خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

ناتالی پرتمن

آموزش بازیگری

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
۲ ساعت ۳۷ دقیقه
۲۰ قسمت
61 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۲:۵۲
آشنایی با استاد جدیدتان
با استاد جدید خود آشنا شوید: برنده جایزه اسکار ناتالی پرتمن. او به عنوان یک بازیگر خودآموخته مجموعه ای از تکنیک های شخصی برای خلق کاراکترها و شکل دادن نوع اجرا گرد هم آورده، و اکنون قصد دارد آن ها را با شما به اشتراک بگذارد.
۷:۲۸
آشنا شدن با کاراکتر
برای اینکه بتوانید کاملا در قالب کاراکتر جا بیافتید، ابتدا باید درکی جامع از خصوصیات شکل دهنده شخصیت قدرتمند آن داشته باشید. ناتالی به شما روش پی بردن به جزئیات شخصیت، ایجاد تقویم شخصی و تحلیل روابط تاثیرگذار کاراکتر را به شما آموزش می دهد.
۷:۴۴
شکل دادن کاراکتر از طریق تحقیق
برای شکل دادن کاراکتر منابع واقعی اهمیت بسیار زیادی دارند. ناتالی از فواید تحقیق تاریخی، مستند ها، و حتی ویدئوهای یوتیوب برای درک انگیزه ها و رفتار کاراکتر ها صحبت می کند.
۱۰:۰۱
شکل دادن حالات جسمانی کاراکتر
برای شکل دادن حالات جسمانی کاراکتر، باید از بدن خود استفاده کنید. ناتالی به شما برای پی بردن به حرکات و اعمال جسمانی مناسب کمک می کند، و علاوه بر این طرز صحیح استفاده از لباس های موجود در کمد و گریم را جهت قرار گرفتن در قالب نقش به شما می آموزد.
۶:۵۱
بررسی موردی صحنه: ژست فیزیکی
ناتالی صحنه هایی از ایفای نقش بازیگرانی که برایش الهام بخش بوده اند با شما به اشتراک می گذارد، و به تجزیه و تحلیل نحوه استفاده آن ها از حرکات جسمانی برای بیان داستان شخصی کاراکتر می پردازد.
۷:۲۸
بررسی موردی: «Black Swan»
در این بررسی موردی، ناتالی در مورد نحوه آماده سازی برای ایفای نقش یک رقاص باله که درک خود را از واقعیت از دست داده در فیلم «Black Swan» صحبت می کند؛ او برای این نقش ماه ها با یک مربی باله تمرین کرده است.
۹:۲۳
آماده سازی لهجه: تحقیق و تمرین
وقتی ناتالی برای نقشی که شامل یک زبان، گویش یا لهجه خارجی و بیگانه است آماده می شود، بعنوان اولین مرحله آماده سازی با معلم لهجه خود «تانیا بلومستین» تماس می گیرد. در این قسمت ناتالی و تانیا همراه با یکدیگر روش کاری خود برای شکل دادن لهجه یک کاراکتر را شرح و ارائه می دهند.
۱۰:۵۰
آماده سازی لهجه در فیلم «Jackie»
در این بررسی موردی، ناتالی و تانیا روش و طرز کار خود برای آماده سازی نقش ناتالی در فیلم «جکی» بعنوان بانوی اول جاکلین کندی را توضیح می دهند.
۱۰:۵۱
کار روی صحنه
ناتالی تکنیک های خود برای کار روی صحنه را به اشتراک می گذارد. در این قسمت شما چگونگی برقراری ارتباط احساسی با همکاران، کنار آمدن با آسیب پذیری و خودآگاهی، و همینطور حفظ انرژی در یک روز کاری سخت و طولانی را می آموزید.
۱۲:۰۵
اجرا مقابل دوربین
ناتالی پس از سال ها اجرا مقابل دوربین، اکنون به آنچه او را در رسیدن به بهترین حالت یاری می کند پی برده است. او روند شخصی کاری خود و همینطور نکات و توصیه های دیگری برای داشتن بهترین اجرا در مقابل دوربین را توضیح می دهد.
۶:۴۱
کار با کارگردان ها
نوع رابطه ای که از همان ابتدا با کارگردان برقرار می کنید می تواند در اجرای موفقیت آمیز نقش به شما کمک کند. ناتالی طرز پیشبرد چنین رابطه ای و ارائه ایده های جدید به کارگردان را به شما آموزش می دهد.
۹:۳۳
همکاری های موفق با کارگردان ها
ناتالی در مورد برداشت های ارزشمند خود از همکاری با کارگردانان با استعداد و خبره ای همچون «دارن آرنوفسکی»، «مایک نیکولاس»، «آنتونی مینگلا» و «پابلو لارین» صحبت می کند.
۱۱:۰۱
همکاری با ترنس مالیک
بر خلاف بسیاری دیگر از کارگردان هایی که ناتالی با آن ها همکاری داشته است، ترنس مالیک به هیچ وجه از قواعد مرسوم پیروی نمی کند. ناتالی آنچه از روش های خاص و غیر مرسوم کارگردان مورد تحسین خود آموخته است بیان می کند.
۷:۳۴
ایفای نقش یک کاراکتر واقعی
برای ایفای نقش یک شخصیت تاریخی نیاز به تحقیقاتی دقیق و گسترده در مورد هر دو جنبه شخصی و عمومی زندگی آن شخصیت دارید. ناتالی توضیح می دهد که چطور در عین پایبندی به واقعیت های موجود در مورد کاراکتر، فضای لازم برای ابداع و خلاقیت را نیز ایجاد می کند.
۳:۴۶
تکالیفی برای شکل دادن اجرا
ناتالی با ارائه تکالیفی بر اساس برخی از مشهورترین فیلم ها و اجراها، شما را برای اجرای تمرین هایی راهنمایی می کند تا بتوانید بوسیله آن به تحلیل مسیر یک کاراکتر در داستان، تحقیق در مورد کاراکتر و تشریح رویکرد کارگردان بپردازید.
۸:۱۱
بداهه سازی
ناتالی بداهه سازی را فرصتی برای خلاقیت می داند. در این قسمت او به شما نحوه درگیر شدن با محیط، هوشیار ماندن نسبت به رویدادها، و فعالانه گوش دادن را آموزش می دهد.
۵:۵۰
کار با وسایل صحنه و دوربین
ناتالی شما را به یک دکورصحنه نمونه می برد، و به سوالات مهمی که باید از طراح تولید و کارگردان بپرسید اشاره می کند. همچنین او نحوه کار با دکور صحنه، وسایل صحنه و دوربین را به شما می آموزد.
۸:۳۸
ایفای نقش مقابل پرده سبز
ایفای نقش مقابل پرده سبز شما را وادار به استفاده صرف از تخیل و تصویر ذهنی خود می کند. در این قسمت، ناتالی نکاتی راجع به رویکرد مناسب به این چالش منحصر بفرد بیان می کند.
۸:۰۴
توصیه هایی به بازیگران
ناتالی توصیه و نکاتی در مورد طرز صحیح مصاحبه دادن برای نقش، الهام گرفتن، دفاع از افرادی که با آن ها همکاری می کنید، و از همه مهم تر تقویت روحیه هنری تان به شما ارائه می دهد.
۲:۵۱
هم حسی جاری
در آخرین قسمت از این مجموعه، ناتالی شما را پرداختن هرچه بیشتر به مهم ترین بخش بازیگری، یعنی هم حسی، تشویق می کند. او از شما می خواهد همچنان که در قالب کاراکتر قرار می گیرید سرزنده و سرحال باشید و لذت بردن از ایفای نقش را در اولویت اول قرار دهید.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross