خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

برندون مک میلان

آموزش تربیت سگ

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
تماشای قسمت اول
۲ ساعت ۵۸ دقیقه
۱۵ قسمت
35 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۹:۵۵
با استاد تربیت سگ خود آشنا شوید
براندون مک میلان، برنده جایزه امی و میزبان برنامه سگ خوش شانس خودش را وقف پیشرفت روابط بین انسان و حیوانات کرده است.
۸:۰۶
عواملی که سگ شما را بینظیر می کند
براندون در مورد مشخصه هایی صحبت می‌کند که سگ شما را به یک سگ بی نظیر تبدیل می‌کنند: جفتگیری، سن، تاریخچه و دی ان ای. شما در این کلاس یاد خواهید گرفت که چگونه بر اساس ویژگی‌های منحصربفرد سگ خود، تصمیمات مهم بگیرید.
۷:۲۱
اعتماد و اساس تمرین
براندون معتقد است که اعتماد یک اصل اساسی‌ است. روش‌های تمرین، اجتماعی شدن، رهبری (بجای سلطه) و نیز برقراری ارتباط سالم با سگ خود را بیاموزید.
۸:۳۹
اساس تمرین و هفت دستور متداول
براندون ۷ فرمان متداول را به شما آموزش می دهد و اصول ساده‌ای را که برای هر جلسه تمرینی باید رعایت بکنید توضیح میدهد: آمادگی ذهنی برای خودتان و کنترل-تمرین-جایزه برای سگتان.
۷:۱۷
دستورهای آوازی و تکنیک‌های قلاده
نحوه ترکیب فرمان ‌های صوتی با علائم اشاره را بیاموزید و یاد بگیرید که برای چه فرمان‌ هایی باید از آنها استفاده بکنید. همچنین تکنینک ‌های قلاده زدن را بیاموزید.
۵:۵۰
بنشین
نشستن اساسی‌ترین و یکی از مهارت‌های حیاتی و اساس کنترل برای هر سگ است.
۱۵:۲۷
پایین
پایین را به سگ خود بیاموزید. فرم نهایی کنترل
۱۶:۲۵
بمان
ماندن مهارتی است که باعث نجات زندگی میشود و ارزش تک تک لحظاتی را که صرف آموزش آن میشود را دارد
۱۳:۱۱
نه
نه، یکی از فرمان‌های متداول است. امنیت را هنگام گردش و در آشپزخانه تضمین می کند، روی رفتار پایه و احترام تاکید میکند و از رفتار نامطلوب جلوگیری می کند.
۲۰:۱۲
ساکت
ساکت فرمانی است که همیشه به کارتان می‌آید و اجازه نمیدهد سگ شما به دیگران یا روی مبلمان بپرد.
۹:۴۴
بیا
این فرمان که به فرمان بازگشت نیز معروف است، مهارت مهمی است که به سگ شما آموزش میدهد چگونه از هر فاصله‌ای به سمت شما بازگردد.
۲۰:۴۲
آهسته
گردش باید لذت بخش باشد، نه اینکه شما را به تقلا بیاندازد. فرمان آهسته را یاد بگیرید و به سگ خود بیاموزید تا در کنار شما راه برود و بدون کشیدن قلاده، دویدن یا عقب ماندن سرعت خود را با شما تنظیم بکند.
۱۴:۲۰
خانه داری
با این تمرین ساده در عرض یک یا دو هفته خانه داری را به سگ خود آموزش بدهید.
۱۲:۵۳
دویدن به سمت در
یاد بگیرید که چگونه از دویدن سگ خود به سمت در که رفتاری بالقوه خطرناک محسوب میشود جلوگیری بکنید.
۸:۲۴
کندن، جویدن و پارس کردن
براندون به شما آموزش می دهد که چگونه از پس مسائل متداول مثل کندن، جویدن و پارس کردن بر بیایید.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross