خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

توماس کلر

آموزش آشپزی شماره ۱

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
تماشای قسمت اول
۶ ساعت ۵۳ دقیقه
۳۶ قسمت
119 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۷:۱۵
با توماس آشنا شوید
با مربی جدیدتان آشنا شوید، آشپز توماس کلر. این آشپز پرافتخار، خلاصه ای از مطالبی را که میخواهد در مسترکلاسش آموزش دهد با شما به اشتراک می گذارد. اصول اولیه آشپزی که به شما این توانایی را خواهد داد که در آشپزخانه خودتان بهترین غذاها را درست کنید.
۲۲:۰۵
وسایل لازم آشپزی
قبل از اینکه شروع به آشپزی کنید، بدانید که همیشه باید چه ابزارهایی را در آشپزخانه داشته باشید؟ از کارد گرفته تا همزن.
۹:۰۹
مواد لازم آشپزی
مواد اصلی ای که لازمه به عنوان چاشنی به هر غذایی اضافه کنید رو بشناسید
۱۲:۳۵
ظروف لازم آشپزی
وضعیت ترتیب آشپزخانه رو با یاد گرفتن اینکه چه ظروفی برای هر غذایی لازمه، به پایان ببرید. علاوه بر این، آشپز کلر بهتون نشون میده که چطور از به هم ریختگی آشپزخانه با وسایل غیرضروری جلوگیری کنید.
۱۲:۳۶
خاستگاه مواد
معنای واقعی غذای محلی، ارگانیک و پایدار چیه؟ آشپز کلر به تعریف این عبارات می پردازه و در این باره صحبت می کنه که چطور مواد لازم برای غذا رو انتخاب می کنه.
۶:۰۵
مقدمه طبخ سبزیجات
سبزیجات منبع الهام بخشی برای آشپز کلر هستند. توماس در اینجا شما رو با چند تا ترکیب از اون ها آشنا میکنه که باعث میشن توی هر فصلی از طعم غذاهاتون لذت ببرید.
۱۵:۱۷
یه قابلمه ی بزرگ مارچوبه ی بلانش شده
بلانش کردن به معنی جوشاندن و بلافاصله در یخ فرو بردن است که باعث میشه سبزیجاتتون تازه و خوش طعم بمونن. تکنیک های آشپز کلر رو یاد بگیرید و ببینید از چه ابزارهایی برای کندن پوست مارچوبه استفاده می کند.
۱۶:۵۸
هویج با شیره ی شکر
آشپز کلر به شما یاد میده چطور با استفاده صیقل دادن، شیرینی طبیعی هویج رو ازش خارج کنید.
۷:۱۹
گوجه های پوست کنده
ببینید آشپز کلر چطور با کندن پوست گوجه ها، آن ها را برای استفاده در سالاد، سس و ساندویچ آماده می کند.
۱۷:۴۵
کنگر فرنگی پخته شده
درست کردن کنگر فرنگی به صبر و تمرین نیاز دارد، اما آشپز کلر بهتون نشان می دهد که چطور مواد اولیه رو تبدیل به غذاهای خوشمزه و مختلف کنید.
۱۵:۱۹
پوره ی سیب زمینی
نباید پوره ی سیب زمینی فرانسوی رو با سیب زمینی له شده اشتباه بگیرید. یاد بگیرید چطور این غذای شیک رو درست کنید. کارتون رو با انتخاب نوع مناسب سیب زمینی شروع کنید.
۶:۳۰
درست کردن ترشی
با یاد گرفتن اصولی درست کردن ترشی، از طعم سبزیجات فصلی در کل سال لذت ببرید.
۷:۲۰
پوره ی هویج وحشی
درست کردن پوره ی هویج وحشی که یه جور گیاه ریشه ای کمتر شناخته شده هست رو یاد بگیرید.
۱۲:۱۷
پختن بادمجان و سیر
آشپز کلر به شما یاد میده چطور بادمجان رو آرام و به مدت طولانی بپزید. این شیوه معمولا برای پختن گوشت اردک استفاده میشه تا غذا چرب و آبدار بشود.
۱۰:۱۰
سرخ کردن کدو
با این فنون یاد بگیرید که چطور طعم سبزیجات تابستانی معمول رو بهتر کنید.
۱۱:۳۲
پختن چغندر
تکنیک های آشپز کلر برای پختن چغندر، جوری که طعم و رنگ مواد اصلیش کم نشود را یاد بگیرید.
۶:۲۵
مقدمه طبخ تخم مرغ
آشپز کلر عاشق کار کردن با تخم مرغ هست. توماس در این باره صحبت میکند که چرا تخم مرغ، ترکیب محبوبش هست و راه های مختلف استفاده از تخم مرغ را از او بیاموزید.
۱۴:۲۵
سس مایونز
مایونز خانگی، لذیذ و پر انرژی است و برای شما کاربردی خواهد بود. این سس، پایه ی خیلی از سس های دیگر هست. ببینید آشپز کلر آن را چگونه درست می کند.
۱۷:۳۹
سس هلندایز
به نظر آشپز کلر، سس هلندایز یه سس خاصه. سرآشپز کلر نحوه درست کردن این سس و سرو آن در کنار غذا را به شما می آموزد.
۱۰:۳۷
کرم کاستارد
کرم کاستارد، یکی از دسرهای محبوب آشپز کلر هست. یاد بگیرید چطور یه کاستارد وانیلی سنتی رو بدون اینکه ببنده، درست کنید.
۱۳:۲۰
مرینگ
با باقیمانده ی سفیده ی تخم مرغ استفاده شده برای سس، یک دسر شیرین و بی نظیر درست کنید که دوستان و خانواده تون رو سر ذوق بیاورد.
۶:۵۰
تخم مرغ آب پز
آشپز کلر روزش رو با درست کردن تخم مرغ آب پز شروع می کند. چند متغیر در هنگام آب پز کردن تخم مرغ حائز اهمیت هستند: اندازه ی تخم مرغ، میزان حرارت و اندازه ی قابلمه. آشپز کلر آب پز کردن تخم مرغ با توجه به ذائقه خودتان را آموزش میدهد.
۱۳:۴۰
خاگینه
آشپز کلر دو روش را برای درست کردن خاگینه به شما یاد میدهد. یکی به روش آموزش دیده توسط مادرش و دیگری روشی که در فرانسه آموخته است.
۷:۵۷
تخم مرغ آب پز بدون پوست
آشپز کلر نحوه آب پز کردن تخم مرغ بدون پوست و راحتی انجام این کار و تبدیل آن به یک غذای فوق العاده رضایت بخش را به شما آموزش می دهد.
۸:۰۸
املت
با درست کردن یه املت بی نظیر، نرم و طلایی با استفاده از مواد ساده و کلاسیک، یه تغییر مثبت توی صبحانه خودتان ایجاد کنید.
۴:۴۷
طبخ پاستا
وقتی آشپز کلر،آشپزی کلاسیک فرانسوی رو یاد می گرفت، به درست کردن پاستا بسیار علاقه مند شد. یاد بگیرید چگونه پنج ماده ی ساده را به یک خمیر پاستای همه کاره تبدیل کنید.
۱۱:۰۱
خمیر پاستا
از آشپز کلر زمان درست آماده شدن خمیر پاستا که از مادربزرگش به ارث برده است را بیاموزید.
۱۸:۵۹
پاستا اگنولوتی
آشپز کلر روش درست کردن پاستا همراه با سس رو به شما یاد میده.
۱۲:۰۳
پاستا اگنولوتی با نخود فرنگی و گوشت بیکن
نحوه پخت یک غذای ترکیبی با اگنولیتی و تبدیل آن با نخودفرنگی، بیکن و پنیر پارمزان به یک غذای بی نظیر را یاد بگیرید.
۹:۵۳
اسپاگتی الا چیتارا و کاواتلی
آشپز کلر نحوه طبخ دو مدل اسپاگتی با استفاده از کمی صبر و حوصله و تبدیل آنها به یک غذای بی نظیر را می آموزد.
۱۳:۱۴
اسپاگتی Aglio e Olio
مواد اولیه ی این غذا بسیار ساده هستند اما طرز تهیه آن اصلاح شده است. اسپاگتی خونگی خودتون رو همراه با سیر، روغن زیتون و خاویار بوتارگا میل کنید.
۳:۳۶
پاستا فتوچینی
آشپز کلر نحوه طبخ دو مدل پاستای کلاسیک و پرطرفدار را آموزش خواهد داد و همچنین اطمینان شما از نرم ماندن ورقه های پاستا را به شما یاد خواهند داد.
۱۴:۵۴
کوفته سیب زمینی ایتالیایی
درست کردن کوفته ی سیب زمینی ایتالیایی را یاد بگیرید. آشپز کلر به شما نشان میدهد که چطور میزان استفاده صحیح از مواد اولیه را متوجه شوید.
۱۲:۲۲
گنوچی با سس پومودورو
روش آماده سازی سس پومودورو، که بسیار سریع و راحت آماده می شود را از سرآشپز کلر بیاموزید.
۸:۵۷
شش قانون برای موفقیت
شش قانون حیاتی و مهم سرآشپز کلر برای موفق شدن را بیاموزیدو علاوه بر این، چگونگی استفاده از این قوانین در آشپزی حرفه ای یا خانگی را یاد بگیرید.
۱۴:۴۲
اصول ضروری
آشپز کلر، اصول شخصی خودش در آشپزی را به جوانان گوشزد می کند و باور دارد که با غذای خوب میتوانیم محیط مساعدی برای پرورش عزیزانمون فراهم کنیم.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross