خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

کوین اسپیسی

آموزش بازیگری

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
۴ ساعت ۵۰ دقیقه
۲۸ قسمت
48 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۱:۳۸
آشنایی با استاد جدیدتان
با کوین، استاد بازیگری جدیدتان آشنا شوید. کوین در این درس به شما خواهد گفت که چرا از آموزش بازیگری به شما هیجان‌زده است و انتظار داره شما از مسترکلاسش چه چیزایی رو یاد بگیرید.
۱۳:۴۷
انتخاب یک مونولوگ
انتخاب مونولوگ (صحبت تک نفره) می‌تواند میزان موفقیت شما رو مشخص کند. با بررسی‌های دقیق کوین، یاد می‌گیرید که چطور هوشمندانه یک مونولوگ را انتخاب کنید.
۱۱:۳۹
انتخاب یک مونولوگ - ادامه
مونولوگ چیزی فراتر از کلمات است. اجرای شما باعث میشود بتوانید با مخاطب ارتباط برقرار کنید و شخصیتی بیاد ماندنی خلق کنید. تمرین منحصربفرد کوین در این درس، به شما نشان میدهد که چرا باید راضی به آزار دیدن در این مسیر باشید.
۱۳:۰۷
استخراج کلمات
اینکه با تلاش و پشتکار، کلمات را خلق کنید، هم بر معنا و هم بر اثرگذاری کلمات تأثیر می‌گذارد. کوین از نمایشنامه‌ی اوتلوی شکسپیر استفاده می‌کند تا استفاده‌ی مناسب از تکیه‌کلام رو به شما آموزش دهد.
۸:۴۷
شکل دادن مونولوگ
کاری کنید صحنه واقعی به نظر بیاید. یاد بگیرید که کاری به سادگی بستن چمدان هم می‌تواند جان تازه‌ای به صحنه ی شما ببخشد.
۱۰:۰۴
اتخاذ یک رویکرد متفاوت
بین دانستن کلمات با دانستن چگونگی بیان آنها، تفاوت زیادی وجود دارد. بعد از این درس، شما متوجه این تفاوت خواهید شد.
۹:۲۳
به آن ها ۵۰ درصد بدهید
این کار را به عنوان تمرینی برای خویشتن‌داری تلقی کنید. کوین به شما یاد می دهد که چطور این حالت را حفظ کنید و مخاطبان را به سمت خودتون بکشید.
۱۴:۳۷
تنوع در اجرا
در این درس کارآمد، یاد می‌گیرید که چطور قابل پیش‌بینی بودن را کنار بگذارید و نحوه‌ی اجرای خودتان را تغییر بدهید تا جانی دوباره به آن ببخشید.
۱۰:۵۴
شخصیت دیگری شوید
هنر بازیگری این است که بتوانید خودتان را جای فرد دیگری بگذارید. کوین شما را به چالش می‌کشد تا متوجه شوید وقتی واقعا خودتان را نمی‌بینید، تا کجا می‌توانید پیش بروید. آزادی حاصل از نقاب زدن را تجربه کنید.
۱۰:۱۱
به روش متفاوتی اجرا کنید
گاهی، فاصله گرفتن از کسانی که فکر می‌کنید شخصیت داستانی‌ شما باید مثل آنها باشد، باعث میشود بفهمید آن شخصیت‌ها چطور می‌توانند باشند.
۷:۳۲
کار مقابل دوربین
یاد بگیرید که چطور از طریق کار با نقاب و آینه، از قدرت دگرگونی استفاده کنید.
۱۰:۵۹
کار با ماسک - ریسک را بالا ببرید
خودتان را فراموش کنید. با استفاده از نقاب می‌توانید تصمیمات غیرمنتظره ای بگیرید که به شخصیت تان جان ببخشد.
۶:۱۴
اصول پایه ای اجرا
کوین به شما نشان خواهد داد که پیدا کردن یک مونولوگ در کاری که ممکن است درون کتاب‌ها ذکر نشده باشد، باعث متمرکز شدن اهداف و اجرای شما میشود.
۷:۵۳
ریسک را بالا ببرید
بالا بردن سطح انرژی با افزایش ریسک فرق دارد. کوین، روش‌های مختلف برای به کار بستن این مفهوم را به شما نشان می دهد تا بتوانید نظر مخاطب را به خودتان جلب کنید.
۸:۵۲
به واژگان اعتماد کنید
به کلمات اعتماد کنید. در این بخش کوین به شما نشان میدهد که چطور با باور به اینکه کلمات به تنهایی کفایت می‌کنند، صحنه را تحت کنترل بگیرید.
۱۳:۲۳
تمرین داخل خانه
ببینید که چطور با پیدا کردن یک مونولوگ در کارهای خانگی می‌توانید انگیزه‌ی شخصیت داستانی‌ خودتان را نشان دهید و کاری کنید که اجرای شما بیش از پیش قابلیت روایت کردن داشته باشد.
۱۳:۵۸
واکنش در مونولوگ ها
یاد بگیرید چطور اجرا کنید که مخاطبتان بتواند شخصیتی که دارید باهاش صحبت می‌کنید را ببیند، بدون اینکه بازیگر دیگری روی صحنه باشد.
۹:۳۲
حالات صورت
ببینید کوین چطور تجربیاتش در بازیگری روی صحنه را بکار می‌گیرد تا تغییرات تدریجی و برجسته‌ی یک شخصیت را روی پرده‌ی سینما خلق کند. کوین به تحلیل رویکرد خودش برای اثربخشی صحیح می‌پردازد. سه اصل کلیدی آن که فراتر از تقلید لحن دیگران هست را یاد بگیرید.
۸:۲۵
بازی مقابل دوربین
ببینید کوین چطور تجربیاتش در بازیگری روی صحنه را بکار می‌گیرد تا تغییرات تدریجی و برجسته‌ی یک شخصیت روی پرده‌ی سینما را خلق کند.
۱۲:۵۳
بازی روی صحنه تئاتر
تئاتر، اولین عشق کوین است. از او یاد بگیرید که چطور با گروه بازیگران تمرین کنید، شخصیت‌تان را روی صحنه متحول کنید و هرشب اجرایی به ‌یاد ماندنی داشته باشید.
۶:۰۳
همکاری با کارگردان های مختلف
کوین به شما یاد میدهد که چطور با کارگردان‌ها کار کنید تا شخصیت‌تان رشد کند، با داستان همراه شود و همیشه قابل کنترل باقی بماند.
۷:۰۱
همکاری با بازیگران
اصلی‌ترین کلید موفقیت یک بازیگر، توانایی او برای همکاری با دیگران است. گوش دادن، واکنش نشان دادن و متواضع بودن در مقابل بازیگران دیگر را بیاموزید.
۷:۲۱
تحلیل و بررسی خلق کاراکتر ها
از کوین یاد بگیرید که چطور تبدیل به برخی شخصیت‌های به‌یادماندنی اجراهایش ازجمله لستر برنمن در فیلم American Beauty شد.
۱۰:۲۸
خلق کاراکترها - ادامه
کوین به تحلیل شخصیتهای داستانی می‌پردازد و در مورد ایفای نقش شخصیت‌های تاریخی ای مثل ریچارد نیکسون در فیلم جدیدش به نام Elvis/Nixon صحبت می‌کند.
۱۷:۵۳
جذب مخاطب
۱۰:۵۱
سرگذشت کوین
اگر در کاری موفق شدید، وظیفه‌ شماست که این آسانسور ترقی را برای دیگران هم فراهم کنید. کوین بیشتر موفقیت‌هایش را مدیون راهنمایی‌های استادان و افراد باتجربه است. حالا او میخواهد شما را به همان روش راهنمایی‌ کند.
۱۵:۳۳
استراتژی کاری
هیچ‌وقت بازیگری نباشید که در صف انتظار نشسته است. کوین در مورد فرصت‌هایی که برای خودش بوجود آورده با شما صحبت خواهد کرد، از شما میخواهد مطمئن بشوید که نماینده شما، طرف شماست. او به شما می گوید که چطور برای نقش‌هایی که مناسب‌ شماست بجنگید.
۱۱:۳۷
میانه روی و خوش فکری
بررسی واقعیت. از کوین یاد بگیرید که چطور شک و تردید را کنار بگذارید و حتی زمانی که کار نمی‌کنید هم برای پیشرفت تلاش کنید.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross