خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

باب وودوارد

آموزش خبرنگاری

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
تماشای قسمت اول
۴ ساعت ۳۳ دقیقه
۲۴ قسمت
52 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۶:۱۹
آشنایی با باب وودوارد
با استاد جدید خود آشنا شوید: باب وودوارد. در این قسمت باب به بررسی نقش حیاتی خبرنگاری در دوران کنونی می پردازد. به عقیده او هیچ حد و مرزی در جست و جو برای آنچه او بهترین نسخه قابل حصول از حقیقت می داند وجود ندارد.
۱۰:۲۱
اصول راهبردی
اصول راهبردی باب شما را به فراتر رفتن از حاشیه امنیت، شکل دادن مسیر مختص خود، و کنار گذاشتن نقطه نظرها و جانبداری های سیاسی هنگام نوشتن یک گزارش وا می دارد.
۹:۴۵
پیدا کردن داستان
باب در مورد آنچه یک داستان خبری جذاب و گیرا را شکل می دهد صحبت می کند. او شما را به پذیرا بودن نسبت به تغییرات تشویق می کند، چرا که شاید داستان بهتری در پس آن باشد.
۱۹:۰۶
تحلیل مصاحبه وودوارد با ترامپ
باب و گروهی از دانشجویانش در دانشگاه ژورنالیسم Yale به تحلیل مصاحبه اش با شخصی که آن زمان نامزد ریاست جمهوری از جبهه جمهوری خواه به شمار می رفت، یعنی دونالد ترامپ، می پردازند.
۹:۱۹
چه رویکردی باید به گزارش نویسی ژرفمندانه داشت
گزارش نویسی ژرفمندانه مستلزم پافشاری، تمرکز و فعالیت مداوم است. باب در مورد وقت گذاشتن روی سوژه به میزان لازم و اعتبارسنجی میدانی آنچه از تحقیقات حاصل کرده اید صحبت می کند.
۱۷:۲۳
چالش های تهیه گزارش واترگیت
واترگیت یک نقطه عطف در دوران حرفه ای باب به شمار می رود. در این قسمت او آموزه هایی که طی تهیه گزارش از این رویداد تاریخی بزرگ بدست آورده با شما به اشتراک می گذارد.
۱۱:۱۴
شکار اسناد
باب از اهمیت مستندسازی صحبت می کند؛ چه در مورد بدست آوردن اسناد از سایر منابع و چه مستند سازی گزارش های خودتان. او روش های مختلفی برای حصول مدارک کتبی جهت نوشتن مقاله به شما آموزش می دهد.
۸:۳۰
پیدا کردن منابع
باب از دلایل افراد برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات با خبرنگاران می گوید. او به شما آموزش می دهد هنگام تفحص در باب یک سوژه چطور می توانید شخص مورد نظر برای مصاحبه را ارزیابی کنید.
۹:۱۹
توسعه منابع
باب به شما آموزش می دهد که هنگام برقراری ارتباط با یک منبع آگاه چه مواردی را باید در ذهن داشته باشید. از تبیین قواعد اساسی تا اشتراک گذاری راهبردی اطلاعاتی که از قبل دارید.
۱۴:۵۹
ماجرای مارک فلت در رسوایی واترگیت
باب از چگونگی برقراری ارتباط با مارک فلت می گوید، کسی که بعد ها لقب دیپ تروت را در ماجرای واترگیت گرفت.
۹:۵۰
اعتماد سازی با منابع
نحوه اعتمادسازی با منابع آگاه یکی از ارزشمند ترین آموزه هایی است که می توانید بعنوان یک خبرنگار فرا بگیرید. در این قسمت باب رویکرد خود به این مساله، از ایجاد ترس و دلهره تا حفظ حد و حدود، را توضیح می دهد.
۱۰:۳۶
گسترش فهرست منابع خود
به عنوان یک خبرنگار هرچه منابع بیشتری آماده و در اختیار داشته باشید، شانس بهتری برای استخراج اطلاعات ارزشمند دارید. باب روش هایی برای گسترش دامنه ی افرادی که حاضر به صحبت با شما هستند آموزش می دهد.
۱۸:۳۱
تحلیل مصاحبه وودوارد با اوباما
باب و گروهی از دانشجویانش در Yale به بررسی مصاحبه اش با رئیس جمهور اوباما با محوریت تصمیمات در رابطه با جنگ می پردازند.
۱۰:۵۷
نفوذ به سازمان سیا
شکل دادن یک رابطه طی مرور زمان یکی از مهم ترین چالش هایی است که یک خبرنگار می تواند در راستای آن تلاش کند. در این قسمت باب از نحوه برقراری ارتباط با «بیل کیسی»، رئیس وقت سازمان سیا، صحبت می کند.
۱۲:۲۷
آمادگی برای مصاحبه
پیش از انجام یک مصاحبه رسمی چند گام بسیار مهم را باید بردارید. باب شما را برای برداشتن این گام های آمادگی پیش از مصاحبه با خود همراه می کند؛ از تعیین بهترین مکان برای جلسه گرفته تا فرستادن یا نفرستادن سوالات مصاحبه پیش از شروع.
۱۱:۳۸
انجام مصاحبه
مصاحبه کردن یکی از مهم ترین جنبه های شغل خبرنگاری است. در این قسمت باب بهترین روش های عملی برای سوال پرسیدن از یک منبع را به شما آموزش می دهد.
۸:۴۱
جهت دهی به چالش های مصاحبه
هنگامی که با برای برملا کردن حقیقت با کسی مصاحبه می کنید، ممکن است با چالش های مختلفی مواجه شوید. باب دانسته های خود برای عبور از موانع در هنگام مصاحبه، از تحمل دشمنی و جبهه گیری گرفته تا اشاره به فریبکاری، را به شما آموزش می دهد.
۱۰:۴۷
آموخته هایی از ویراستارها
باب آنچه طی سال ها همکاری با ویراستارهای برجسته، از جمله ویراستار مشهور واشنگتن پست بن بردلی، آموخته است را به اشتراک می گذارد. از ارزش تعجب برانگیز رد شدن تا اهمیت ارتباط صادقانه.
۱۳:۱۹
شکل دادن نظریه پرونده در دست تحقیق
باب با استناد به نمونه هایی از گزارش های خود به بررسی برخی مشکلات رایجی که خبرنگاران هنگام شکل دادن نظریه ی پرونده با آن مواجه می شوند می پردازد.
۸:۵۸
نوشتن مقاله
بعد از تمام کارهای تحقیقاتی و بررسی ها، نهایتا باید سراغ نوشتن مقاله اصلی بروید. در این قسمت باب به شما آموزش می دهد که چطور آنچه با تحقیق کشف کرده اید در قالب یک مقاله ژورنالیستی جذاب و گیرا ارائه دهید.
۷:۱۶
جلا دادن مقاله
باب توصیه هایی برای بهسازی مقاله خبری اصلی پس از آماده شدن پیش نویس اولیه ارائه می دهد؛ از تصمیم گیری در مورد جزئیات درج شده در مقاله گرفته تا ارزیابی واژگان مورد استفاده.
۱۶:۰۸
نشر اسرار
باب رویکرد خود به نشر اسرار را توضیح می دهد؛ او بخصوص در مورد اطلاعاتی که شامل امنیت عمومی، امنیت ملی، و اطلاعات دولتی می شود صحبت می کند.
۱۱:۳۸
یادگیری از اشتباهات
باب آموزه های ارزشمند که طی سال ها کار خبرنگاری حرفه ای از اشتباهات خود یاد گرفته است را به اشتراک می گذارد.
۶:۵۷
وضعیت ژورنالیسم
باب در مورد تحولی که اینترنت در گستره ی ژورنالیسم ایجاد کرده صحبت می کند. او خبرنگاران را تشویق به مبارزه برای پی بردن به حقیقت، حتی در برابر حمله های رسانه ای، می کند.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross