خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

ساموئل ال جکسون

آموزش بازیگری

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
۵ ساعت ۱ دقیقه
۲۱ قسمت
56 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۳:۲۶
آشنایی بیشتر با ساموئل
همه ما ساموئل ال جکسون را به خاطر فیلم هایی همچون DieHard و Pulp fiction می شناسیم. اکنون او استاد بازیگری خصوصی شماست. او از اهداف خود در این دوره و آنچه برای شما در نظر دارد صحبت می کند.
۲۰:۳۸
خلق کاراکترها
از ساموئل بیاموزید که چطور برای قرار گرفتن در قالب کاراکتر، حتی اگر نقش کوتاهی در فیلم داشته باشید، باید با تمام پیچیدگی های شخصیتی و مقاصدش آشنا شد. در این جلسه ساموئل اصول شخصیت پردازی خود را برای شما تفسیر می کند.
۱۲:۳۳
کاراکترسازی فیزیکی
روش های متنوع ساموئل برای شخصیت پردازی با استفاده از خصوصیات و حرکات جسمانی را بیاموزید. چگونگی استفاده از حرکات بدن، صدا، ظاهر جسمانی و حتی تیک های عصبی را در راستای هویت و پیچیدگی بخشیدن به کاراکتر از او بیاموزید.
۱۰:۵۷
بررسی Caveman’s Valentine
سام ریزترین جزئیات کاری خود برای شخصیت پردازی کاراکتر رامیولوس را توضیح می دهد. یک پیانیست زبردست اما مبتلا به اسکیزوفرنی یعنی «The Caveman’s Valentine»
۱۵:۲۷
واکاوی یک فیلم نامه: بخش ۱
ساموئل به هنرآموزان بازیگری خود فرصت اجرای یکی از معروف ترین صحنه های فیلم «Pulp Fiction» را می دهد و آن ها را راهنمایی می کند. در این جلسه، سام چگونگی تجزیه و تحلیل فیلمنامه برای رسیدن به درک فراگیر نسبت به کاراکتر را توضیح می دهد.
۱۶:۴۴
واکاوی یک فیلم نامه - بخش ۲
سام کارکتر جوئل را تحلیل نموده و هنرآموزان را با روش های مختلف برای اجرای یک صحنه بخصوص آشنا می کند.
۱۵:۱۱
بیوگرافی کاراکترها
شکل دادن پیشینه و سابقه عمیق برای کاراکتر یکی از جنبه های اساسی کار ساموئل است. او با توضیح داستان زندگی کاراکتر جوئل، هنرآموزان را ترغیب به برقراری ارتباط هرچه عمیق تر با گذشته کاراکتر می کند.
۸:۱۱
کاراکتر را از خود کنید
یکی از هنرآموزان جوئل را به طرزی منحصر بفرد ارائه می دهد و ثابت می کند که بیش از یک «روش درست» برای خلق یک کاراکتر وجود دارد.
۱۹:۴۸
صدا و کاراکتر
سام در مورد تاثیراتی که از گذشته خود برای خلق صدای کاراکتر در طول دوران حرفه ای خود گرفته است صحبت می کند. او همینطور روش خود برای شخصیت دادن به کاراکتر از طریق صدا را توضیح می دهد.
۱۳:۲۸
جلسه هنرآموز: به عمیق ترین احساسات خود رجوع کنید
سام هنرآموزان را در اجرای صحنه ای از فیلم «The Negotiator»، با دو کاراکتر به نام های دنی و فارلی در دو سوی ماجرا، راهنمایی می کند. هریک از بازیگران یک بار نقش را ایفا کرده و سپس نقش هایشان را باهم عوض می کنند.
۲۱:۵۶
از صدای خود، از بدن خود استفاده کنید
سام حرکات بیانگر جایگاه قدرت کاراکتر دنی را تحلیل نموده، و تاثیرات مختلف ثابت ایستادن یا حرکت کردن را بر این جایگاه بررسی می کند.
۱۲:۲۰
کار با کارگردان ها
روش های کارآمد سام برای همکاری با کارگردان ها را بیاموزید.
۱۳:۱۴
همکاری روی صحنه
سام محیط صحنه فیلم را مثل یک «سیرک متحرک» می داند. طرز رفتار و برخورد سام روی صحنه، که موجب کسب اعتبار فراون در صنعت فیلمسازی برایش شده، را بیاموزید.
۲۱:۰۶
پیشرفت کاراکتر پردازی
صحنه ای که در این جلسه اجرا می شود به نظر فقط مکالمه ای ساده بین دو کاراکتر در فیلم «Kingsman» است. وظیفه هنرآموزان در این جلسه تفحص عمیق تر در کاراکترها، پی بردن به نوع رابطه آن ها و خلق کاراکترهایی است که موجب جذاب شدن هرچه بیشتر یک دیالوگ ساده شوند.
۱۴:۴۸
گرفتن تصمیمات مهم
وقتی بحث شخصیت پردازی مطرح باشد، بهتر است خصوصیات بسیاری زیادی در ذهن داشته باشید تا اینکه خصوصیات کافی نداشته باشید. سام هنرآموزان را به ریسک کردن و پافشاری به انتخاب هایشان تشویق می کند.
۱۰:۵۴
غنی سازی تمرین بازیگری تان
سام شما را به کنجکاوی و اکتشاف در دنیای داستان هایی تشویق می کند که با آن آشنا نیستید؛ بدین صورت می توانید کاراکترهایی غنی در دوران بازیگری خود خلق کنید.
۱۳:۱۹
مصاحبه برای گرفتن نقش
وقتی برای گرفتن نقشی به مصاحبه می روید، فقط به فکر گرفتن کار نباشید، هدف شما باید سنجش مهارت بازیگرتان باشد. در این جلسه سام در این مورد و همینطور سایر فنون مصاحبه دادن صحبت می کند.
۲۰:۲۹
پرورش دوران کاری بازیگری
سام شما را در مورد مهم ترین روابط طی دوران کاری بعنوان بازیگر راهنمایی نموده و توصیه هایی برای بهترین بهره برداری از این روابط به شما ارائه می دهد.
۱۹:۰۴
سرگذشت سام از نیویورک تا هالیوود
با سرگذشت دوران بازیگری سام، از فعالیت در کمپانی بازیگری سیاه پوستان همراه با دنزل واشینگتن و مورگان فریمن گرفته تا هالیوود آشنا شوید.
۹:۲۹
درس های هالیوودی
سام سه درس اصلی که از کار در سینمای هالیوود گرفته را با شما به اشتراک می گذارد.
۷:۲۱
جمع بندی کلاس
ساموئل شما را به این تشویق می کند که بعد از اتمام این کلاس و آغاز یا ادامه دوران بازیگری خود، همواره مسئولیت خود نسبت به مخاطب را به خاطر داشته باشید

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross