فرصت های شغلی

ماموریت MasterClass کشف استعداد افراد با الهام بخشی به آنان از طریق یک سبک زندگی آموزشی است.

پلتفرم ویدیوهای آموزشی مسترکلاس در سال ۱۳۹۷ با هدف فراهم کردن امکان یادگیری از برترین اساتید جهان برای همگان، راه اندازی شد. هنرجویان ما به بیش از ۱۰۰ کلاس آموزشی و استاد در طیف گسترده ای از موضوعات شامل سینما، کارآفرینی، طراحی لباس، عکاسی، شطرنج، تنیس، نویسندگی و ده ها رشته دیگر دسترسی نامحدود خواهند داشت.
وارد استدیو طراحی کلی ورسلر، باغ ران فینلی و خلوت نیل گیمن در حالی که می نویسد، شوید. از راپاول الهام بگیرید، فوت کوزه گری را از شاندا رایمز بیاموزید و شخصیت متقاعدگر خودتان را با کریس واس کشف کنید.
مسیر خودشناسی هر فرد متفاوت است. برای یک نفر با یادگیری هنر و یا مهارت خاص است و برای دیگری با الهام گرفتن شروع می شود. در نهایت فرآیند کشف استعداد با کنجکاوی و میل به رشد یا تغییر شکل میگیرد.

ما در حال ایجاد جامعه ای از متفکران و صاحبان سبک هستیم که فرهنگ را شکل می دهند. با کمک تیم حرفه ای مان این رسالت را محقق میکنیم.

مسترکلاس به سرعت در حال توسعه و رشد بوده و در بازه زمانی مهمی قرار دارد. ما به دنبال گسترش تیم مان در دفتر مرکزی تهران و دفتر مشهد جهت تقویت این برند صنعت آموزش هستیم.
مستر کلاس با افتخار مزایای کاملی که برای سلامت و رفاه تیم ما معنادار است را ارائه می دهد و تضمین می کند که آن ها می توانند بهترین خود را در محل کارشان باشند. همچنین اعضای تیم ما دسترسی نامحدود به محتوا خواهند داشت.
ما در مسترکلاس معتقدیم وقتی بهترین نتیجه اتفاق می افتد که همه تیم ایده هایی که از نظر فکری متفاوت هستند را با یکدیگر به اشتراک بگذارند. ما مفتخریم که در یک فضای کاری برابر، متعهد به فرصت های شغلی برابر، بدون توجه به نژاد، رنگ، مذهب، ملیت، سن، جنس، وضعیت تاهل، اصل و نسب، ناتوانی جسمی یا ذهنی، اطلاعات ژنتیکی، وضعیت سربازی و جنسیت فعالیت می کنیم. علاوه بر این، مسترکلاس برای افراد کم توان و توانیاب تسهیلات مناسبی ارائه خواهد کرد. اگر توانیاب هستید یا نیاز خاصی دارید، لطفاً به ما اطلاع دهید که چگونه می توانیم پذیرای شما باشیم.
در سال ۱۴۰۰ توانستیم به صورت مستقیم برای ۱۷ نفر و به صورت غیر مستقیم برای بیش از ۲۵۰ نفر اشتغال زایی کرده و پذیرای بیش از ۲۰۰۰۰ دانشجو باشیم.
اگر میخواهید شما هم در تغییر زندگی انسان ها سهیم باشید، به ما بپیوندید.


فراخوان دعوت به همکاری تولید پادکست

مسترکلس از علاقه مندان به تولید پادکست در مورد کلاس های آموزشی موجود در پلتفرم دعوت به عمل می آورد.

پشتیبانی