خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

گابریل کامارا

آموزش آشپزی مکزیکی

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
تماشای قسمت اول
۳ ساعت ۲۵ دقیقه
۱۳ قسمت
54 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۰۴:۴۹
آشنایی با گابریل کامارا
با معلم جدیدتان آشنا شوید. گابریلا کامارا، سرآشپز و رستوران دار معروف. گابریل می خواهد داستان اینکه چگونه سرآشپز شده است، ماجرای تاسیس رستوران معروفش، کنترامار، در مکزیکوسیتی و فلسفه اش از غذا و پذیرایی را با ما در میان بگذارد.
۱۶:۳۶
تهیه خمیر ماسا
دشوار است که در مورد اهمیت پیشینه تاریخی ، فرهنگی و کیفیت غذایی ذرت در مکزیک زیاده گویی کنیم. گابریلا به مروری کلی بر این ماده اصلی، گوناگونی نسل‌ها و نژادهای آن، روند تهیه خمیر ماسا که از در قلیا خواباندن، خشک کردن و آسیاب ذرت تهیه می شود، می پردازد.
۱۴:۱۸
ترتیلا ذرت
گابریلا از خمیر ماسا که در درس پیشین درست کرده استفاده می کند و تهیه یک ترتیلا تازه را به شما نشان می دهد که البته در این بین سابقه پخت ترتیلا خودش را هم تعریف می کند. بهترین روش نگهداری و گرم کردن مجدد ترتیلای تان را یاد بگیرید!
۱۴:۲۱
سس سالسا ورد کرودا و سالسا براوا
گابریلا برایمان از تهیه دو نوع سالسا می گوید که روی هر میز رستوران کنترامار پیدا می شود: سالسا ورد کرودا، سالسای نشاط آوری از گوجه و آووکادوو و دومی سالسا براوا که ترکیب تندی از پیاز و فلفل هوبانرو است.
۲۳:۰۲
تاکوی آل پاستور
تاکو های آل پاستور، غذای شاخص خیابان‌های مکزیکو سیتی است. گابریلا به ما نشان می دهد که چگونه این غذا را در خانه تهیه کنیم که شامل پخت خوراک ادوبو، در چاشنی خواباندن گوشت، پخت آناناس و جفت و جور کردن تاکو ها هم میشود.
۱۷:۰۵
پسکادو آ لا تالا | ماهی سرخ شده سبز و قرمز با لوبیا سرخ شده
یکی از غذا های محبوب رستوران کنترامار پسکادو آ لا تالا است. یک ماهی باز شده که در طرفی از سس ایتالیایی، سبز و در طرف دیگر از سس تند و تیز مکزیکی، قرمز است. چگونگی تهیه این خوراک، انتخاب ماهی تازه و سرخ کردن لوبیا ها را یاد بگیرید.
۱۲:۱۵
تخم مرغ سرخ شده همراه دو نوع سس سالسا
گابریلا صبحانه مورد علاقه خودش را درست می کند: ووز رانچروز با سالسای سبز دریک طرف و سالسای قرمز در طرف دیگر. گابریلا ترتیلا های ترد و لوبیا های سرخ شده از درس های پیشین را هم در این وعده جای می دهد.
۲۱:۰۹
سالسا تاتمادا | سالسای دودی
گابریلا با استفاده از هاونگ سنتی مکزیکی، مولکاهده، یک سالسای قرمز مغذی و دودی از گوجه درست می کند. او همچنین درباره نظام دیرینه کشاورزی تعاونی، معروف به لا میلپا هم صحبتی میکند.
۱۶:۲۷
توستاداس د آتون | تن توستاداس
یکی از معروفترین غذاهای رستوران کنترامار، توستاداس د آتون است که اغلب از آن در جاهای دیگر تقلید هم می شود. در بین نشان دادن طرز تهیه غذا، گابریلا داستان ابداع تن توستادا را برایتان تعریف میکند که ترکیبی از ایده‌های و روش‌های مختلف آشپزی در ژاپن، ایتالیا و مکزیک است.
۲۱:۳۲
کیزادیلاس دراداس | کیزادیلاس طلایی
کیزادیلاس های مکزیکوسیتی معمولا پنیر ندارند، از خمیر ماسا درست می شوند و در نهایت سرخ می‌شوند. در کنار نشان دادن نحوه تهیه کیزادیلاس دراداس، گابریلا ما را با نوعی قارچ به نام هوییت لوکاچه آشنا می کند که معمولا از آن به عنوان قارچ مکزیکی هم یاد می شود.
۱۴:۴۹
میگو خام با لیموترش و فلفل چیلی
آگواچیله د کامارون یک پیش غذای تند و ترش دریایی با چاشنی لیموترش است. این آگواچیله از میگو، لیموترش، پیاز ترشی و سس فلفلی تند تهیه می شود.
۲۴:۵۰
تامالس د گوایابا | تامالا گوابا
با خمیر ماسایی که در جلسات پیشین درست کردیم، تامالایی که از گواوا پر شده است را درست می کنیم.
۰۴:۲۳
زیبایی هنر جزئیات
گابریلا سخن های پایانی اش را به موضوعات ذیل اختصاص می دهد: اهمیت پذیرایی در فرهنگ مکزیکی، تاثیر رعایت جزئیات در یک نتیجه عالی و اینکه چرا کیفیت مواد اولیه مساله‌ای شوخی بردار نیست.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross