خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

گوردون رمزی

آموزش آشپزی شماره ۱

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
۳ ساعت ۵۳ دقیقه
۲۰ قسمت
44 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۳:۳۱
آشنایی با استاد آشپزی جدیدتان
به آشپزخانه گوردون رمزی خوش آمدید. با آشپز دارنده ستاره میشلین آشنا شده و از آنچه در این کلاس برای هنرآموزان خود آماده کرده با خبر شوید.
۱۰:۰۷
سرگذشت گوردون
روند تبدیل شدن گوردون به یکی از برجسته ترین سرآشپزهای جهان را از زبان خودش بشنوید. علاقه او به آشپزی او از آشپزخانه خانه ی مادری اش تا تعدادی از برجسته ترین آشپزخانه های دنیا رساند.
۶:۵۱
چیدمان آشپزخانه
همراه با گوردون گشتی در آشپزخانه شخصی اش بزنید و با مفاهیمی که برای طراحی آشپزخانه در ذهن داشته است آشنا شوید. تمام آنچه برای شروع آشپزی نیاز دارید تعدادی قابلمه، تابه و ظروف ضروری، یک ست چاقوی مناسب آشپزخانه و چند مورد جانبی دیگر است.
۱۶:۴۳
استادی در زمینه مواد اولیه: سبزیجات و گیاهان
آیا سبزیجات زشت خوشمزه تر هستند؟ کدام گیاهان انعطاف پذیر تر هستند؟ به عقیده گوردون هر آشپز موفق باید گیاهان خودش را پرورش دهد.
۸:۳۳
تخم مرغ آب پز و قارچ روی نون تست
چگونگی تهیه یک تخم مرغ آب پز فوق العاده در هر بار تلاش را در حین آموختن طرز پخت یکی از خواستنی ترین صبحانه های گوردون بیاموزید.
۱۸:۴۲
مهارت کار با چاقو
مهارت های کار با چاقو: اصول اولیه بسیار مهم هستند. در این قسمت گوردون طرز دست گرفتن و تیز کردن این ابزار ضروری را به شما آموزش می دهد.
۶:۲۹
خاگینه ارتقاء یافته
پختن تخم مرغ حتی در آشپزخانه رستوران ها نیز یکی از دشوارترین کارهاست. طرز پخت یک خاگینه ی عالی و استفاده از توتیایی دریایی و ترافل سفید برای ارتقاء دادن آن را بیاموزید.
۹:۰۰
تکه کردن یک مرغ کامل
اصول و قواعد قصابی. به گفته گوردون هرگز نباید مرغ تکه شده و بدون پوست خرید. با یادگیری روش های ساده و در عین حال کاربردی گوردون برای تکه کردن مرغ، حتی ذره ای از مرغ یا استخوان آن را هدر نخواهید داد.
۱۷:۳۴
چیکن سوپریم با سبزیجات
گوردون اولین غذای اصلی در این کلاس را با یکی از ساده ترین مواد پروتئینی موجود طبخ می کند؛ مرغ. او از سبزیجات ریشه دار ساده ای استفاده می کند که در هر فروشگاهی در هر جای جهان در دسترست هستند. طرز فوق العاده او برای سبزیجات را هرگز نباید از دست دهید.
۱۴:۱۱
ماهی و گوشت ماهی
مهم ترین نکات گوردون برای تشخیص ماهی تازه و سالم را بشنوید و برای وقتی در ماهی فروشی هستید به خاطر بسپرید.
۱۲:۵۹
تبدیل شدن به یک استاد
مسیر گوردون برای تبدیل شدن به یک استاد آشپزی، از افتتاح اولین رستوران تا کسب سومین ستاره میشلین و ساخت یک امپراطوری را از زبان خودش بشنوید.
۱۳:۲۵
تکه کردن یک ماهی کامل
فکر اینکه یک ماهی کامل را تکه کنید برایتان عذاب آور و سخت است؟ گوردون شما را قدم به قدم در فیله کردن یک قزل آلای کامل (سالمون کامل) راهنمایی می کند.
۱۶:۱۵
سالمون با مینیسترونی گوشت ماهی
نکات و ریزه کاری های پختن فیله های ماهی با پوست را بیاموزید. گوردون به شما طرز پخت بی نقص ماهی سالمون و همینطور تهیه یک سوپ پر سبزیجات لذیذ (مینیسترونی) با گوشت ماهی را به شما آموزش می دهد.
۱۲:۵۷
تهیه خمیر پاستا
وقتی گوردون در ایتالیا مشغول آموختن از آشپزهای ایتالیایی بود، طرز تهیه فوق العاده ترین خمیر پاستا را برای غذاهای ایتالیایی آموخت. اکنون او آنچه آموخته را با شما به اشتراک می گذارد.
۱۵:۵۲
رول کردن خمیر پاستا
گوردون طرز تهیه ورقه های ظریف و نازک پاستا را که برای غذاهایی همچون راویولی، تورتلینی، فتوچینی و نودل ها فوق العاده هستند را آموزش می دهد.
۱۵:۵۹
راویولی لابستر
از زمان افتتاح اولین رستوران گوردون رمزی فقط یک غذا تا اکنون در منو باقی مانده و دست نخورده است: راویولی لابستر. اکنون گوردون طرز پخت این غذای مخصوص خود را آموزش داده و نحوه شکل دادن عالی ترین راویولی را به شما نشان می دهد.
۵:۵۲
استادی در زمینه مواد اولیه: گوشت گاو، گوسفند
گوردون همیشه امکان استفاده از بهترین و لوکس ترین مواد اولیه را نداشته است. در این قسمت او چگونگی گرفتن حداکثر بهره از گوشت گاو، گوسفند را آموزش می دهد.
۲۴:۱۸
طرز پخت بیف ولینگتون
او بیش از یک میلیون بار این غذای مخصوص خود را در سراسر دنیا سرو کرده است! اکنون گوردون طرز پخت این غذای خارق العاده را با شما به اشتراک می گذارد تا آن را با دوستان و خانواده صرف کنید.
۳:۰۹
توصیه ای برای زندگی
مسیر همیشه برای گوردون اینقدر هموار نبوده است. به توصیه های جامع او برای موفقیت گوش دهید.
۱:۳۲
جمع بندی کلاس
مسترکلاس خود را با چند جمله انگیزشی از گوردون به پایان ببرید

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross