خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار( در دیگر اشتراک ها)
سبد خرید

رابین رابرتس

آموزش ارتباط تاثیر گذار

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
۲ ساعت ۲۲ دقیقه
۱۱ قسمت
29 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
با استاد جدیدتان آشنا شوید
۱۵:۴۷
با استاد جدیدتان آشنا شوید
رابین رابرتس، مجری برنامه صبح بخیر آمریکا و برنده جایزه «امی» به شما خوش آمد می گوید. او در این کلاس به شما نکاتی را در مورد مذاکره، سخنرانی عمومی تاثیرگذار، زبان بدن و ارتباط موثر با مخاطب آموزش می دهد.
آشفتگی‌تان را به پیام خود تبدیل کنید
۱۲:۲۷
آشفتگی‌تان را به پیام خود تبدیل کنید
رابین توضیح میدهد که آشفتگی‌تان را به پیام خود تبدیل کنید از دیدگاه او چه معنایی دارد. او همچنین داستانهای عمیق و دردناکی از زندگی شخصی خود در دوره تشخیص و درمان سرطانش برای ما تعریف می کند.
اشتراک و پذیرش آسیب پذیری
۱۱:۲۴
اشتراک و پذیرش آسیب پذیری
رابین معتقد است که آسیب پذیری قدرت است. او با نشان دادن تصاویری از سخت‌ترین لحظات ثبت شده در حافظه دوربینش از جمله طوفان کاترینا قدرت آسیب پذیری را اثبات می‌کند.
برقراری ارتباط موثر
۷:۵۵
برقراری ارتباط موثر
ارتباط با علاقه واقعی به مردم آغاز می‌شود. رابین به ما نشان می دهد که بازگشت به اصول، از جمله برخورد شایسته چطور باعث بهبود ارتباط با مردم میشود.
سخنرانی عمومی
۹:۱۵
سخنرانی عمومی
اگر قصد دارید برای عموم سخنرانی بکنید، رابین پیشنهاد می کند که مخاطب خود را بشناسید. به متن اتکا نکنید و از توانایی‌هایتان بهره ببرید.
مصاحبه شغلی
۱۶:۰۱
مصاحبه شغلی
رابین استراتژی‌هایش، از جمله ایده پردازی، صداقت و مشورت را برای بدست آوردن شغل دلخواه با ما در میان می گذارد.
ارزش شغلی خود را برآورد کنید
۱۱:۳۴
ارزش شغلی خود را برآورد کنید
چگونه می توانیم بیشترین بهره را از منصب خود بدست بیاوریم؟ رابین ما را ترغیب می کند تا ارزش خود را بیشتر بدانیم، مقاومت کنیم و متحدان خودمان را پیدا بکنیم.
پشت پرده برنامه صبح بخیر آمریکا
۱۱:۳۵
پشت پرده برنامه صبح بخیر آمریکا
به همراه رابین، با نحوه فعالیت و کارکرد برنامه صبح بخیر آمریکا بیشتر آشنا بشوید.
برقراری ارتباط برای تلویزیون
۱۰:۳۲
برقراری ارتباط برای تلویزیون
رابین روش‌های خود در برقراری ارتباط برای تلویزیون، از جمله تمرکز روی خط داستانی، اثبات اعتبار و انتخاب مردم بجای روند را با ما در میان می گذارد.
مصاحبه با مردم برای تلویزیون
۱۷:۴۲
مصاحبه با مردم برای تلویزیون
رابین برخی از به یاد ماندنی‌ ترین مصاحبه‌های خود را برای ما بازگو می‌کند، از جمله مصاحبه با سلما پرز، رئیس جمهور اوباما و بانوی اول میشل اوباما.
زندگی با خوش بینی و مقاومت
۱۸:۰۳
زندگی با خوش بینی و مقاومت
رابین برخی از دردناک ترین درس‌های زندگی خود را در مورد خوش بینی، چگونگی تغییر احساسات و لذت بردن از مسیر را به ما ارائه می دهد.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از 4۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross