خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

سرنا ویلیامز

آموزش تنیس

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
تماشای قسمت اول
۲ ساعت ۱ دقیقه
۱۰ قسمت
16 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۲:۳۶
تمرکز و آرمان
چه مبتدی باشید چه قهرمان، سرنا ویلیامز می تواند به شما روش هایی برای بهبود سطح عملکردتان، در داخل و بیرون از زمین آموزش دهد.
۱۳:۰۰
ضربه پس از برخورد به زمین
انسجام و استحکام عنصری کلیدی در تنیس است. با تمرین هایی که پدر سرنا در دوران کودکی برایش تجویز کرده آشنا شوید؛ تمرین هایی که هنوز هم بعنوان یک قهرمان آن ها را انجام می دهد.
۱۰:۱۸
کسب مهارت در ضربه پس از برخورد به زمین
در بازی روی خط انتهای زمین با اجرای حرکات صحیح پا، ضربه بک هند و تکنیک های رهایی از شرایط سخت به مهارت برسید. سرنا با استفاده از همین تکنیک ها حریفان خود را به چالش می کشد.
۱۳:۱۲
کنترل کردن زمین
سرنا نحوه تبدیل دفاع به حمله، پیش بینی حرکات حریف و واکنش نشان دادن، و پیدا کردن فضا برای زدن ضربات پیروزی بخش را به شما آموزش می دهد.
۱۶:۳۴
استقامت ذهنی
به عقیده سرنا ۷۰ درصد از بازی تنیس ذهنی است. نحوه خروج از شرایط سخت را از بازیکنی بیاموزید که به کامبک های رویایی معروف است.
۸:۳۹
بازی حرفه ای در مقابل تور
کمتر پیش می آید که سرنا نزدیک به تور بازی کند، اما وقتی چنین کاری کند حتما بهترین استفاده را از آن خواهد برد. با شیوه صحیح نزدیک شدن به تور، ضربه ی والی (ضربه پیش از برخورد توپ به زمین) و تکنیک های کوبیدن توپ به زمین حرف آشنا شوید.
۱۴:۵۰
مثل یک حرفه ای تمرین کنید
بطور متوسط یک مسابقه تنیس زنان دو ساعت به طول می انجامد. اما سرنا طوری تمرین می کند که برای 4 ساعت بی وقفه آماده باشد. در این قسمت او توصیه هایی برای حفظ شرایط ایده آل بدنی و ذهنی در طول زمان طولانی مسابقه ارائه می دهد. همچنین تمرین هایی حرفه ای تجویز نموده و به شما نشان می دهد چطور طی تمرین تفریح هم بکنید.
۱۱:۴۰
آمادگی برای روز مسابقه
بازی بزرگ برای سرنا حتی پیش از فرا رسیدن زمان مسابقه آغاز می شود. با روش ها و عادت های روتین جسمانی و ذهنی آشنا شوید که چندین بار قهرمانی گرند اسلم را برای سرنا به ارمغان آورد.
۱۲:۰۲
شکل گرفتن یک برنده
افتخارات سرنا بیشمار است. اما همه چیز از هدف گذاری، قهرمان پروری در ذهن و تمرین و پشتکار فراوان آغاز شد.
۱۷:۲۷
به مهارت رسیدن در سرویس
سرویس های سرنا افسانه ای است. در این قسمت او به شما اصول حرکتی لازم برای زدن سرویس هایی با سرعت ۲۰۵ کیلومتر بر ساعت را آموزش می دهد.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross