خرید اشتراک یک ماهه فقط ۴۹۰۰۰ تومان/ دسترسی به بیش از ۹۹ کلاس/زیرنویس فارسی تخصصی/کتاب کار
سبد خرید

آشر

آموزش اجرا روی استیج

خرید جداگانه این کلاس
پیشنمایش کلاس
تماشای قسمت اول
۲ ساعت ۲۹ دقیقه
۱۶ قسمت
47 صفحه کتاب کار
زیرنویس فارسی و انگلیسی
کیفیت 1080 واقعی
۲:۵۸
آشنایی با آشر
با معلم جدید خود، آشر ملاقات کنید. آشر در این مبحث آن چیزی را که قرار است در مسترکلاس او یاد بگیرد با شما به اشتراک می گذارد و توضیح می دهد چرا برای شروع سفر شما شوق دارد.
۸:۳۲
شروع به کار
وقت آن است که اولین قدم را بردارید. آشر به شما نشان می دهد که چگونه فرصت اجرا پیدا کنید، برای گسترش مخاطبان از شبکه های اجتماعی استفاده کنید و در انتها به شما تمریناتی را به عنوان تکلیف ارائه می دهد.
۷:۱۸
ایجاد انگیزه
الهامات سرچشمه خلاقیت هستند. در مورد جاهای غیرمنتظره ای که آشر الهامت خود را بدست می آورد بیاموزید و ببینید که چگونه می توانید دایره ارجاعات خود را افزایش دهید.
۹:۱۳
کاربرد انگیزه
فرق بین تقلید کردن و الهام گرفتن چیست؟ آشر به شما نشان می دهد که چگونه عناصر مورد علاقه تان را از منابع الهام بیرون بکشید و از آن ها برای اجراهای آینده خود استفاده کنید.
۱۱:۳۲
خوانندگی
اگر شما اجرا کننده موسیقی هستید پس صدای شما می تواند مهم ترین ساز شما باشد. یاد بگیرید که چگونه بازه صدایی خود را شناسایی کنید و آن را گسترش دهید، چگونه صدای خود را گرم کنید و چگونه قبل و بعد از اجرا از آن مراقبت کنید.
۷:۰۶
رقص
استاد شدن در رقص تماماً به کشفیات شما از سبک برمی گردد. آشر برای شما شرح می دهد که چگونه تفسیر و فردگرایی کلید اجرای یک رقص مجذوب کننده هستند. و البته این مورد شامل تمرینات زیادی می شود.
۱۰:۱۰
بازیگری
تمام رقاص ها بازیگرند. آشر فنونی را در طی سالیان متمادی از طریق آزمون و خطا آموخته است را با شما به اشتراک می گذارد تا نیازی نباشد که از راه های سخت تری آن ها را بیاموزید. در انتهای این جلسه شما یاد می گیرید که چگونه با استفاده از تکالیف خلاقه بخش جدیدی از شخصیت خود را کشف کنید.
۷:۱۶
آماده شدن برای اجرای زنده
اگر همیشه آماده بمانید نیازی به ایجاد آمادگی مجدد ندارید. آشر با استفاده از مناسک قبل اجرا، فنون تمرین و مراقبه های مفید به شما نشان می دهد که خود قبل از هر اجرا چگونه آماده می شود.
۱۰:۲۱
جذب مخاطب
قلب مخاطب خود را تسخیر کنید. آشر را در حالی که بهترین نکات خود برای خوانندن ذهن مخاطبان حاضر، اعتماد به غرایز و خوب درخشیدن در صحنه را با شما به اشتراک می گذارد دنبال کنید. او همچنین در مورد یکی از سخت ترین اجراهای طول زندگی خود برای شما توضیحاتی می دهد.
۸:۱۴
زمان اجرای برنامه
هیچ چیزی کامل نیست. حتی فوق ستاره ها نیز دچار دشواری هایی می شوند. اگر شما از زمانی که وارد صحنه می شوید تا زمانی که از آن خارج می شود به کار خود متعهد نباشید، مخاطب شما متوجه این قضیه می شود. آشر اهمیت ثابت قدم را روشن می کند و معنی اجرای بی عیب و نقص را توضیح می دهد.
۱۴:۰۰
نقد و بررسی اجرا
آشر شما با خود به جدیدترین تور خود در سالن O2 لندن می برد. اگر شما در جریان تور قبلی او نبودید این یکی را از دست ندهید.
۱۱:۰۶
همکاری با گروه ها
کارکردن با دیگران همیشه خیلی راحت نیست. آشر در این مبحث راهبرد خود را در همکاری با دیگران به شما نشان می دهد، شامل تجربیایی که در همکاری با دیوید گوئتا و آلیشیا کیز به دست آورده.
۱۱:۳۰
تولید یک برند شخصی
آشر برای شما اسرار خود را برای ایجاد یک برند موفق تشریح می کند تا شما هم بتوانید یک برند شخصی ایجاد کنید. آشر از شبکه های اجتماعی گرفته تا وضعیت ظاهریتان ابزارهایی را با شما به اشتراک می گذارد که به وسیله آن ها می توانید خود را بقیه متمایز کنید.
۱۱:۵۱
وضعیت ذهنی سفت و سخت
راه رسیدن به بله از بین هزاران راه رسیدن به نه می گذرد. مسیر گذشتن از راه و چاه ها به سمت موفقیت را بیاموزید و انگیزه ای درونی ایجاد که شما را در مسیرتان راهنمایی می کند.
۱۳:۲۳
سرگذشت کارهای آشر
آشر را به گونه ای کشف کنید که تا به حال آن را تجربه نکرده اید. با داستان زندگی او همراه شود و به صورت اختصاصی دیدی به یکی از موفق ترین مشاغل در حوزه سرگرمی پیدا کنید که شامل بیش از 25 سال تجربه است.
۴:۴۶
ایده های نهایی
آشر در انتها مهم ترین تکلیف را به شما واگذار می کند. او به شما آموزش داد. حال این نوبت شماست که آموزش ها را عملی کنید.

چه مواردی در 
اشتراک سالیانه وجود دارد؟

تمام ۸۵+ کلاس ها و دسته بندی ها

کلاس های صوتی

بزودی

دانلود و تماشای آفلاین در ویندوز، مک و اندروید

کتاب کار PDF برای تمامی کلاس ها

تماشا روی دسکتاپ، گوشی و یا تلوزیون

کلاس های جدید در هر ماه

پاسخ پرسش های متداول

دوره رایگان

دوره رایگان چگونه است؟

مستر کلاس را با دوره رایگان ۲۴ ساعته امتحان کنید. شما می توانید در طول دوره آزمایشی به قسمت های از MasterClass، از جمله چند قسمت از کلاس ها، مرور کتاب های کار و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. اگر از دوره آزمایشی رایگان لذت بردید ، می توانید در پایان دوره در اشتراک سالانه مشترک شوید یا در یک کلاس دلخواه ثبت نام کنید. کافیست در مسترکلاس عضو شوید و در دوره آزمایشی شرکت کنید. مطلقا هیچ هزینه ای به شما تعلق نمی گیرد.

چه کسی واجد شرایط شرکت در دوره رایگان است؟

در صورتی که اولین بار است که با مسترکلاس آشنا می شوید، می توانید در دوره آزمایش رایگان ثبت نام کنید. اگر پیش ازین دوره آزمایشی را امتحان کرده اید؛ در کلاسی ثبت نام کرده اید و یا مشترک بوده اید، دیگر واجد شرایط نیستید.

برای اطلاعات بیشتر ، شرایط ما را بررسی کنید.

عمومی

مسترکلاس چیست؟

مسترکلاس یک بستر آموزش آنلاین است که امکان دیدن صدها درس ویدئویی که توسط 90+ از برترین های جهان تدریس شده است را برای همگان فراهم می آورد.

چه در شغل و رهبری ، چه عکاسی ، آشپزی ، نوشتن ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ، MasterClass تجربه یادگیری آنلاین کلاس جهانی را ارائه می دهد. دروس ویدیویی در هر زمان و هر کجا، در تلفن هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون هوشمند و پخش کننده های رسانه ای قابل مشاهده است.

چه چیزی در اشتراک گنجانده شده است؟

اشتراک ها شامل دسترسی به فهرست باورنکردنی 90+ کلاس که توسط بهترین های جهان در زمینه های آشپزی ، رهبری ، عکاسی ، نویسندگی و موارد دیگر آموزش داده می شود، است.

هر کلاس شامل حدود ۲۰ درس ویدیویی که به طور متوسط هر کدام ​​۱۰ دقیقه زمان داشته و یک کتاب کار برای مرور نکات است. شما همچنین می توانید به برنامه های سیستم عامل ویندوز و مک ما ، درس های آفلاین ، خبرنامه اعضا و انجمن پویای دانشجویان در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید.

از کجا می توانم تماشا کنم؟

با مسترکلاس می توانید در هر زمان و هر مکان ، از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه شخصی ، تلوزیون های هوشمند و پخش کننده های رسانه ای همراه با ترافیک نیم بها، یاد گرفته و از آن ها الهام بگیرید. شما حتی می توانید دروس مورد علاقه خود را به صورت درون برنامه ای روی ویندوز، مک و اندروید بارگیری کنید و به صورت آفلاین تماشا کنید.

* ویدئوها فقط در سیستم عامل ویندوز ، مک و اندروید قابل دانلود بوده و برای مشترکین سالیانه در دسترس خواهد بود.

کدام کلاس ها برای من مناسب است؟

MasterClass کلاس های 90+ را در زمینه های مختلف از جمله تجارت و رهبری ، عکاسی ، آشپزی ، نویسندگی ، بازیگری ، موسیقی ، ورزش و موارد دیگر ارائه می دهد. هر کلاس به گونه ای طراحی شده است که برای افراد کم تجربه و دانش آموزان پیشرفته به طور یکسان قابل دسترسی باشد. با ارائه کلاس های جدید به طور منظم ، می توانید مهارت های عملی را بیاموزید ، احساسات جدیدی را تجربه کنید و الهام روزمره را بدست آورید.

هزینه و پرداخت

هزینه MasterClass چقدر است؟

اشتراک ها به صورتی طراحی شده اند تا امکان دسترسی به محتوا را برای همگان فراهم کنند. با توجه به امکاناتی که در هر اشتراک موجود است،هزینه های متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته شده است.
خرید هر کدام از اشتراک ها، دسترسی نامحدود به همه کلاس ها و کلاس های جدید که ارائه خواهد شد را فراهم می کند.

مدت دسترسی به کلاس ها چگونه است؟

مدت زمان دسترسی به کلاس ها با توجه به انتخاب هر کدام از اشتراک ها متفاوت است. دسترسی به کلاس هایی که در اشتراک سالیانه بر روی رایانه دانلود می شوند نیز 365 روز خواهد بود.

ضمانت بازگشت وجه چگونه است؟

مسترکلاس از لحاظ کیفی و کمی،اصالت تمامی ویدئو ها، زیرنویس های فارسی و انگلیسی و تمامی محتواهای موجود را ضمانت می کند. رضایت شما از محتوا از قبل توسط ما تضمین شده است.

در هر حال حاضر امکان بازگشت وجه برای هیچکدام از خرید ها امکان پذیر نمی باشد.

خرید جداگانه این کلاسخرید اشتراک تمامی کلاس ها

دسترسی به تمامی کلاس ها با خرید اشتراک/شروع از ۱۵۹ تومان ماهیانه
دسترسی همیشگی به این کلاس با خرید جداگانه این دوره/۹۹ تومان

magnifiercross