خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار( در دیگر اشتراک ها)
سبد خرید

نیل دیگرس تایسون

آموزش تفکر علمی و ارتباطات

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
۲ ساعت ۱۴ دقیقه
۱۸ قسمت
24 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
دانسته های شما به اندازه نحوه تفکرتان ارزش ندارد
۵:۵۲
دانسته های شما به اندازه نحوه تفکرتان ارزش ندارد
با مدرس جدید خود آشنا می شوید: اختر فیزیک دان با شهرت جهانی، کاندیدای جشنواره امی، نویسنده فصیح علمی، نیل دگراس تایسون. نیل به شما خوش آمد می گوید و اهمیت ارتباط و تفکر علمی را بیان می کند.
سرفصل علم
۷:۱۶
سرفصل علم
سر فصل علم جای شلوغی است. نیل به شما در فهم چشم انداز سر فصل علم کمک کرده و نقش های فرضیه و تئوری را در مشخص کردن حقایق عینی توضیح می دهد.
روش علمی
۱۴:۱۴
روش علمی
وقتی که با روش علمی به جستجوی حقایق عینی می رویم، طبیعت، خودش قاضی و هیئت منصفه است.
شکاک باشید، سؤال مطرح کنید
۱۲:۱۴
شکاک باشید، سؤال مطرح کنید
طرح سوال جزء قابل اعتماد و صحیح تفکر علمی است. نیل در مورد فرآیندهای نهفته در شک اندیشی آگاهانه و نیز چگونگی ارزیابی اطلاعات علمی جدید صحبت می کند.
گرایش فکری
۱۷:۱۴
گرایش فکری
شما به عنوان یک انسان مستعد پذیرش گرایش فکری هستید. نیل برخی از گرایشهای فکری متداول را تعریف کرده و روشن می کند که چکونه نیازهای خاص ما ممکن است در روش تحقیق ما از حقایق عینی دخیل باشند.
آگاهی از گرایش فکری
۵:۲۴
آگاهی از گرایش فکری
نمود و گرایش فرهنگی بر روی رفتار ما با یکدیگر تأثیر می گذارد. اما تشخیص آنها از آنچه که تصورش را می کنیم مشکل تر است. نیل نمونه هایی از گرایش ها ی آگاهانه و نا آگاهانه فرهنگی ما را مثال می زند و توضیح می دهد که چگونه از آن ها پرهیز کنیم.
سیستم های اعتقادی ما
۱۳:۳۸
سیستم های اعتقادی ما
هر سیستم شخصی و اعتقادی معتبر است که بر روی توانایی ما برای داشتن تفکر علمی تأثیر گذار است. نیل در مورد دو نمونه از این گرایش ها صحبت کرده و بیان می کند که چگونه اعتقادات درونی می توانند تأثیر علمی و اجتماعی شگرفی داشته باشند.
معیار علمی: محاسبه نا معلوم ها
۸:۰۵
معیار علمی: محاسبه نا معلوم ها
نیل یکی از موضوعات مورد علاقه خود را پیدا می کند: ارزیابی علمی. او دقت را از صحت مجزا می داند و مثالهایی می آورد تا شباهت های موجود در همه ارزیابی ها را بیان کند.
ارتباطات: تنها صحیح بودن کافی نیست
۵:۴۸
ارتباطات: تنها صحیح بودن کافی نیست
ارتباط کافی با حقایق عینی به اندازه به کارگیری روش های علمی برای یافتن آنها مهم هستند. نیل منطق شخصی خود را برای داشتن این عقیده و برخی از ابزار ارتباطات را که دلخواه او هستند بیان می کند.
مهیاشدن برای مخاطبین
۱۲:۴۱
مهیاشدن برای مخاطبین
جهت آمادگی برای مواجهه با مخاطب لازم است که اطلاعات دقیق در مورد کسانی که قرار است با آن ها حرف بزنید، داشته باشید. نیل طرز تلقی خود را از جمعیت شناسی بیان کرده و عنوان می کند که چگونه این پیام او تأثیر گذار خواهد بود.
تاکتیک های ارتباطات
۱۶:۴۶
تاکتیک های ارتباطات
اطلاع از آنچه که مخاطب شما را هدایت می کند، می تواند شما را برای موفقیت در ارتباطات مهیا کند. نیل برخی آیتم های ابزارهای کمری که در هنگام گفتگو با گروهها به کار می گیرد، مرور می کند.
القا کنجکاوی در مخاطب
۷:۵۶
القا کنجکاوی در مخاطب
ایجاد کنجکاوی، جزء ضروری ارتباط مؤثر است. نیل شرح می دهد که چگونه انتقال استراتژیک اطلاعات را به ابزار قوی در زراد خانه ارتباطی خود مبدل کنید.
آینده ی جهان
۷:۲۰
آینده ی جهان
نیل هیچ گاه تا به حال چگونگی آماده شدن خود را برای رویارویی عمومی عنوان نکرده بود. او آمادگی زیاد خود را که برای حضور در " Daily show " به همراه جان استوارت در خود ایجاد کرده بود، آشکار می سازد.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از 4۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross