خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

تونی هاک

آموزش اسکیت برد

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
۱ ساعت ۴۱ دقیقه
۱۶ قسمت
60 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۴:۱۶
آشنایی با تونی
با تونی هاک، استاد افسانه‌ای ورزش اسکیت برد و راهنمای جدیدتان آشنا بشوید. تونی به طور اجمالی در مورد آنچه در این کلاس یاد خواهید گرفت توضیح می‌دهد: آموزش مهارت‌های پایه، متوسط و پیشرفته در خیابان و پارک توسط لیزی آرمانتو، رایلی هاک و خود تونی.
۷:۲۱
تکنیک‌ها و مهارت‌ها
اگر تا کنون پا روی اسکیت برد نگذاشته‌اید، باید از همین جا شروع کنید. تونی قدم به قدم، مهارت‌های پایه‌ای از جمله حرکت کردن، ایستادن و چرخیدن را به شما آموزش می‌دهد.
۲:۳۷
حرکت ollie
ollie یکی از ترفندهای ضروری در اسکیت برد محسوب میشود. تونی رافت‌های ollie را برای شما تشریح می‌کند.
۱۰:۳۶
از قعر تا صدر
با تونی از نزدیک آشنا بشوید. ماجرای کودکی پر دردسر و پسری ضعیف که تبدیل شد به نماد اسکیت برد و طرفداران بسیاری پیدا کرد.
۶:۱۹
محاکمه و مکافات
در اوج موفقیت، و زمانی که ورزش اسکیت برد محبوب شده بود تونی تقریبا همه چیز را از دست داد، تونی در مورد بازسازی حرفه‌اش با ما صحبت می‌کند و اینکه چگونه فهمید عشق به اسکیت برد بیشتر از پول برایش اهمیت دارد.
۴:۱۴
اصول پایه‌ای در خیابان
تونی چند ترفندهای پایه‌ای اسکیت برد در خیابان را به شما آموزش می‌دهد: backside و ollie
۱۰:۱۳
ترفندهای نیمه پیشرفته و پیشرفته خیابانی
تونی کلاس را به پسرش رایلی هاک می‌سپارد. یک اسکیت برد باز سطح اول خیابانی. رایلی ترفندهای نیمه پیشرفته و پیشرفته خیابانی را برای شما تشریح می‌کند.
۳:۲۷
اصول پایه‌ای در پارک
تونی اصول اولیه اسکیت برد در پارک را شرح می‌دهد.
۶:۴۳
ترفندهای نیمه پیشرفته و پیشرفته در پارک
لیزی آرمانتو یکی از برترین اسکیت‌بازهای جهان اصول و ترفندهای نیمه پیشرفته و پیشرفته برای انجام اسکیت در پارک را به شما آموزش می‌دهد.
۱۰:۰۹
اصول پایه‌ای Vert
تونی شما را با ترفندهای پایه‌ای Vert، از حرکات ساده مثل پامپینگ گرفته تا امضای شخصی اش یعنی مدونا آشنا می‌کند.
۸:۵۹
ترفندهای پیشرفته Vert
بعضی از حرکات معروف تونی هاک از جمله 540 McTwist را یاد بگیرید.
۶:۰۲
بازپخش: 900
تونی هاک داستان شبی که در تورنمنت ایکس در سال ۱۹۹۹ میلادی روی 900 فرود آمد را تعریف می‌کند.
۲:۳۲
بازپخش: Kickflip McTwist
اولین Kickflip McTwist موفق تونی هاک را از پشت صحنه ببینید.
۱۱:۰۳
راه پیروزی
تونی عقاید شخصی خود را با ما در میان می‌گذارد. اینکه چگونه در یک مسابقه اسکیت برد ایستادگی بکنیم و برای پیروزی به چه چیزی هایی نیاز داریم؟
۳:۵۵
نگاهی دقیق‌تر: بازی کامپیوتری Tony Hawk's Pro Skater
تونی هاک چگونه با خلق بازی ویدئویی Tony Hawk's Pro Skater ورزش اسکیت برد را متحول کرد.
۲:۴۴
آینده ورزش اسکیت برد
اسکیت برد دیگر ورزش خارج از خانه نیست، حالا جزو ورزش‌های المپیک است و می‌تواند زندگی انسانهای زیادی را تغییر دهد. تونی هاک از عقاید و احساسات خود نسبت به ورزش اسکیت برد صحبت می کند.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross