خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

دیان ون فارستنبرگ

آموزش ساخت برند فشن

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
۳ ساعت ۷ دقیقه
۱۷ قسمت
57 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۳:۲۹
آشنایی با استاد جدیدتان
با استاد جدید خود آشنا شوید: دیان ون فارستنبرگ؛ شخصیتی برجسته در زمینه فشن و نابغه برندینگ. دیان در این قسمت به مهمترین اهداف مسترکلاس خود اشاره نموده و به اهمیت داشتن هدف در زندگی می پردازد.
۱۲:۴۷
آشنایی با صنعت مد و فشن
چرا می خواهید طراح فشن شوید؟ دیان با این سوال شما را به چالش کشیده و چگونگی برداشتن گام اول در صنعت مد را به شما نشان می دهد.
۱۶:۴۲
خلق و توسعه محصول: بخش ۱
نحوه الهام گرفتن برای طراحی های خود را بیاموزید. هنر، طبیعت و رنگ هریک به تنهایی نقش بسزایی در متمایز شدن برند شما در بازار دارد.
۹:۲۵
خلق و توسعه محصول: بخش ۲
چگونگی وارد کردن محصول و برند سازی در بازار را بیاموزید. در این قسمت به سوالاتی همچون: چرا برند شما باید دارای مفهوم خاص باشد؟ و چرا دیدگاه شما بعنوان یک مصرف کننده نقشی اساسی دارد؟
۱۳:۵۴
تحقیقات محصول و بازار
دیان در مورد اهمیت تحقیق در بازار، پر کردن خلاء ها در کالاهای موجود در بازار، و روش هایی برای سنجش سطح رقابت توضیح می دهد.
۱۰:۳۶
شکل دادن دی ان ای و شناسه برند شما
از لوگو ها و نام های تجاری گرفته تا ایجاد پورتفوی برای برند، دیان به چگونگی شکل دادن DNA و ذات برند می پردازد.
۱۵:۱۷
ارائه برند تجاری به بازارهای جهانی
دیان در مورد ایجاد وفاداری به برند و ارائه داستان بخصوص برای برند پرداخته و نمونه هایی در این باب می آورد.
۷:۳۶
ارتباط گرفتن با مصرف کننده
نحوه شناسایی مصرف کنندگان و ایجاد ارتباط با آن ها را بیاموزید. وفاداری به برند برخواسته از ارزش قائل شدن برای برند از سوی مصرف کننده است.
۸:۲۲
به کارگیری شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی نحوه ارتباط برندهای فشن با مشتریان و مخاطبین را دستخوش تغییر کرده است. دیان به بررسی بهترین رویکرد بازاریابی از طریق این پلتفرم ها می پردازد.
۱۱:۳۵
توسعه برند
همکاری های منطقی می تواند موجب رشد برند شما شود. دیان تکنیک های خود برای انتخاب پروژه های مشارکتی برند و اجتناب از اشتباهات در این مسیر را به اشتراک می گذارد.
۹:۴۵
جلسه دانشجویان: کاترین
دیان و یکی از دانشجویان به بررسی مواردی همچون الهام گرفتن، تاثیر گرفتن، و آرزوهای کاری می پردازد.
۱۳:۱۴
جلسه دانشجویان: دنی
دیان با یک از طراح جوان و رو به ترقی در مورد نقش تاثیر گرفتن و منابع الهام صحبت می کند.
۱۷:۱۴
سرگذشت دیان - بخش ۱
دیان با اینکه وارد دانشگاه فشن نشد، راه ورود به این صنعت را پیدا کرد. نحوه آشنایی او با صنعت مد و تبلیغات را بشنوید. همچنین او به صحبت در مورد اهمیت تصور قدرمند در ابتدای دوران کاری می پردازد.
۱۵:۲۲
سرگذشت دیان - بخش ۲
دیان به صحبت در مورد ارائه اولیه و ارائه ی مجدد یکی از معروفترین طراحی های خود می پردازد.
۱۲:۱۳
استقامت ذهنی
دیان به بحث در مورد شکست و اهمیت اعتقاد داشتن به خود می پردازد.
۲:۴۴
سخن های پایانی دیان
در آخرین قسمت، دیان از فسلفه خود در مورد فشن صحبت می کند و شما را تشویق به شروع طراحی برند، و زندگی تان می کند.
۶:۴۶
انسان دوستی و سخاوت
در این قسمت ، دیان به صحبت در مورد انسان دوستی می پردازد و توضیح می دهد که چرا همواره به نظرش هیچ چیز مهم تر از سخاوت نیست.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross