خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

مارگارت آتوود

آموزش نویسندگی خلاق

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
۳ ساعت ۴۳ دقیقه
۲۳ قسمت
92 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۴:۱۸
آشنایی با استاد نویسندگی جدیدتان
با استاد جدید خود آشنا شوید. مارگارت آتوود، برنده جایزه Man Booker Prize. مارگارت در جلسه اول دیدگاه خود به هنر نویسندگی را بیان می کند. این شمایید که به کتاب خود مفهوم می بخشید.
۱۱:۱۴
شروع کار بعنوان یک نویسنده
مارگارت آتوود شما را تشویق به یافتن مسیر مختص خود می کند. باید بر بزرگ ترین مانع این مسیر، یعنی ترس، غلبه کنید. او از آغاز کار خود صحبت می کند. ماجرای نویسنده شدن و شروع فرایند خلاقانه اش.
۹:۴۴
داستان و طرح داستان
عامل شکل دهنده یک طرح داستان قوی را بشناسید. توصیه مارگارت آتوود به شما مطالعه افسانه هاست. همینطور داستان های تخیلی و آثار تاریخی. طوری که بتوانید آن ها را بلوک های سازنده اثر خود قرار دهید.
۱۲:۴۴
روايت های لايه لايه و ساير تغييرات
مارگارت از روش های گوناگون شکل دادن ساختار صحبت می کند. او با آوردن مثال هایی از برخی داستان های کلاسیک همچون شنل قرمزی، هزار و یک شب و یکی از رمان های خودش قاتل کور به چگونگی شکل دادن یک ساختار لایه لایه می پردازد.
۹:۱۹
چه کسی داستان را تعریف می کند
زاویه دید برای روایت داستان نکته ای حیاتی است. برای دستیابی به آن نیاز به سعی و خطا دارید. مارگارت آتوود از تاثیر این انتخاب بر داستانتان صحبت می کند. همچنین برای بررسی این تاثیرات تمرینی پیشنهاد می دهد.
۷:۳۳
تحلیل زاویه دید
در این قسمت مارگارت آتوود به بررسی زاویه دید های مختلف در آلیاس گریس می پردازد. همچنین دلیل انتخاب زاویه دید اول شخص در داستان ندیمه را توضیح می دهد.
۱۱:۱۴
جان بخشیدن به کاراکترها از طریق جزئیات
کنش ها و واکنش ها هویت کاراکتر را برملا می کنند. جزئیات برآمده از ذهن نویسنده نیز نقش مهمی در این راستا دارند. در این قسمت، مارگارت آتوود ابزارهایی قدرتمند برای خلق کاراکترهایی تاثیرگذار و با جزئیات به شما ارائه می دهد.
۸:۴۵
خلق کاراکترهای اصلی
اغلب گیرا ترین کاراکترها محبوب ترین آن ها نیست. مارگارت آتوود به شرح این مساله می پردازد. همچنین انتظارات بر حسب جنسیت کاراکتر را توضیح می دهد.
۹:۳۸
عبور از موانع نویسندگی
توصیه های مارگارت آتوود برای عبور از چالش هایی همچون اختلال تمرکز، مانع نویسندگان (بلوک نویسندگان)، یا مشکلی در روایت داستان که راه حلی برای آن ندارید را بشنوید.
۸:۲۶
شکل دادن دیالوگ
مارگارت آتوود کاربرد دیالوگ برای ارائه داستان و معرفی کاراکتر را به شما می آموزد. دیالوگی که می نویسید باید نسبت به معیارهای زمان و مکان روایت داستان سنجیده باشد. این یکی از مهم ترین نکات دیالوگ نویسی است.
۹:۰۹
به تصوير کشيدن دنيا از طريق تصويرسازی حسی
جزئیات دقیق تر، یعنی غرق شدن هرچه بیشتر خواننده در داستان. مارگارت آتوود با استفاده از داستان ندیمه رویکرد خود به تصویرسازی را توضیح می دهد.
۱۰:۴۴
سبک و ساختار نثر
با تفاوت سبک و نحوه توضیح آشنا شوید. ساده آوا و باروک سبک های اصلی نویسندگی هستند. توضیحات مارگارت آتوود در این مورد را بشنوید.
۹:۱۰
کار با زمان در داستان
مارگارت به توضیح اهمیت زمان در داستان می پردازد. اینکه چطور بدون برهم زدن ساختار داستان، به ذهن خواننده از نظر زمانی جهت دهید.
۸:۴۳
اهمیت پنج صفحه اول کتاب
صفحات آغازین مهم ترین بخش کتاب هستند. مارگارت آتوود با نمونه هایی از آثار ملویل و دیکنز به بررسی برخی از بهترین چند صفحه آغازین می پردازد. او صفحات آغازین را مهم ترین عمل در گیرایی کتاب می داند.
۱۰:۰۴
نوشتن وسط و پایان کتاب
مارگارت آتوود رویکرد خود برای نگه داشتن خواننده در بخش میانی داستان را توضیح می دهد. همچنین به بررسی خصوصیات پایان های باز و بسته می پردازد.
۸:۰۳
ویرایش: از نو دیدن کار
از نظر مارگارت آتوود ویرایش و اصلاح دو فایده اصلی دارد:داشتن دیدی نو به داستان---در نظر گرفتن احتمالات جدید---دریافت بازخورد از خوانندگان منتخب ارزشمند است. مهم تر از آن داشتن یک ویراستار عالی.
۵:۲۶
رمان و ژانر همیشه در حال تغییر
مارگارت آتوود به بررسی تحولات رمان نویسی می پردازد. از نظر او هدف نویسنده باید پایبند ماندن به عناصر بنیادین داستان سرایی، فارغ از سبک و ژانر داستان است.
۱۲:۳۳
داستان فکری تخیلی
با رویکرد مارگارت به داستان فکری تخیلی آشنا شوید. اینکه چگونه در این دنیا ایده پردازی و خلق داستان کنید.
۱۴:۳۵
تحلیل داستان ندیمه
مارگارت آتوود برای اولین بار به بررسی چرک نویس های خود برای داستان ندیمه می پردازد. او ایده ها و تخقیقات خود را توضیح می دهد.
۱۵:۱۹
تحقیق و دقت از نظر تاریخی
جزئیات عنصری اساسی در داستان های تاریخی هستند. عواملی که داستان شما را باورپذیر می کنند. مارگارت آتوود ضمن تاکید بر این مساله، توضیح می دهد که نباید اجازه دهید تحقیقات بیش از حد روند نوشتن داستان را کند کنند.
۱۵:۵۳
مسیر یک نویسنده
مارگارت مطالعه یک کتاب را به همه نویسندگان پیشنهاد می کند. همچنین ماجراهایی از گذشته و حال نویسندگان تعریف می کند. تا شما را تشویق به ایستادگی در برابر موانع کند.
۹:۲۹
کسب و کار نویسندگی
مارگارت آتوود رویکرد خود به کسب و کار نویسندگی را بیان می کند. از پیدا کردن مدیر برنامه گرفته تا منتشر شدن اثر و برخورد با نقد های منفی.
۱:۴۱
سخن آخر
مارگارت هدف اصلی خود از این کلاس را بیان می کند. انتقال دانش و بینش به نسل بعدی نویسندگان.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross