خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

توماس کلر

آموزش آشپزی شماره ۳

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
۴ ساعت ۵۱ دقیقه
۱۷ قسمت
99 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۹:۱۲
آشنایی با توماس
آشپز توماس کلر برای سومین دوره از مسترکلاسش پیش شما برگشته است. این بار تمرکزش بیشتر بر روی غذاهای دریایی، کیسه پزی و دسرهاست. آشپز کلر در این مسترکلاس به چگونگی خرید غذاهای دریایی و تشخیص تازگی آن ها می پردازد و نکاتی در مورد نگهداری ماهی را با شما به اشتراک می گذارد.
۱۹:۰۹
ماهی سالمون و اسفناج سرخ شده
آشپز کلر به شما یاد می دهد چطور غذایی را درست کنید که خودش چندین بار در هفته میل می کند: ماهی سالمون سرخ شده با اسفناج. او نشان می دهد که چطور یک ماهی سالمون رو به درستی بپرید و استخوان هایش رو جدا کنید. آشپز کلر، روش خودش برای پختن ماهی سالمون که اغلب به یک طرف پخته میشود رو برای شما توضیح میدهد.
۲۳:۲۰
ماهی حلوا با سیب زمینی خلالی سرخ شده
آشپز کلر به شما نشان میدهد که چطور غذایی را بپزید که خیلی ها طرفدارش هستند و با چاشنی کلاسیک سیب زمینی خلالی سرخ شده سرو می شود.
۲۰:۲۰
ماهی شیر با سس کره ی قرمز
آشپز کلر کارش را با یک سس کره ای قرمز شروع می کند و روش درست کردن یک مانک فیش خوشمزه را با شما به اشتراک می گذارد.
۲۰:۳۶
پختن ماهی سفید با رازیانه و سس سرکه
تفت دادن و سرخ کردن همراه با پختن در فر، تنها راه های پختن غذاهای دریایی نیستند. آشپز کلر در این بخش به شما یاد می دهد که چطور برای یک ماهی برنزینو، پوسته ی نمکی درست کنید تا طعمش حفظ شود.
۳۱:۴۲
لابسترپخته شده در کره با ماکارونی و پنیر
یکی از معروف ترین غذاهای رستوران فرنچ لاندری، خرچنگ پخته شده در کره ی مذاب با ماکارونی و پنیر است. آشپز کلر، دستورالعمل پخت خودش را با شما به اشتراک میگذارد و روش های کار را به شما یاد خواهد داد. توجه: در این قسمت، خرچنگ زنده پخته میشود.
۱۸:۰۵
پختن میگوی اسکامپی در فر
آشپز کلر در این بخش در مورد غذایی صحبت میکند که به عنوان یک آشپز جوان هر شب زیر نظر برادر بزرگترش، جوزف، درست می کرده است.
۱۲:۵۸
جوشاندن لابستر
آشپز کلر به شما یاد میدهد که چطور به درستی مواد غذایی دریایی و ادویه جات را با هم ترکیب کنید تا بتوانید خرچنگ آب پز درست کنید. این غذا برای شب های تابستان، غذای ایده آلی است. توجه: در این قسمت، خرچنگ زنده پخته میشود.
۱۶:۳۰
شروع کار پخت در خلاء
آشپز کلر در این بخش مقدماتی، در مورد کیسه پزی، به طور اجمالی به بسته بندی و آماده سازی کیسه پزی و همچنین چگونگی بکارگیری این تکنیک می پردازد.
۱۱:۰۰
پخت هویج، مارچوبه و رازیانه در خلاء
آشپز کلر به شما نشان می دهد که چطور سه نوع سبزی را با استفاده از شیوه ی کیسه پزی طبخ کنید. علاوه بر آن، روش های آماده سازی مختلف را به شما نشان می دهد.
۶:۱۳
پخت ماهی کفشک و حلوا در خلاء
آشپز کلر با استفاده از دستگاه ایمرژن سیرکولاتور در دمای ثابت ادامه می دهد و یک تکه ماهی حلوا را با سس خامه ای چیکن ولوت می پزد.
۱۲:۴۵
پخت ماهی سالمون در خلاء
آشپز کلر در این بخش یک روش کیسه پزی را شرح می دهد که نیازی به هیچ یک از تجهیزات رستورانی ندارد: فقط یک قابلمه آب داغ، یک دماسنج و کیسه پلاستیک نیاز است.
۱۶:۱۲
دسر سوفله شکلات
پاتس د کرم ها، کوچک هستند اما سرشار از مواد مغذی هستند. آشپز کلر در مورد اهمیت انتخاب ترکیبات در این دسر صحبت می کند و روش های درست کردن این دسر خامه ای رو توضیح می دهد.
۲۱:۲۵
دسر تارت لیمو با خمیر دانه ی کاج
از نظر آشپز کلر، تارت لیمو یک خوراکی خاص است. اون دستورالعمل پخت دقیق همان تارت لیمویی را که از اوایل دهه ی ۱۹۸۰ درست می کرده است برای شما خواهد گفت. این دستورالعمل شامل طرز تهیه ی خمیر دانه ی کاج و پخت بی عیب این دسر می شود.
۳۴:۵۵
دسر پای سیب با خمیر لارد
آشپز کلر به شما یاد می دهد چطور با خمیر لارد، پای سیب درست کنید و به شما خواهد گفت که چرا ترجیح می دهد از سیب Granny Smith استفاده کند. او به شما روش هایی را یاد می دهد که بتوانید سطح پای سیب خود را مشبک کنید.
۶:۱۳
جمع بندی کلاس
همه را نوش جان کنید! آشپز کلر، مستر کلاسش را با آموزش نحوه ی برش زدن دسرها به پایان می برد و در پایان کلاس چند نصیحت شما را خواهد کرد.
۱۱:۲۷
پخت در خلاء در زمان ها و دماهای مختلف
توماس کلر با استفاده از یک تکه گوشت دنده، پختن در زمان های مختلف و با دماهای متفاوت به روش کیسه پزی و دیگر روش های آماده سازی سنتی را به شما نشان خواهد داد که میتواند طعم غذا و نتیجه ی کار را به شدت تغییر دهد.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross