خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

داستین هافمن

آموزش بازیگری

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
۴ ساعت ۴۵ دقیقه
۲۴ قسمت
صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۱۰:۳۴
روش داستین
داستین رویکردی منحصر بفرد به بازیگری دارد. در این قسمت او از اصول و روش خود و نحوه بکارگیری آن پرده برمی دارد.
۹:۳۵
همکاری با یک بازیگر دیگر
داستین همکاری بسیار موفق با رابرت ردفورد، تام کروز و مریل استریپ داشته است. در این قسمت او به دو غریبه آموزش می دهد که چطور روی صحنه با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. سپس از شما می خواهد همان صحنه را با یک بازیگر دیگر اجرا کنید.
۱۱:۳۹
ارتباط گرفتن با کاراکتر
برقراری ارتباط با کاراکترتان در فیلم بخشی بسیار مهم از اجرای شماست. داستین به شما می آموزد چطور با برداشت مفهومی از فیلمنامه می تواند به نقش خود حس و عمق ببخشید.
۱۴:۰۲
کنترل کردن اعصاب
هر بازیگر خوبی ممکن است عصبی و مضطرب شود، حتی خود داستین. برای داشتن یک اجرای مناسب باید در برابر این شرایط مقاوم شوید. بیاموزید که چطور با استفاده از ترس های خود عمق بیشتری به نقش های خود بدهید.
۱۰:۳۶
اجرای صادقانه
به عمیق ترین لایه های شخصیتی خود پی ببرید و دست پیدا کنید. در این صورت دیگر مجبور به وانمود کردن نخواهید بود و می توانید خودتان باشید.
۱۱:۵۷
خود را نقد کنید
حتی زمانی که کارگردان راضی بوده و مخاطب عاشق او شده باشد، داستین باز هم سرسخت ترین منتقد خود است. با روش های او برای زیر سوال بردن، نقد و بهتر کردن یک اجرا آشنا شوید.
۱۲:۱۲
آنچه من در کلاس بازیگری آموختم
داستین نزد یکی از برترین اساتید زمان خود، یعنی لی استراسبرگ آموزش دیده است. توصیه ها و ماجراهایی که از آن زمان در ذهن داستین مانده است را بشنوید.
۱۱:۱۱
تحقیق در مورد کاراکتر
فرقی ندارد کاراکترش در حال بررسی الگوهای صوتی زنان باشد یا روش های نفوذ به زندان سنت کوئنتین، داستین برای خلق کاراکترهای به یاد ماندنی و قابل باور همیشه در مورد کاراکترها تحقیق می کند.
۱۲:۲۶
خلق کاراکتر
ماهیت شخصیت ریموند بابیت نشأت گرفته از یک تیک صوتی اتفاقی است؛ شخصیت بنجامین برادوک برگرفته از خاطرات کودکی داستین است. برای زندگی بخشیدن به یک کاراکتر راه های متنوعی وجود دارد. داستین به برخی از روش هایی که در این راستا برای خودش موفقیت آمیز بوده است اشاره می کند.
۱۰:۴۲
ادا کردن دیالوگ ها
حفظ کردن دیالوگ ها تنها اولین گام است. با رویکرد داستین به یک فیلمنامه جدید و روش او برای جان بخشیدن به کلمات روی کاغذ آشنا شوید.
۱۳:۴۷
بامزه بازی
قرار نیست همیشه برای آوردن خنده بر روی لب بیننده ها برنامه ای داشته باشید. داستین در مورد روش خود برای شکل دادن غریزه طنز و استفاده از اتفاقات زندگی روزمره بعنوان منبع الهام طنز صحبت می کند.
۱۵:۲۳
بودن در لحظه
وقتی فیلمنامه را کنار گذاشته و همزمان با اجرا مواردی از خودتان ابداع می کنید، نتیجه می تواند بسیار الهام بخش، بامزه، یا حتی گاهی شرم آور باشد. برای رسیدن به موفقیت در بازیگری باید آماده شکست باشید.
۷:۵۸
صحنه و صفحه نمایش
برای یک نمایش ممکن است هفته ها تمرین کنید. روی صحنه فیلمبرداری شاید فقط ۱۰ دقیقه زمان داشته باشید. داستین بعنوان بازیگری که ابتدا از نمایش شروع کرده و برای حضور روی صحنه آموزش دیده است، در مورد تغییر رویکرد خود برای بازی جلوی دوربین توضیح می دهد.
۱۲:۲۵
سرگذشت داستین
در مورد استاد خود بیشتر بدانید، از اخراج از دانشگاه تا بردن جایزه اسکار.
۹:۱۴
حاضر بودن
باید از فیلمنامه برداشتی مفهومی داشته باشید تا متوجه شوید جای چه جملاتی در آن خالی است. باید از این جملات جهت نشان دادن گوشه هایی از شخصیت خود در قالب کاراکتر استفاده کنید، این اصل و اساس رویکرد داستین به بازیگری است. داستین این رویکرد را روی یک صحنه از فیلم Good Will Hunting اجرا می کند.
۸:۲۴
خودتان باشید تا کاراکتر باشید
اگر مخاطب متوجه راز و رمز های کاراکتر شما نشود، پس حتما نتوانسته اید نقش را آن طور که باید ایفا کنید. وادار کردن خود به پذیرش دردناک ترین و آزار دهنده ترین حقایق وجودی تان به کاراکتری که نقش آن را ایفا می کنید عمق و صداقت می بخشد. خود را بسنجید که تا چه حد می توانید شجاع باشید.
۱۲:۰۲
آسیب پذیری خود را بپذیرید
هیچ کس کامل و بی نقص نیست، و مخاطب عاشق همین است. داستین یک صحنه از فیلم Good Will Hunting را با دو بازیگر روی صحنه می برد و از آن ها می خواهد روی نقاط ضعفشان تاکید کنند.
۷:۵۷
خلق یک کاراکتر قابل ارتباط گرفتن
نحوه خلق یک کاراکتر به یاد ماندنی، قابل ارتباط گرفتن و دوست داشتنی را بیاموزید.
۱۲:۳۶
به عقاید خود پایبند باشید
داستین هرگز اجازه نمی دهد فیلمنامه ای او را از طرز اجرایی که به نظر خودش مناسب است باز دارد. بیاموزید که چگونه به عقاید خود پایبند باشید و در عین حال اخراج هم نشوید.
۱۴:۴۸
همکاری با یکدیگر
توصیه های داستین در مورد پذیرا بودن، خلاق بودن، احترام گذاشتن به دیگران و از همه مهم تر حفظ آرامش روی صحنه را بشنوید.
۱۲:۳۲
تست های بازیگری
داستین در کل دوران کاری خود از مفهوم بازیگر نقش اول و سبک و سیاق چنین افرادی متنفر بوده است. روش های مناسب برای ریسک کردن و متمایز ساختن خود از سایرین را بشناسید. همینطور بیاموزید که چطور با پذیرفته نشدن برای یک نقش کنار بیایید.
۱۵:۰۳
وقف زندگی خود برای بازیگری
بعد از بارها رد شدن، چطور باید از بی انگیزه شدن خود جلوگیری کنید؟ داستین به بررسی این تصمیم مهم می پردازد: وقف زندگی خود برای بازیگری.
۱۳:۵۹
اشتباهات عالی
تشخیص تمایز بین یک اتفاق یا درخشش یک استعداد دشوارتر از چیزی است که فکرش را بکنید. برجسته ترین صحنه در فیلم Midnight Cowboy برآمده از یک اتفاق روی صحنه فیلمبرداری بود. هر اشتباه را تبدیل به یک فرصت کنید.
۱۴:۱۲
همیشه و همواره کار کنید
داستین کلاس خود را با یک آموزه که هر بازیگری باید آن را فرا بگیرد به پایان می برد.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross