خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

پاول کراگمن

آموزش اقتصاد و جامعه شناسی

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
۳ ساعت ۵۷ دقیقه
۲۲ قسمت
79 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۳:۴۵
آشنایی با استاد جدیدتان
با استاد جدید خود آشنا شوید: اقتصاددان برنده جایزه نوبل، پاول کراگمن. پاول در مورد بسیاری از مسائل روز صحبت نموده و ابزارهایی برای درک بهتر این مسائل ارائه می دهد.
۹:۳۲
اقتصاد چیست؟
به عقیده پاول، اقتصاد در اصل به مردم مربوط مب شود؛ اینکه چطور می توان گذران معیشت کنند و درآمد خود را خرج کنند.
۷:۴۰
دو اصل اساسی اقتصاد
اصل اول، مردم به انگیزه ها واکنش نشان می دهند؛ اصل دوم، هر تراکنش داد و ستد برابر دارد. پاول تفکر اقتصادی را بر دو اصل یاد شده استوار می کند و در مورد هریک توضیح می دهد.
۹:۴۹
تحولات عمده در تفکر اقتصادی
پاول ضمن مرور تاریخچه اقتصاد و بررسی نظریه های آدام اسمیت و جیمز مینارد کینز به نکته ای بسیار مهم می رسد: برای بهبود آینده، ابتدا باید گذشته را بشناسید.
۱۱:۴۵
درک اقتصاد کلان: خزانه فدرال و نمودار IS-LM
با نحوه کارکرد خزانه داری فدرال برای حفظ لامت اقتصادی و چارچوب نظری مورد استفاده و تصمیمات آن آشنا شوید.
۱۴:۲۶
بحران ۲۰۰۸ چگونه پیش آمد
در مورد الگوهای بازاری و فعالیت های اقتصادی نا متعادلی که منجر به بدترین بحران اقتصادی تاریخ ایالات متحده پس از رکود بزرگ شد بیشتر بدانید، و خود را برای آینده مبهم پیش رو آماده کنید.
۸:۵۴
نظریه اقتصادی بحران
راجع به صدق کردن این نظریه ها در بحران ۱۹۹۸ ژاپن و رکود ۲۰۰۸ آمریکا بیشتر بدانید.
۹:۰۲
راه حل های اقتصادی بحران
پاول به مقایسه راه حل های پولی و مالیاتی برای مهار بحران می پردازد. همچنین به تجدید نظر در مورد کاهش هزینه ها (اقتصاد مقاومتی) پرداخته و از آنچه برای بحران های آتی باید در نظر داشته باشیم صحبت می کند.
۱۱:۳۴
نا برابری: اختلاف رو به رشد
اختلاف و فاصله طبقاتی رو به رشد سلامت اقتصاد ما را به خطر انداخته است. با تاریخچه نابرابری اقتصادی، ارتباط همیشگی آن با نژاد، و تاثیرات اقتصادی آن بر جامعه آشنا شوید.
۱۴:۴۴
نابرابری: جامعه چندبخشی ما
از بهای اجتماعی و فرهنگی نابرابری اقتصادی آگاه شوید و روش های رسیدن به جامعه ای با برابری بیشتر را بیاموزید.
۱۳:۳۵
درک مالیات ها
پاول به بررسی داده های مربوط به مالیات عرضه ای پرداخته، تاثیر کاهش مالیات در سال 2017 و چگونگی تاثیر سیستم مالیات گذاری روی هریک از ما توضیح می دهد.
۷:۲۹
جنبه اقتصادی پیشرفت فناوری
با تاثیر توسعه فناوری بر بازار کار، اقتصاد کلی و هریک از شهروندان آشنا شوید.
۱۵:۵۹
بیمه درمانی: مشکلات
بیمه درمانی تاثیری حیاتی روی زندگی و اقتصاد آمریکایی دارد. پاول به تجزیه و تحلیل بازار بیمه خصوصی پرداخته و دو مساله اصلی در سیستم کنونی را توضیح می دهد.
۱۱:۵۵
بیمه درمانی: راه حل ها
پاول با نمونه هایی از سیستم بیمه درمانی در انگلیس، کانادا و سوئیس به بررسی سه رویکرد جامع به بیمه درمانی، در حین ذکر نکات مثبت و چالش های آن می پردازد.
۱۳:۱۲
نظریه های داد و ستد
پاول با بررسی نظریه تجارت نوین خود، که برای آن جایزه نوبل را دریافت کرد، به توضیح تاریخچه و تاثیر مستمر داد و ستد بر اقتصاد می پردازد.
۱۴:۵۷
درک دنیای بیش جهانی سازی شده
جهانی سازی روش ارتباط و تجارت ما را برای همیشه دستخوش تغییر کرده است. پاول به بحث در مورد فناوری های تحول آفرین و منجر شدن آن به بهینه سازی داد و ستد و تاثیر آن بر توسعه اقتصادی کشور می پردازد.
۱۴:۲۹
چین: معجزه مختل کننده
پاول در مورد رشد اقتصادی سریع چین و تاثیر کالاهای صادراتی آن بر اقتصادها و قواعد تجارت جهانی توضیح می دهد.
۷:۳۱
جغرافیای اقتصادی
پاول با مثال هایی از راه ابریشم به بیان این مساله می پردازد که چگونه اقتصاد می تواند بر تحرک جغرافیایی افراد تاثیر بگذارد.
۱۲:۵۹
مطالعه اقتصادی
پاول در مورد مطالعه و تفسیر نوشته های اقتصادی در راستای حفظ آگاهی صحبت می کند. تکنیک ها و ابزارهای او برای تشخیص اطلاعات دقیق و صحیح در اخبار روز را بیاموزید.
۱۱:۲۸
دیدگاهی مثل یک اقتصاددان به دنیا
به عقیده پاول، یک اقتصاددان باید تفکری انتقادی داشته و از دیگران چیزی یاد بگیرد. با طرز فکر او، یعنی توجه به تجربیات طبیعی، اندیشیدن فرای تعصبات شخصی و استفاده از اطلاعات دم دست آشنا شوید.
۹:۵۴
نوشتن اقتصادی
پاول با نگاهی به ستون معروف خود «افسانه های ریاضت» چگونگی بهره گیری از زبان نوشتار، رویدادهای روز و سایر موراد برای تجزیه و تحلیل موضوعات پیچیده، در عین ارائه اطلاعات و آگاهی به خواننده، را آموزش می دهد.
۳:۲۱
جمع بندی کلاس
پاول کلاس خود را با توصیه ای برای فعالان الهام بخش و سیاست گذاران و همینطور کسانی که قصد دارند شهروند آگاه تری باشند به پایان می برد: به خاطر داشته باشید که آگاهی بمانید، مطالعه کنید، گوش فرا دهید و همواره عضوی فعال در جامعه باشید.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross