خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

اس تی وینسنت

آموزش خلاقیت و ترانه سرایی

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
2 ساعت 18 دقیقه
16 قسمت
22 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۴:۳۴
آشنایی با آنی کلارک
آنی کلارک که با نام اس تی وینسنت برنامه اجرا می کند، از شما در کلاس خود استقبال می کند. او در مورد آنچه به شما آموزش خواهد داد مروری دارد، از جمله ترانه سرایی، نکاتی مربوط به گیتار و اجرا و نحوه برخورد با دنیا به عنوان یک فرد خلاق.
۶:۵۲
نظم و انضباط در روند خلاقیت
آنی به شما نشان می دهد که چگونه شادی و نظم می تواند در عمل خلاقانه شما ملحق شود.
۹:۴۴
هر ترانه ای به یک ادای احترام نیاز دارد
بیاموزید که چگونه آنی سیر و سفرهای احساسی را در ترانه سرایی ایجاد می کند. او همچنین به کشف و بررسی آهنگ هایی از نیروانا و لئونارد کوهن است که برای او مهم بوده اند.
۷:۳۳
ابزارهای اصلی برای اتاق آهنگسازی
وینسنت قبل از ورود به یک استودیوی حرفه ای ضبط، تنظیماتی را که برای نوشتن و ضبط موسیقی های خود استفاده می کند به شما نشان می دهد.
۹:۱۵
طرح های اولیه آهنگ Savior
وینسنت شما را با اولین نسخه از آهنگ Savior که در ۱۶ سالگی در اتاق خواب خود نوشت، آشنا می کند. در جلسات بعدی گام به گام در نوشتن این ترانه شما را کمک می کند.
۷:۱۹
یافتن ستاره شمالی در آهنگ Savior
وینسنت شما را از طریق آکورد آهنگ Savior رد می کند و منظورش از اثبات مفهوم را توضیح می دهد.
۸:۱۷
بازنویسی، بازنگری و اصلاح آهنگ Savior
سوالی را که وینسنت هنگام ویرایش از خودش می پرسد، دریابید و ببینید که چگونه صدای خود را با مشارکت کننده ها گسترش می دهد و ضد ملودی ها را می پذیرد.
۱۳:۳۷
میکس نهایی آهنگ Savior
آنی را در اتاق ضبط موسیقی تماشا کنید، جایی که او تمام قطعات را با استفاده از ابزارهای استودیویی در کنار هم قرار می دهد و به شما نشان می دهد که آهنگ را چگونه به شکل چیزی که امروز هست، تیبدیل می کند.
۳:۵۲
ترسیدن، خجالت کشیدن و تحقیر شدن
آنی استراتژی های خود را برای جلب توجه انسان ها به خودش به عنوان یک فرد خلاق را به اشتراک می گذارد. بیاموزید چگونه برای انجام بهترین کار خود ترس را در آغوش بگیرید و خجالتی بودن را کنار بگذارید.
۷:۲۷
استفاده از فرصت ها
وینسنت تأثیرات و تکامل خود را به عنوان یک هنرمند آشکار می کند و لحظات کلیدی مانند یادگیری در مورد تجارت موسیقی را هنگام سفر با عمو تاک و عمه پتی لمس می کند.
۱۲:۰۲
بررسی ملودی آهنگ
‎وینسنت هنگام حضور در استودیوی ضبط، ملودی The Nowhere Inn را تحلیل و بررسی می کند. بشنوید که او چگونه ملودی را برای فیلم جدیدش خلق کرده است، از مفهوم اصلی گرفته تا جلوه هایی که در استودیو استفاده کرده است.
۸:۳۳
با دنیای اطراف خود هماهنگ شوید
وینسنت معتقد است که نوازندگان می توانند با شیوه های مختلف ابراز از جمله مد، هنر، رقص و طراحی درگیر شوند. بیاموزید که چگونه در دنیای اطراف خود آزاد باشید و از مکان های معمولی الهام بگیرید.
۱۲:۱۲
داشتن لحن مناسب
وینسنت درباره اینکه چه میزان لحن مناسب است و چه اندازه تکنیک مناسب است با شما گفتگو می کند و چگونه بر روی لحن خود در آهنگ های خود Surgeon و Rattlesnake کار می کند.
۱۰:۴۹
تنظیمات و تکنیک ها در نواختن گیتار
وینسنت رویکرد خود را در زمینه تنظیم و ایجاد ساختار های به یاد ماندنی برای گیتار به اشتراک می گذارد.
۱۳:۰۷
رفتن به سمت استیج
نحوه یک اجرای فراموش نشدنی و نکاتی مهم از قبیل خودن غذا در قبل اجرا و با وقار بودن بر روی صحنه را بیاموزید.
۳:۰۲
جمع بندی کلاس
وینسنت مسترکلاس خود را با توصیه های کلیدی و صحبت درباره موهبت موسیقی به پایان می رساند.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross