جف و ریچ، در اوایل همکاری خود، از بودجه ناچیز خود حداکثر بهره را بردند تا کاری خلق کنند که توجه جهانیان را به خود جلب کرد. آن‌ها ما را در مسیری که منجر به خلق تبلیغات برای فستیوال فیلم Mill Valley، روزنامه سان‌فرانسیسکو اگزماینر و رستوران Chevys Fresh Mex شد همراهی می‌کنند.
۱۰:۴۱
شیر دارید؟!
جف و ریچ تاریخچه کمپین تبلیغاتی شیر دارید؟ را برای شما تشریح می‌کنند: از بدو ایجاد ایده‌ها تا جزییات پشت صحنه کمپینی که منجر به خلق ویدئوی تبلیغاتی نمادین و معروف شیر دارید؟ شد.
۶:۲۵
خلق تبلیغ دارای جریان در فرهنگ
یاد بگیرید که برای دست یافتن به ایده‌های مختلف چگونه به جهان اطراف خود گوش فرا دهید. جف و ریچ ریشه‌های کمپین‌ تبلیغاتی من عاشق این بازی هستم برای NBA، کمپین تبلیغاتی فریاد برای شرکت SEGA، و کمپین تخته اسکیت Nike را برای شما تشریح می‌کنند.
۸:۲۴
کارکردن با برندهای مختلف
جف و ریچ با مثال زدن کمپین‌های تبلیغاتی ساتورن و بودوایزر، به کند و کاو راهبردها برای درگیر کردن مشتری می‌پردازند، از جمله نحوه شنیدن و به چالش کشیدن آن‌ها. بانی ون، سرپرست بخش راهبردی شرکت، تصمیم خود را برای حضور شخصیت E.T. در کمپین تبلیغاتی کامکست تشریح می‌کند.
۷:۰۵
قواعد گودبی برای ایجاد خرابکاری‌ها خلاقانه
جف معتقد است که تبلیغ همانند وندالیسم است. او قواعد خود را برای ایجاد وندالیسم خلاقانه با شما به اشتراک می‌گذارد. از جمله این موارد: همانند سازی یا دزدی ایده نکنید؛ به سمت هیجان بروید و در جست و جوی شهرت باشید.
۷:۱۹
چگونه داستانی را در۳۰ ثانیه تعریف کنیم
دو تکنیک برای طرح بندی یک تبلیغ، قبل از روی صحنه بردن آن را بیاموزید.
۹:۵۹
مرحله ساخت و تولید: نوشتن، طراحی و جهت‌دهی
جف و ریچ در مورد رویکرد خود به سه شاخه کاری بسیار حیاتی برای موفقیت در جهان تبلیغات صحبت می‌کنند. این سه شاخه کاری شامل نوشتن، طراحی کردن و مدیریت خلاق است.
۵:۲۶
آیا به اندازه کافی خنده‌دار هست؟
شوخ طبعی خریدار دارد! جف و ریچ دلیل آن را توضیح می‌دهند و در ادامه نیز در مورد نحوه به کارگیری شوخی و طنز در کارهایشان صحبت می‌کنند. از جمله در مورد تبلیغ‌ کوین بیکون برای شرکت Logitech و تبلیغ غریب بدون نوشیدنی برای شرکت Budweiser.
۱۱:۱۴
عرضه ایده‌های دیوانه ‌وار
شما چگونه ایده‌های خود را عرضه می‌کنید و چگونه آن‌ها را در اختیار مشتری قرار می‌دهید؟ جف و ریچ تاکتیک‌های خود را در این زمینه برای شما آشکار می‌کنند.
۱۱:۰۸
کالبد یک کمپین تبلیغاتی
به پشت پرده بروید و شرح ساخت کمپین ببینیم چطور توسعه پیدا می‌کنه برای شرکت پلاراید و کمپین مارموک برای شرکت بادوایزر را بشنوید.
۹:۲۵
مسابقه سوپر بول
هنوز هم که هنوزه مسابقه سوپر بول (مهم‌ترین مسابقه سالانه فوتبال آمریکایی) جام مقدس تبلیغات است. جف و ریچ به شما دلیل آن را توضیح می‌دهند و در ادامه نحوه ساخت تبلیغ برای E*TRADE را را در این مسابقه با شما به اشتراک می‌گذارند. مارگارات جانسون، معاون ارشد این شرکت، شما را در جریان روند تولید دو تبلیغ در دست ساخت برای سوپر بول سال ۲۰۲۰ قرار می‌دهد.
۵:۴۸
تبلیغ همه چیز است... و همه چیز تبلیغ است
تبلیغات چیزی بیشتر از بیلبوردها و آگهی‌های تلویزیونی است. با تبلغاتی که برای دستگاه تست الکل از رانندگان توستیتوس شده، تا چیپس رنگین کمانی دوریتوز برای اجتماع همجنس‌گرایان و همچنین موزه چیتوز؛ بیاموزید که چگونه در تبلیغات مختلف از مرزها فراتر بروید.
۵:۳۰
انسانیت را به جهان اداری شده بیاورید
جف و ریچ در مورد این صحبت می‌کنند که چگونه برای بلند کردن صدای آرمان خواهی، با شرکت‌های مختلف وارد همکاری شده‌اند.
۶:۴۴
بازگشت به انسانیت
جف و ریچ مواردی را با شما اشتراک می‌گذارند که در آن‌ آژانس تبلیغاتی آن‌ها برای خلق تبلیغات انسانی‌تر از ابداعات دیجیتالی استقبال کرده‌اند.
۷:۲۴
کسب و کاری جدید: ماشینی با حداکثر سرعت
ببینید که جف و ریچ برای بدست آوردن دل کارفرماها تا کجا پیش رفته‌اند. از جمله یک داستان الهام بخش که در آن جف از فرصت استفاده کرد و توانست توجه شرکت “BMW”را به خود جلب کند.
۱۰:۴۴
چگونه یک آژانس تبلیغاتی راه بندازیم، به خصوص یک همچین آژانسی
جف و ریچ، در پایان به تشریح اهمیت ایجاد یک فرهنگ شرکتی مثبت می‌پردازند که در آن از آزادی استقبال می‌شود و همچنین در آن بخشودگی تشویق می‌شود تا تیم شما بتواند بهترین‌های خود را عرضه کنند.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross