خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

ایسا ری

آموزش خلق کردن خارج از چارچوب

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
تماشای قسمت اول
۲ ساعت ۱۷ دقیقه
۱۴ قسمت
26 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۵:۴۰
آشنایی با ایسا ری
ایسا ری با مجموعه اینترنتی خود به نام حوادث ناگوار دختر سیاهپوست عجیب و غریب و مجموعه تلویزیونی نامطمئن ساخته شبکه اچ بی او، داستانهایی معتبر با شخصیت‌هایی واقع گرایانه روایت می‌کند. او به شما نشان خواهد داد که چگونه با ادامه مسیر خود به هالیوود راه یافته است.
۱۲:۱۹
پیدا کردن الهامات و صدای خود
صدای منحصر به فرد شما برای داستان سرایی ضروری است. ایسا به شما می آموزد که چگونه با الهام گرفتن از نمایش های مورد علاقه خود و ارائه داستان های کم بازده به مخاطبان بیشتر، آنچه می‌خواهید ببینید را خلق کنید.
۱۴:۵۵
توسعه داستان
ایسا شما را با مولفه های مورد نیاز هر داستانی آشنا می کند و توضیح می دهد که چگونه داستان های خود را با مخاطبان جدید آزمایش کنید.
۱۲:۰۱
طرح اولیه قسمت آزمایشی نامطمئن: شخصیت و چرا
بیاموزید که چه چیزی باعث ایجاد یک قسمت آزمایشی قدرتمند می‌شود و با استراتژی ایسا برای قسمت آزمایشی نامطمئن آشنا بشوید.
۹:۲۵
طرح اولیه قسمت آزمایشی نامطمئن: کشمکش و طرح مجموعه
ایسا قسمت آزمایشی مجموعه نامطمئن را را بررسی می‌کند تا یاد بگیرید که چگونه طرح و کشمکش را تا انتهای مجموعه ادامه بدهید.
۱۱:۰۷
ساخت شخصیت‌های مبتنی بر واقعیت
ایسا بهترین راه برای شخصیت پردازی و ایجاد مکالمات مرتبط و واقع گرایانه را به شما آموزش می‌دهد.
۷:۱۸
ساخت شخصیت های چند بعدی: نامطمئن
دختر سیاه عجیب و غریب و مجموعه نامطمئن دارای یک نکته مشترک هستند: شخصیت های قوی و خاص. ایسا به برخی از برجسته ترین شخصیت های مجموعه خود و رشد آنها با گذشت زمان می پردازد.
۱۲:۱۱
تفسیر بازخورد و تکامل داستان
کشف کنید که چگونه نقطه نظر خود را به دیگران ارائه دهید، بیشترین بهره را از بازخورد انتقادی ببرید و شرکای مناسب برای پروژه خود پیدا کنید.
۱۰:۳۷
ارائه داستان
ایسا ثابت میکند که توزیع لزوما نیازمند مجریان هالیوودی نیست. افکار او را بشنوید و یاد بگیرید که چگونه مجموعه خود را بدون توصل به تلویزیون در اختیار مخاطب قرار بدهید.
۸:۱۶
تدبیر همه‌چیز است
بیاموزید که چگونه باید برای نوشتن برنامه‌ریزی کرد، نقایص را بپذیرید و منابع را در مکان های غیر منتظره پیدا کنید.
۹:۵۷
همکاری با خلاقان هم فکر
ایسا روش هایی را پیشنهاد می کند تا به تخصص خلاقان اطراف خود، به ویژه در اتاق نویسندگان پر از صداها و ایده های متنوع، متکی باشید.
۷:۲۴
توانمندسازی خود و اطرافیان
ایسا داستان دورانی را تعریف می‌کند که باید به غریزه خود اعتماد می‌کرد، به صدای درونی خودش اطمینان می‌کرد، و به سایر انسانهای خلاق کمک می‌کرد تا در صنعت سرگرمی فرصت به دست بیاورند.
۹:۲۰
تنوع مهارت‌ها
ایسا به عنوان یکی از برجسته‌ترین چند رگه‌های امروز، معتقد نیست که انسان باید همیشه در یک خط حرکت بکند. بدانید که چرا توسعه مهارت‌ها امری حیاتیست.
۷:۲۱
قوت قلب: آیا آماده‌اید؟
همه ما هر چند وقت یکبار به یک گفتگوی ساده نیاز داریم. ایسا نشان می دهد که چرا داشتن یک ذهنیت مقاوم، اجبار است.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross